ECO-BEEF Sp. z o.o.

Rzeniszów

Opinie o ECO-BEEF Sp. z o.o.

szybki

Macie rację porażka! Totala ściema przed "i tutaj znak?" kim. PRACOWNIKAMI. Jak Jesteście zainteresowani napiszę coś więcej debata Diabeł i Pavarotti ma sens a Eco niech się zastanowi.

eco

hej Pavarotii a może Pavarotti i Ty Diabeł, jeśli jesteście tymi za których się podpisujecie to byście wiedzieli że Pieńkosz już 4 lata pracuje na innym zakładzie. Proponuję wytrzeźwieć "koledzy"

Ten zakład omijać z daleka ciężka praca za wynagrodzenie 1500 zl jeden dzień na urlopie wypracowanym brak premi ludzie którzy tam pracują większości osoby nie do pracy z ludźmi za nadgodziny nie ma zapłacone kobiety dzwigaja po 25 kg same przez cały dzień !!!!!! Tylko desperaci maga tam pracować!!!

Pavarotii

Diabeł masz racje ta firma to porażka,mała kasa i zero swiadczeń!!!Pieńkosz robi wszystko żeby okraść pracowników i sobie napchać kieszenie.Dziwie sie że jeszcze nikt nie pociągnął go do opowiedzialności za krzywdy ludzkie.

diabeł

Banda złodziei i oszustów a w szczególności Grzegorz Pieńkosz bezwzględny,nieobyty cham.Ludzie opamiętajcie się nie pracujcie za marne grosze,śmieją się z was.Ta firma to porażka.

ecco

nie ma ciepłych posiłków np: w wegrzynowie b.dużo nadgodzin wszystkie soboty pracujące po 14 godz prawie i niektóre święta omijać dalekim łukiem... dyrekcja jeszcze dowala wiecej pracy

Beef

Plusy: Godziny pracy od 6 do 14 (góra do 16). Pozytywni ludzie (na niektórych stanowiskach). Dobra współpraca z pracownikami. Deputat'y przeważnie przed świętami. Ciepłe posiłki. Umowa o pracę. Minusy: Niskie wynagrodzenie nie adekwatne do ilości obowiązków System premiowy. Brak wartościowych szkoleń czy innych benefit'ów. Brak możliwości rozwoju. Niedocenianie jednostek i nie dbanie o ich utrzymanie w firmie. Duży nacisk na sprzedaż i efektywność, za niskie wynagrodzenia. Firma traci na jakości jak i dobrych pracowników. Ciężka komunikacja z biurem jak i dyrekcją. Dużo obowiązków na jedną osobę, nie częsta ale duża ilość pracy po godzinach. Chaos organizacyjny

mon_darko

Omijać z daleka ! nie polecam nikomu (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o ECO-BEEF Sp. z o.o. - Rzeniszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECO-BEEF Sp. z o.o.