Opinie o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zaklady produkcji spozywczej Ambi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zaklady produkcji spozywczej Ambi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaklady produkcji spozywczej Ambi w Bytom

Magda

Współpracuję z firmą Ambi już 5 lat. Polecam tę firmę ze względu na: - szybkie dostawy w umówionym terminie - profesjonalną obsługę - duży wybór produktów - dobrą, konkurencyjną cenę. Jednym słowem - POLECAM!!!

Renata

Współpracuję z firmą do 2 lat. Zamówienie na czas. Szeroki wybór asortymentu. Panie przyjmujące zamówienia bardzo miłe. Pan Adam również bardzo miły. Dostawcy pomocni. Polecam

Heniuś Kielonek

Chyba załapia sie na produkcja, mocie zwyczaj że nowy co by się wkupił musi halba postawić?

Sylwia
@Heniuś Kielonek

W sensie aplikujesz na produkcje? Byłeś na rozmowie? Powiesz jakie pytania zadawali?

@Sylwia

Tam zatrudniają bez pytań ciągle braki na wszystkich stanowiskach ,wystarczy robić o kasę niepyta .

@Olek

ale chyba są jakieś progowe wymogi co do kandydatów? w jaki sposób jest ich przeszłość analizowana i co z jakąś weryfikacją umiejętności?

@Olga

Zdrowy naiwny usunięto .pracowników poszukuje nonstop .

@Olga

Nikt normalny nie będzie pracował za śmieszne wynagrodzenie . Poplaci rachunki i z 5oo plus będzie żył naiwny

@Heniuś Kielonek

Praca na produkcji ok ?

@Olek

śmieszne tzn? teraz jak styczeń się zaczął to musiało coś wzrosnąć, o to chodzi? a jest jakaś górka ponad najniższą czy równo z nią?

@Olga

Jarek Z Mateuszem podnieśli już tam nie pracuje.Ogloszenia nonstop nie polecam ciągle braki !

Gienio
@Olga

Większość firm określa wynagrodzenie na danym stanowisku .Patrzę po ogłoszeniach mega praca ciągle.

klient sp sko

Współpraca na dobrym poziomie, dostawy terminowe, ceny przystępne. Bogata oferta produktów. Transport-Panowie kierowcy wielkie podziękowania.

Kierowca
@klient sp sko

Płaca na niskim poziomie .

Kierowca
@klient sp sko

Płaca na niskim poziomie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zaklady produkcji spozywczej Ambi? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Pankracy Obciąg

Jaka stawka godzinowa i tempteratura na hłodni? Czy firma daje ciepłe napoje np herbate czy kakało?

A Zojder

_18 stawka heca śmiech

Belfer

15 zł * godziny

Belfer

15zl *230 godz to 3450 około netto do ręki było pisane0o0oo

Witam was,nazywam się Rafal i chcę powiedzieć że firma Ambu jest często bardzo pozytywnie nastawiona na kandydatów.obiło mi się o uszy też że pracuję się tam bardzo miło. Sądzę że już niedługo także będę tam pracował. Pozdro dla wszystkich z Ambi

Aha

Mam nadzieję że tam pracuje .Jak nie dlaczego? Zadurzo placi minim?

Andrij Rebrov

Ze Ukraine pracujom tam? Ile kosztuje za godzina pracy? Nadgodzinny som tam? Praca fajna?

Misio
@Andrij Rebrov

Na czynsz nienarobisz

Czy firma płaci na czas czy są jakieś problemy ?

@mike
@Marek

Każdego 10 dnia miesiąca wynagrodzenie zawsze na koncie. Mimo pandemii i znacznych obostrzeń firma wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Ń
@Marek

Ojej kieszonkowe się obetnie. Rodzinie istatczy

@@mike

Jedno można przyznać 10 wypłata zawsze jest okrojona na widzimisię !?!!!

Ciekawy
@@mike

Wszystko ładnie przedstawiane opinie ciekawe firma się reklamuje wypowiedzi bywajom emociuniujonce ,,,

@@mike

Coś nie tak ? Gdzie tu prawda ?

.N

Czytaj uważnie

Maj
@Marek

Problemów nie ma , płacą na czas

mike

O

Propanda !

O
@Maj

Propaganda grafolog tłumaczył !

Bolek
@Marek

Po wypowiedziach tak wynagrodzenie jest nieadwaktne do wykonej pracy

Rrr!
@Bolek

Brak słów

Ambroży Kleks

Ile razy w roku firma organizuje zagraniczne wyjazdy integracyjne?

Jolki polki

Pomyłka .NIGDY to AMBI !

Jolki polki

Panimaju ?

T U AMBI !!!
@Ambroży Kleks

Zawsze się integrujemy między sobom .

Antoni Pierdzicki
@Ambroży Kleks

Niewiem ? Co Łyka dobre moooooo !

Maniek Bończyk

Czy jest możliwość pracowania nadgodzin z chłodni? Chciałbym 15h na dobe jeśli można. Dobry piniondz z tego jest?

T U AMBI !!!
@Maniek Bończyk

Jest taka możliwość ale niepytaj o kasę to dla dobra firmy

Stasiu Szmura
@T U AMBI !!!

