Agraimpex

Agraimpex

Opinie o Agraimpex

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Agraimpex? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

anonymous

Dość komiczna jest deklaracja o rodzinnej atmosferze. Być może jest ona odzwierciedleniem światopoglądu prezesa i kilku członków zarządu - nic mi do tego, jakie kto ma poglądy polityczne i jak bardzo zachwyca się obecną władzą i czarnosocinną frakcją w polskim Kościele, bo to zbójeckie prawo tak długo, jak długo obecna władza nie pomaga działalności firmy (a chyba nie pomaga), a te deklaracje dotyczą prywatnych poglądów. Ale hałaśliwa deklaracja o rodzinnej atmosferze w sytuacji kompletnego zainteresowania dla rodzinnych problemów pracowników to bezczelność.

Zenek

Potwierdzam opinie powyżej. Firma fatalna organizacyjnie. Atmosfera także ciężkawa. Pozdrawiam dyrektora działu PT.

Ala

Wszystko to co wcześniej napisano to prawda. Ta firma kuleje organizacyjnie delikatnie mówiąc. Powoduje to dodatkowe obciążenie pracowników wynikające ze złej organizacji pracy. Firma jakby się zatrzymała w ubiegłym stuleciu.

Beznadzieja, brak kultury i niskie zarobki

Beznadzieja jeśli chodzi o szanse rozwoju zawodowego, brak kultury osobistej Pracodawcy i niskie zarobki to 3 elementy określające prace w AGRAimpex Sp. z o.o. w Warszawie na Bielanach czy zielonym Żoliborzu- jak zwykł mówić Pracodawca o swojej lokalizacji, choć to wprowadzanie w błąd, bo to już wcale nie jest Żoliborz, bo Żoliborz kończy się wcześniej a firma znajduje się typowo na Bielanach a właściwie Wrzeciono już bo przy ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa. Poza tym szok - na rozmowie Pracodawca pytał mnie, Czy Pani ma męża, dzieci? A jak już to ile dzieci, etc. czy planuje kolejne dzieci - brak kultury osobistej i to pytania niezgodne z Kodeksem Pracy, właściwie kwalifikujące się do Sądu Pracy już ale też i obrazujące całe podejście i brak szacunku do potencjalnego pracownika. Z kasą też się nie rwą do płacenia i zatrzymali się na poziomie podstawy: 3 tys. zł na rękę / pełen etat za prace w 2 językach obcych biegłych i najchętniej na umowę- zlecenia za poniższą ofertę pracy także odradzam zdecydowanie bo to jest niepoważne, nieprofesjonalne i karygodne i nic się nie zgadza z tym co obiecują nawet w poniższym ogłoszeniu: bo : 1.zamiast miłej i rodzinnej atmosfery pracy jest mobbing i pytanie o to czy w ciążę, kto chce zachodzić czy nie planuje już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej:( 2. zero stabilność zatrudnienia- bo proponowana jest umowa-zlecenia a umowa o prace tylko na czas określony nawet po okresie próbnym wiec żadnym partnerem nie jesteś do rozmów dla banku o kredyt i jesteś nikim pracując w tej firmie bo masz zero komfortu psychicznego stałości zatrudnienia pracując na czas określony lub na umowę śmieciowa 3. zero bardzo dobrego wynagrodzenia, bo wymagają znajomości biegłej 2 języków obcych, a nawet nie chcą zapłacić za pracę w choć jednym języku obcym za pełen etat, bo proponują maksymalnie podstawy pensji: 3 tys. zł netto/pełen miesiąc- to kpina z ludzi, którzy zdołali opanować 2 języki obce czy choćby nawet 1. Ostrzegam wiec o w/w a poniższe ogłoszenie z listopada 2015r. to oszustwo, bo nic się nie pokrywa w prawdzie i jedynie co nawał pracy Ci zapewni ta firma w 2 językach obcych, że będziesz wychodzić pijany ze zmęczenia a i to nie koniec bo Pracodawca oczekuję pracy wieczorami i po nocach odbierania non-stop telefonu służbowego i rozmawiania z kontrahentami zagranicznymi, których obsługujesz. Agraimpex Sp. z o.o. Nasza firma z siedzibą na zielonym Żoliborzu w Warszawie, działająca od 1990 roku, wyspecjalizowana w produkcji i obrocie mięsa czerwonego (wołowina i wieprzowina) oraz drobiu, licząca się na krajowym i zagranicznym rynku obecnie poszukuje: HANDLOWCA w Dziale Handlu Zagranicznego Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Wymagania: bardzo dobra znajomość przynajmniej 2 języków spośród: serbskiego / chorwackiego / macedońskiego / włoskiego / francuskiego / hiszpańskiego / niemieckiego Kandydat powinien mieć tzw. „żyłkę handlowca" mile widziane doświadczenie w HZ Oprócz tego wymagane: lojalność / przedsiębiorczość / obowiązkowość / gotowość do wysiłku i intensywnej pracy prawo jazdy kat. B umiejętność obsługi komputera płeć: kobieta lub mężczyzna w przypadku osób ze stażem – referencje z dwóch ostatnich miejsc pracy Oferujemy: szkolenia, fachową pomoc i opiekę na początku kariery pracę pełną interesujących wyzwań ścieżkę rozwoju zawodowego miłą i rodzinną atmosferę pracy stabilność zatrudnienia poza bardzo dobrym wynagrodzeniem - interesujący pakiet socjalny (prywatne ubezpieczenie zdrowotne, telefon komórkowy, etc.)

Atrakcyjny Kazimierz

Czy zna ktos ta firme? Jaka jest atmosfera i zarobki? Czy plany sprzedazy w handlu miesem sa mocno wysrubowane?

Zostaw opinię o Agraimpex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agraimpex