Opinie o Agraimpex Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agraimpex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agraimpex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agraimpex Sp. z o.o. w Warszawa

Tom

W firmie panuje atmosfera jak z głębokiej komuny. Plotki i knowania. Szczucie jednych na drugich. Przoduje w tym księgowość i dział drobiu. Czas stoi w miejscu. Warunki pracy tragiczne. Zakurzone stoły w salach katechetycznych. Publiczne toalety jak na dworcu kolejowym w Rumunii. Zwłaszcza męska. Sprzęty w kuchni rozpadają się. Drzwiczki wypadające z szafek, oblazły lakier. Wszędzie kurz i brud. W firmie brak jest jakichkolwiek spisanych zasad. Pracuje się wg wytycznych "na gębę" prezesa. Zarząd nie istnieje. Decyzje jednoosobowo podejmuje prezes i to w każdym zakresie. A właściwie to księgowość, której prezes się boi. Handlowcy pracują ale ich wysiłek idzie na marne. Księgowość jest w stanie stracić każde pieniądze nieudolnie zarządzając finansami. Premie dostają po cichu pupile prezesa. Pracownik nie ma żadnego wsparcia od firmy. Firma nie dorobiła się żadnego know-how. Po prostu siadaj przy biurku i pracuj jak umiesz. Stanowiska są fikcyjne. Kierownicy, dyrektorzy itp nie mają żadnej decyzyjności ani wpływu na cokolwiek. Nie ma żadnej organizacji pracy, ułożonego obiegu papierów, określonych obowiązków. Nie wiadomo czego i od kogo można wymagać. Na każdym kroku nierówne traktowanie. Czy to w poziomie wynagrodzeń, premiowaniu czy też dostępie do towaru - głównie wołowiny. Praca dla (usunięte przez administratora) takich, którzy chcą zobaczyć jak nie prowadzić firmy. (usunięte przez administratora)

@Tom

Pracowałem w Agraimpex i wszystko potwierdzam. Twój opis Tom jest bardzo precyzyjny i prawdziwy! Potwierdzam wszystko. Z przykrością, bo chciałbym, by było inaczej.

Baleron
@Tom

Podoba mi się komentarz o dziale drobiu :-) Nic się kompletnie nie zmienia.(usunięte przez administratora)

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niestety miałem okazję pracować w firmie Agraimpex kilka lat. Potwierdzam... atmosfera ciężka. Pan Prezes chyba myli firmę z kościołem. Dużo hipokryzji i zakłamania.

Krystyna

A jak oceniasz Agraimpex pod kątem możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego? Napisz proszę, czy jest to w Twojej ocenie dobre miejsce, by rozwinąć kompetencje. Wiele osób poszukuje pracy z myślą o budowaniu swojego CV. Chętnie dowiedzą się one, jakie będą mieli możliwości w przypadku podjęcia zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie.

Dość komiczna jest deklaracja o rodzinnej atmosferze. Być może jest ona odzwierciedleniem światopoglądu prezesa i kilku członków zarządu - nic mi do tego, jakie kto ma poglądy polityczne i jak bardzo zachwyca się obecną władzą i czarnosocinną frakcją w polskim Kościele, bo to zbójeckie prawo tak długo, jak długo obecna władza nie pomaga działalności firmy (a chyba nie pomaga), a te deklaracje dotyczą prywatnych poglądów. Ale hałaśliwa deklaracja o rodzinnej atmosferze w sytuacji kompletnego zainteresowania dla rodzinnych problemów pracowników to bezczelność.

Zenek

Potwierdzam opinie powyżej. Firma fatalna organizacyjnie. Atmosfera także ciężkawa. Pozdrawiam dyrektora działu PT.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agraimpex Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent Handlowca z językiem francuskim.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ala

Wszystko to co wcześniej napisano to prawda. Ta firma kuleje organizacyjnie delikatnie mówiąc. Powoduje to dodatkowe obciążenie pracowników wynikające ze złej organizacji pracy. Firma jakby się zatrzymała w ubiegłym stuleciu.

Beznadzieja, brak kultury i niskie zarobki

Beznadzieja jeśli chodzi o szanse rozwoju zawodowego, brak kultury osobistej Pracodawcy i niskie zarobki to 3 elementy określające prace w AGRAimpex Sp. z o.o. w Warszawie na Bielanach czy zielonym Żoliborzu- jak zwykł mówić Pracodawca o swojej lokalizacji, choć to wprowadzanie w błąd, bo to już wcale nie jest Żoliborz, bo Żoliborz kończy się wcześniej a firma znajduje się typowo na Bielanach a właściwie Wrzeciono już bo przy ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa. Poza tym szok - na rozmowie Pracodawca pytał mnie, Czy Pani ma męża, dzieci? A jak już to ile dzieci, etc. czy planuje kolejne dzieci - brak kultury osobistej i to pytania niezgodne z Kodeksem Pracy, właściwie kwalifikujące się do Sądu Pracy już ale też i obrazujące całe podejście i brak szacunku do potencjalnego pracownika. Z kasą też się nie rwą do płacenia i zatrzymali się na poziomie podstawy: 3 tys. zł na rękę / pełen etat za prace w 2 językach obcych biegłych i najchętniej na umowę- zlecenia za poniższą ofertę pracy także odradzam zdecydowanie bo to jest niepoważne, nieprofesjonalne i karygodne i nic się nie zgadza z tym co obiecują nawet w poniższym ogłoszeniu: bo : 1.zamiast miłej i rodzinnej atmosfery pracy jest mobbing i pytanie o to czy w ciążę, kto chce zachodzić czy nie planuje już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej:( 2. zero stabilność zatrudnienia- bo proponowana jest umowa-zlecenia a umowa o prace tylko na czas określony nawet po okresie próbnym wiec żadnym partnerem nie jesteś do rozmów dla banku o kredyt i jesteś nikim pracując w tej firmie bo masz zero komfortu psychicznego stałości zatrudnienia pracując na czas określony lub na umowę śmieciowa 3. zero bardzo dobrego wynagrodzenia, bo wymagają znajomości biegłej 2 języków obcych, a nawet nie chcą zapłacić za pracę w choć jednym języku obcym za pełen etat, bo proponują maksymalnie podstawy pensji: 3 tys. zł netto/pełen miesiąc- to kpina z ludzi, którzy zdołali opanować 2 języki obce czy choćby nawet 1. Ostrzegam wiec o w/w a poniższe ogłoszenie z listopada 2015r. to oszustwo, bo nic się nie pokrywa w prawdzie i jedynie co nawał pracy Ci zapewni ta firma w 2 językach obcych, że będziesz wychodzić pijany ze zmęczenia a i to nie koniec bo Pracodawca oczekuję pracy wieczorami i po nocach odbierania non-stop telefonu służbowego i rozmawiania z kontrahentami zagranicznymi, których obsługujesz. Agraimpex Sp. z o.o. Nasza firma z siedzibą na zielonym Żoliborzu w Warszawie, działająca od 1990 roku, wyspecjalizowana w produkcji i obrocie mięsa czerwonego (wołowina i wieprzowina) oraz drobiu, licząca się na krajowym i zagranicznym rynku obecnie poszukuje: handlowca w Dziale Handlu Zagranicznego Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Wymagania: bardzo dobra znajomość przynajmniej 2 języków spośród: serbskiego / chorwackiego / macedońskiego / włoskiego / francuskiego / hiszpańskiego / niemieckiego Kandydat powinien mieć tzw. „żyłkę handlowca" mile widziane doświadczenie w HZ Oprócz tego wymagane: lojalność / przedsiębiorczość / obowiązkowość / gotowość do wysiłku i intensywnej pracy prawo jazdy kat. B umiejętność obsługi komputera płeć: kobieta lub mężczyzna w przypadku osób ze stażem – referencje z dwóch ostatnich miejsc pracy Oferujemy: szkolenia, fachową pomoc i opiekę na początku kariery pracę pełną interesujących wyzwań ścieżkę rozwoju zawodowego miłą i rodzinną atmosferę pracy stabilność zatrudnienia poza bardzo dobrym wynagrodzeniem - interesujący pakiet socjalny (prywatne ubezpieczenie zdrowotne, telefon komórkowy, etc.)

Atrakcyjny Kazimierz

Czy zna ktos ta firme? Jaka jest atmosfera i zarobki? Czy plany sprzedazy w handlu miesem sa mocno wysrubowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Agraimpex Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agraimpex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agraimpex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agraimpex Sp. z o.o.