Opinie o Mecalux w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mecalux. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mecalux o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecalux w Gliwice

Smith

banan Marcin to utknął ,leń idiotka który powinien dalej robić hot dogi a nie zarządzać ludżmi.jak lubi oglądać co ludzie robią przez kamery niech się zatrudnieni w ochronie.

miszcz

dyplomacyjnie mówię wam (usunięte przez administratora) swoją niechęcią do was a wy czujecie podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży.

Lotny

Pracuje nie narzekam

macier

polecam pracę na Mecalux. super ludzie. są wyjątki ale da się żyć.

Elektromonter

1-rozmowa telefoniczna z panią z HR 2-wizyta w firmie i rozmowa z kierownikiem UR Gdy przyszedłem do firmy, nikt nie wiedział po co jestem i na co. 3 osoby mnie pytały na jakie stanowisko i jak się nazywam zanim przyszedł Kierownik UR. To było dziwne.

Luźna i sympatyczna rozmowa na temat dotychczasowego zatrudnienia i tego jak wygląda praca w UR. Wyniki rekrutacji miały być w 2 tygodnie, mija 3 tydzień.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
macier

jak spawacz super robota i ekipa. super szefostwo.ur super idealnie się już od nich.

kirk

najlepsza fucha na robotyce . może zarobki marne ale za tą sciemę może być. składanie gotowców - jak klocki lego fajna zabawa.

KARGUL

FAJNA ROBOTA ,ZAKŁAD OK ,LUDZIE SUPER - POLECAM PRACĘ

mariusz

Nie dorastacie do pięt DW : jest dla was zagrożeniem i wypisujecie bzdury facet jest dobry w tym co robi . Pracowałem z jego ludżmi i wiem co mówię a oto namiastka tego co umie (Automatyzacja Utrzymanie Ruchu operator suwnicy sterowanej z poziomu roboczego Operator wózków widłowych (II WJO) prawo jazdy kat.B i C wiedza z zakresu spawalnictwa a także podstawowe uprawnienia spawalnicze MAG utrzymanie mediów produkcyjnych sep G1-G2-G3E/D obsługa i konserwacja układów wentylacji obsługa i konserwacja układów chłodniczych procesowych Operator podestów ruchomych przejezdnych (kat. I P) konserwator suwnic IIS obsługa i podstawowa konserwacja klimatyzacji) łyso wam ,nie możecie sie pogodzić że ktoś może być lepszy od was lenie.Szef powinien was wyrąbać wszystkich a zostawić DW i on by sobie dał radę.Pozdrawiam:

Obserwator
@mariusz

A nie dodsłeś źe go pucujesz w zwieracz, a szkoda bo to też uprawnienia tylko twoje.

KARGUL
@Obserwator

chyba Tomek N.go pucuje tak myślę . oni tak na siebie patrzą. a co do tego elektryka to burak z kołchozu. na NGK mieli go dość to się zwolnił i teraz będzie się rządził u Nas. My jako pracownicy produkcji mamy to gdzieś , damy sobie z nim radę ,ale dziwię się chłopakom z UR , że niedojechali chwasta. chyba brakuje im jaj,że taki pomiot nimi się bawi i na nich najeżdża.

trójka

co wy chcecie od tego nowego elektryka ma większą wiedzę niż te bez mózgi z ur. fajny facet trochę dziwny i wyalienowany ale to zasługa załogi .może i znalazł komuś za skórę ale to wybitny fachowiec.kto ma coś do niego niech mu powie a nie pisze bzdury na forum.mi się osobiście chłopak podoba szkoda że jest zajęty.

$&%
@trójka

Jeśli piszesz że na ur a są same(usunięte przez administratora) to sam nim jesteś. A jeśli to taki wybitny fachowiec to dlaczego go (usunięte przez administratora) z poprzedniej firmy. Zadzierał z każdym, darł koty a to nie jest wykładnią fachowości tylko braku wychowania. A tak poza tym to chyba ten wybitny fachowiec sam się broni na tym forum. Odosobniony przypadek nie dający się leczyć.

Obserwator
@trójka

A ty co go tak wychwalasz.Masz jakieś plany matrymonialne co do jego osoby?

