Opinie o Dolmeb w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dolmeb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dolmeb na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolmeb w Świdnica

modliszka

no ja też czytałam i faktycznie może być super ,ale to się zobaczy dopiero ,jeszcze jakaś niespodzianka ma być niby

ryba 21

Ludziska szykuje sie niezla impreza 15.06,z tego co jest w repertuarze morze być superowo,w końcu cos sie zmienia na dobre w tym naszym zakładzie.

rambo1

już za pare chwil wielkie lanie bayernu ,obstawiajcie wynik,ciekawe kto wygra

Ferdek Kiepski

Na tablicy wisi lista do czynastek... podsuchałem na korytarzu jak mówili, że nie dla wszystkich teraz wystarczy i wypłacom teraz tym co się zgłoszą w pierwszej kolejności w kadrach.. ja już byłem i się wpisałem

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Dolmeb.
Leszno
dynastia 23

też mi się obiło o uszy że mają zwalniać i przyjąć nowe osoby no i może to dobrze pare obiboków i podrzegaczy poleci którzy tylko niszczą opinię temu zakładowi i ludziom którzy chcą tu pracować spokojnie .Nie zapominajcie że mamy jeszcze te wypłaty o czasie i w całości a nie jak u niektórych prywaciaży pomimo że takie słabe i małe ale praca i kasa jest no i jeszcze 13 stki nam płacą gdzie nigdzie tego już prawie nie ma .Też już miałem okazję być przy rozmowie jak mówiono o naszym zakładzie co za ludzie pracują naprawdę nie było to miłe słuchać i przyznawać się że z takimi osobami się pracuje tym bardziej że mówiły to osoby spoza zakładu i jeszcze nazwiskami sypały które obgadują lub opiniuja osoby i zakład , wstyd dla nas wszystkich.

modliszka

przez przypadek byłam świadkiem rozmowy i słyszałam że pare osób zostanie przyjętych do pracy ale też pare ją straci,ponoć od czerwca szykuje się rewolucja

rambo1

popieram,znajomi jak słyszą gdzie pracuję to tylko głową kiwają z jakimi ludzmi pracuję ,takimi opiniami i zapytaniami sami nakręcacie podobnych sobie i wystawiacie opinię zakładowi i sobie samym

awers

UV - 2013-05-18 13:53:19 A która lala z Dolmebu to kochanica Grzegorza ??? ktoś wie?? już głupszego pytania nie można było zadać ,to forum o opini pracodawcy ,żenujące jest o takie rzeczy pytać i kogoś opiniować i oczerniać ,wstyd

czynastkę mają płacić w 4 ratach i zaczynają już w październiku

a wiadomo cos o 13stce?

xxx...

...za to wysoki jest w UR współczynnik ilości pracowników na 1 brygadzistę...bo aż 2 !!!

Bystry

miszcz - 2013-05-06 23:05:00 UV znowu umarła. ale przy takim dziale remontowym to nic dziwnego. ciekawe co teraz się zepsuje? zorientowanych prosimy o typy......właśnie niedawno ruszyło centrum...ale to nie zasługa UR tylko serwisu fabrycznego!!!

Kusy

...jak gwiazdy UR posiedzą na ławeczce w "Wilkowyjach" to zawsze coś wymyślą ;) pozdro

: )

xxxx - 2013-04-29 10:07:33 a komu to ostatnio na szafce coś wymalowaliNie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz, weź się za robotę lepiej. : D

dynastia

rumun - 2013-04-30 18:57:26 xxxx - 2013-04-29 10:07:33 a komu to ostatnio na szafce coś wymalowaliczy ktoś słyszał kiedy impreza integracyjna w tym roku ma być,i czy coś wiecie o 13 stcena razie nikt nic nie wspominał ,ale za to dziś jest dobry mecz i jutro ,ciekawe kto zdominuje finał niemcy czy hiszpanie

rumun

4:0

Pozdrowienia dla Katalonczykow z Dolmebu ;)

wolny rynek

a powiedzcie mi co ostatnio wywalczyły związki ? stażowe jest dalej ale dla starych pracowników - a dlaczego, bo związki są z takich pracowników...

miszcz

kolega z lakierni mówił, że widział taką ze zwolnieniami listę u kierownika teraz sprawdzają kto ile może zrobić i wybierają tych, którzy robią najmniej

Zostaw merytoryczną opinię o Dolmeb - Świdnica

• Jak się pracuje w Dolmeb?

Zobacz opinie na temat firmy Dolmeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolmeb?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolmeb