Opinie o randstad.pl - Randstad Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrutacja kadry mened

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Warszawa

Janek

Specyficzna rekrutacja na bardzo niskim poziomie.Znikomy feedback, niska kultura osobista rekrutera. Bardzo często używający przekleństw wobec kandydatów, aroganccy i bezczelni. Omijać szerokim łukiem

Jaa

Miałam rozpocząć pracę w firmie amazon dostalam zaproszenie na day1 wraz z rozkladem autobusu, po czym gdy przyjechałam na day1 okazalo sie ze nie ma dla mnie badge (identyfikatora) i zostałam odesłana do domu. Wszystko ok ktoś miał do mnie zadzwonić i wyjaśnić zaistniałą sytuację, ale niestety tak się nie stało... kontakt z firmą jest bardzo ciężki, gdyż jak dzwonię i pytam co z moim badge to nikt nie wie o co chodzi i prosi mnie żebym czekała i '' ktoś '' ma do mnie przedzwonić i wyjaśnić sprawę lecz niestety można sobie czekać i tak nikt nie zadzwoni! mijają tygodnie a dalej nic nie jest wyjaśnione

Janek
@Jaa

Mailem dokładnie taka.sama sytuację, tak samo z badaniami umówione a papierów nie ma

Renata

Totalna porazka. Pani M K (usunięte przez administratora) - pseudo rekrutereczka z Poznania - niekompetentna, zapomniaka o spotkaniu, niechlujny wyglad. Katastrofa. Nie umiala odpowiedziec na moje pytania.

Witam, czy można prosić o informacje na temat pracy jako pomoc biurowa w siedzibie firmy? Zarobki, czy praca jest w weekendy

Inżynier Produkcji

dla jakiejś firmy obcej - prawdopodobnie wirtualnej. Rozmowa polegała raczej na zbieraniu informacji do bazy danych o pracownikach i rynku pracy. Nie mogłem się dowiedzieć nic o warunkach i charakterze pracy a oczekiwano ode mnie określenia wielkości wynagrodzenia.

pytania o kwalifikacje zawodowe - panienka nie posiadała żadnej wiedzy technicznej a próbowała rozmawiać na temat o których nie miała pojęcia. Było to żałosne. Więcej nie chcę z tym pośrednikiem rozmawiać. Poziom technicznego angielskiego tej panienki był również tragiczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mirek

Ogromy nacisk na konsultanta i wynik. Udział managerów oraz ich odpowiedzialność za wyniki finansowe jest znikoma. Tak jak i ich wiedza. Naciski nawet na juniorow bez doświadczenia zawodowego. COVID tylko pokazał jak można jeszcze bardziej dociskać śrubę.

Bywa

O samej centrali Randstad ciężko powiedzieć mi coś złego- dobrze zorganizowane szkolenia, zajmują się każdym uczestnikiem. Kontakt online niezły- można do każdego zadzwonić czy napisać maila. To na zdecydowany plus. Niestety, na tym plusy się kończą- wypłata mierna, pierwsza umowa długa, a oddział w którym przyszło mi pracować to jakaś kpina. Przełożona i współpracownicy zachowywali się, jakby bali się, że ich wygryzę ze stanowiska- na imprezach typu wigilia byli w porządku, ale w codziennej pracy ani nie chcieli pomóc, ani podjąć normalnej, ludzkiej rozmowy. Po nowym roku brak info na temat podwyżki. Całe szczęście uwolniłam się od tych ludzi i teraz pracuję w naprawdę koleżeńskim środowisku i do tego za lepszą pensję :)

juyy

Specyficzna rekrutacja na bardzo niskim poziomie.Znikomy feedback, niska kultura osobista rekrutera.Ogólnie serio jak słyszę nazwę tej firmy kojarzy mi się z firmą sprzątającą Rethman Sanitech i podobny klimacik mentalny, czyli generalnie (usunięte przez administratora) ludzi tam pracujących przyjęte jako ogólnie obowiązująca norma.

XYZ

Aplikowałem na stanowisko. Po 4 dniach otrzymałem wiadomość, że moja aplikacja została zaakceptowana przez rekrutera i odezwą się do mnie w okresie dwóch dni... Do dzisiaj bym czekał. Niestety nie mogę polecić.

unknown
@XYZ

Miałam dokładnie taką samą sytuację. Zastanawiałam się o co chodzi, ale jak widzę jest to stała praktyka tej firmy. W sumie może nawet sama oferta pracy była fikcyjna, kto wie :) Ogólnie również nie polecam.

Roger
@XYZ

Jak to jest ze stawka brutto najniższa krajowa to 2600 a Ranstad podpisał umowę z pracownikiem na 2450?

GOŚĆ

Zwolnijcie wreszcie rekruterki z Wrocławia, a w szczególności tą na którą non stop są skargi !

Joanna

Zdecydowanie nie polecam, stwierdzono iż nie nadaje się do oferty pracy gdyż, mam za niski poziom języka niemieckiego, bez jakiej kolwiek weryfikacji - może zerkneli na CV, choć wątpię gdyz mam tam zaznaczone ze rektutowalam osoby do pracy w Niemczech i moim obowiązkiem byla również weryfikacja języka, o tym że mieszkalam w Niemczech i robiłam tam kursy, nie pomne :)

Babel

Nie polecam. Pomijam fakt rekrutacji ktora zajmowala 2 tyg. Pracowalem w grudniu nie dostalem do dzisiaj swiadectwa, ani pitu. Ciekawe czy wyslali pismo do skarbowki. Sprawa trafia do sadu.

Od płac
@Babel

Pit za grudzień otrzymuje się w kolejnym roku, bo to już przychód uzyskany w kolejnym roku...

Karinka
@Babel

Zeby tylko 2 tygodnie, moja rekrutacja trwa ponad miesiąc i w dalszym ciągu nikt nic nie wie :/

Pracownik algida

Kłamcy i naciągacze. (usunięte przez administratora) Po prostu L4 płatne? Hahahahah. O ile wystawia ci umowę i to udowodnisz. Odradzam każdemu podpisywanie takiej śmieciowi. Szkoda drzew i prądu.

Edyta

Ogólnie było ok do zakończenia pracy miesiąc trzeba czekać za dokumentami do zus po czym się dowiaduje że nie wysyłają poczta bo pandemia... chore .

Jako rekruterzy, totalnie się nie sprawdzają. Co prawda nie miałam do czynienia z wieloma pośrednikami pracy, ale Randstad to jakaś kpina. Pracownicy są niekompetentni i zdecydowanie nie dopełniają swoich obowiązków. W obecnej sytuacji zostałam zmuszona do skorzystania z ich pośrednictwa, ale w przyszłości będę omijała ich szerokim łukiem.

zart

To dokładnie to samo co ja mam do powiedzenia w sprawie tej pseudo-firmy. Omijać szerokim łukiem!

zxc

Wiecie, co jest fajne? Że skończy się latanie na do niczego nieprowadzące pseudorekrutacje w takich firemkach. Teraz przez lata ludzie będą się dwa razy zastanawiać przy każdym wyjściu, czy na pewno jest ono warte ryzykowania podłapania jakiegoś świństwa. I raczej nie będą się telepać zatłoczonym metrem czy autobusem przez pół miasta, żeby odpowiadać na idiotyczne pytania typu co zmotywowało do ubiegania się o pracę albo jaki jest ulubiony kolor. Takie wygłupy będą już możliwe tylko przez telefon, gdzie łatwo się rozłączyć i nie ma frustracji z powodu zmarnowanego czasu (i czasem także pieniędzy na dojazd). Do samej pracy też rzadziej będzie się jeździć, a częściej załatwiać wszystko przez internet. Rekrutacje będą odbywać się praktycznie w 100% zdalnie, a praca częściowo. Ta cała pandemia ma swoje plusy.

Czy ktoś może cokolwiek powiedzieć o pracy w wąbrzeskiej komórce na kontrolingu?Czy warto podejść do rozmowy kwalifikacyjnej?

dziubek

Szkoda że nie ma w Lubaniu u Schumachera samych Polaków ja akurat nie pozwalałem sobie na jakieś pretensje od Ukraińców odrazu leciały w nich słowa wulgarne sami nie wiedzą co chcą nawet za 50 groszy na godzinę polskie by pracowali wiadomo że u nich jest bieda tylko że zabierają Polakom pracę

dziubek

Nie polecam nikomu zwłaszcza w Lubaniu u Schumachera praca z Ukraińcami zarobki niby 2600 brutto a do wypłaty marne 1500 zł 1000zl potrącają Polacy robią za marne grosze Ukraince mają lepsze wynagrodzenia i za nić nie płacą wszystko im funduje firma pracowałem w Lubaniu w Randstad Polska na początku nie było źle ale to jest dla tych co chcą się urzerac z Ukraińcami nawet polskie pracownice potrafią zwyzywać biuro Randstad Polska w Lubaniu jest super miłe panie dwie polki

Zniesmaczona

Zdecydowanie nie polecam korzystania z usług tej firmy. Rekruterzy to osoby młode, po studiach, często bez obycia i doświadczenia w zakresie stanowisk, na które rekrutują. Jak zależy im na rekomendacji kandydata potrafią wydzwaniać rano i wieczorem, a po kilku etapach rozmowy przychodzi automatyczna zwrotka (usunięte przez administratora) chociaż rekruterka (usunięte przez administratora) żadnego telefonu do mnie nie wykonała, co jest tożsame z brakiem profesjonalizmu i kultury. Jednym słowem ŻENADA. " w bieżącej rekrutacji nie zakwalifikowaliśmy Cię do kolejnego etapu. Próbowaliśmy się w tej sprawie do Ciebie dodzwonić i udzielić pełnej informacji zwrotnej.."

Kngrsdg

Nie polecam, nas zakweterowali z parą, która ma problem z higieną. Po przyjeździe uprzedzili nas sąsiedzi że trzeba po nich sprzątać. Facet się drze codziennie przeklina bo ma jakiś bar i biega z messenger em po mieszkaniu. Nie polecam trzeba wracać w końcu nikt nie ma ochoty myć codziennie deski po sikach i spuszczać 2. To kamienica 13. Nie polecam

@Kngrsdg

Agencja pracy, z którą wyjeżdża się na przykład za granicę, najpewniej nie ma wpływu na to, czy osoby zakwaterowane ze sobą będą w stanie się ze sobą dogadać/porozumieć czy też nie... Może napiszesz coś więcej o samej procedurze podejmowania współpracy z Randstad Polska?

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 441 ocen.

Randstad Polska Sp. z o. o.