Radzio
@trójka

zboczeniec, rucha gniazdka w PWiK chłopaki go złapali jak cisnął w szalter.

major Mień

albo pedałek żołnierzyk od wózków

Rafał

I tyle w temacie UR super dział . produkcja rewelacyjne chłopaki. zapraszamy do aplikowania. wpisy negatywne są autorstwa nieudaczników którzy przez długie lata nic nie robili i teraz im przyszło zmierzyć się z normalną pracą. czują oddech na plecach i boją się że będą musieli się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Jak się wam nie chce robić to do widzenia i nie wpisujcie głupot. Nowym kolegom na produkcji i UR życzę wszystkiego dobrego. Pracuję w tym zakładzie przeszło 10 lat i takiej napinki dawno nie było. Postarajmy się wspólnie nawiązać relację między Produkcją a UR.Razem możemy więcej. Pozdrawiam serdecznie.

były beduin

Panowie proszę o szczerość jak wygląda praca na UR .aplikowałem na elektryka i czekam na rozmowę.po tych komentarzach nie wiem czy dobrze zrobiłem.rypieta na jakiegoś Ruska Wasyla.co tam jest International.narzekacie na szefostwo .aż taka krzywda się wam tam dzieje czy wam się robić nie chce.

młody

Wasyl to kapuś. Ostatnio na nocce była afera znowusz coś spalił!

puntal

Warto aplikować super firma .atrakcyjne zarobki.zakład się rozwija.polecam.miła atmosfera super pracownicy.ciekaw wizja rozwoju.tylko na każdym dziale jest jedną wszystkie kt9ra wszystko psuje

Aplic35
@puntal

Chyba się komuś ładnie w głowie poprzestawiało. Jaka wizja rozwoju? Atmosferę napędza Tomasz B. więc jest do prawdy rewelacyjna hahahaha. Zarobki atrakcyjne ciekawe na której sekcji. Jedyne co się rozwija w tej firmie to papier toaletowy o ile jest w toalecie z której i tak nie sposób skorzystać dzięki temu w jakim stanie są deski sedesowe.

XYZ
@Aplic35

Deski były by całe i do użytku, gdyby nie twoi koledzy co je połamali. Jak dacie tak sracie.

Trójka

polecam pracę firma super

kolega wasyla

Wasyl jest ok to Rysiek i Duszek są brakującymi ogniwem w teorii Darwina

elmo

Autentyk! Przegląd wykonywany przez naszych elektryków : - Czterech w pokoju, a jeden pracuje. CO TO? - Trzech elektryków pije kawę, a wentylator pracuje. Prawda jest taka że tylko DW zapierdacza prawdziwy lider zespołu ma wózek i dwa laptopy oraz czarnucha który robi za niego.Ma prawdziwy fach jest po za tym niezwykle koleżeński.

elmo

Jakie są typowe choroby zawodowe u elektryków? - Notoryczne narzekanie na źle wykonaną instalację przez innego elektryka :)

elmo

Taka jest wiedza naszego ulubieńca :ponoć zapytany dlaczego prąd trójfazowy płynie trzema przewodami?Odpowiedział: - W jednym płyną wolty, drugim ampery, a trzecim cosinus fi

maciek

firma ma potencjał ale ludzie są za tępi aby w pełni korzystać z dobrodziejstw jakie niesie za sobą rozwój techniki i nauki.chłopaki na produkcji działają jak automaty zmułzumałnieni cholerycy którzy nie przyjmują innych sugestii .tragedia jest we wszystkich działach ,ludzie donoszą na siebie i robią sobie na złość.na każdym dziale jest jakiś chwast którego należy wyplewić.

jak tam sytuacja na froncie z inszynierem elektrykiem Nowym nabytkiem którego blask zajebistośCi rozjaśnił umysły na zakładzie .

Antonio
@Michał

Dostaliśmy okulary przeciwsłoneczne, choć trochę chronią przed blaskiem

Zostaw merytoryczną opinię o Mecalux - Gliwice

• Jak się pracuje w Mecalux?

Zobacz opinie na temat firmy Mecalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecalux?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mecalux?

Kandydaci do pracy w Mecalux napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mecalux
1.8/5 Na podstawie 817 ocen.
  • Wyczółkowskiego 125
    44-109 Gliwice