W lato praca cały dzień na chłodni to czysta przyjemność. Chciałbym tam pracować nawet za 5 zł za godzine. Czy ktoś zna numer do majstra żeby zapytać czy jest praca? No i co tam u rambo?

Lesio
@Stasiu Szmura

Potrzebują możesz aplikoj ! Nawet za 1 zł w klimie tylko pytanie ty dostajesz 1 zł czy ty płacisz za wygodę 1 zł ?

Lesio
@Stasiu Szmura

Jak 5 zł na h zarobisz marnie ! 5 zł na h zapłacisz za klimę to nietaktanio idź z rodziną do galerii będzie drogo taniej będzie w AMBI

Zuzanna

ludzie, czy nadgodziny nadal sie zdazaja i nadal są niepłatne ?

Zenon
@Zuzanna

Firma ma pecha do pracowników .Pracownicy majom pecha gdy się tam zatrudniom . Firma nielubi płacić pracownikom godziwie i odchodzom ! WIEC braki kadrowe taka zabawa

Zenon
@Zuzanna

Fakt terminowo nadal marnie !

@Zuzanna

Nadgodziny nadal się zdążają .ALE w normalnych FI R M ACH . PL A T N E !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie AMBI !!!¡!

@Ferdynald

A coś jeszcze jest tu takiego nienormalnego? I skoro mówisz że niepłatne, to można z nich zrezygnować?

@Olga

Marna kasa .tonienowosc .grupie pytanie ?

Szofer

Auto przeładowane mandat 3000 tysie ot logistyka

@Olga

Niewiem co tam robisz ? Zrezygnuj z nadgodzin .Towar musi być rozwiedziony! Taki tekst Łukasza .TY siedź po godzinach pracuj po godzinach musi być zrobione . O kasę niepyta!

Zrezygnuj z nadgodzin ,pracuj dla idei , dla dobra firmy 24 h

@Olga

Wystarczy zwolnić , albo sami odejdą 2 osoby możesz robić na 3 etaty 24 h rezygnując z nadgodzin iju- iju- 112!!!!!!! Tam nawiedzeni pracują ?

@Olga

Brak kierowców zjedzie po 8 h afera nieplaci rezygnują odchodzą .

@Olga

Tych 20 w biurze zrobi swoje .Reszta godzin niepłatnych ,do magazynu,za kierownicę ,produkcie itd .Szef wszystko pokaże wytłumaczy !

Zyguś Szczoh

Pierona! Do wos sie tam dodzwonić to sie nie do! Mocie tam etat na ochrona, kiedyś żech tam przełaził to stoła tako kanciapa besto pytom. Som karntety na siłownia abo jakie bony na świenta? Dorobia se do emerytury górniczej u wos?

Żyga Sik !
@Zyguś Szczoh

Tośse podziwiol som karnety donaiwnych ! ? NIMA !⁰⁰dorobic bida narzebrac trza !!

Ana

Pracowałam tam ostatnich kilka lat, ze względu na sytuację rodzinną musiałam zrezygnować . Polecam każdemu kto szuka stabilnej firmy i co ważne wypłacalnej !!

Zainteresowana
@Ana

Na jakim stanowisku pracowałaś?

zibit

Miło

Zainteresowana
@Ana

Dlaczego nie odpowiedzialas ? Było pytanie .

Robert Latryna
@Ana

Jak tam było fajnie czymu wiecznie braki ? KI - PIERON ? Minol rok ?

Zenek Szalet

Mom dwa pytania: czy piniondze som zawsze na czas i do kapsy czy musza mieć konto w banku ? I wiela razy można do haźla skoczyć w czasie szychty?

Eugenia Haziel

Chca sie dostać na produkcja, bierom osoby po 60? Dostana tam jakiś ciepły mantel? A można kurzyć w czasie roboty? Na pół etatu bych przyszła. A wnuk pyto o robota na magazynie, jakie cieżkie paczki trza nosić na puklu?

Bert

To AMBI

Bert

Oni

Wiking

Skoro musiałeś jeździć 10-12 godzin to ewidentnie byłeś ci_ulem i leserem a nie kierowcą, może zapomniałeś powiedzieć że jesteś niepełnosprawny na rozmowie ?

Ojoj

Konkluzja jest jedną brak merytorycznych argumentów powoduje to że urzyles miłej atmosfery która kulturę twojego gniazda wybiła szkoda ze reszta została usunięta Nadgodziny płacone Auta nieprzeladowane ..firma cacy .kasa super mega praca

Ojoj

Skaspwaliscie niewygodne wpisy nowi zainteresowani niebeda wtemacie to się nazywa cenzura

Ojoj

Dla zainteresowanych kradł ? Dostajesz towar z magazynu na palecie zapakowane pakujesz do auta jazda . Coś sie nie zgadza pomyliłeś źle wydałeś z wypłaty potroncone proste

Wiking

Już wszystkie lustra pochowałem i nie pomaga

Czy pracownicy w Zaklady produkcji spozywczej Ambi dogadują się między sobą?

Grosik

Komunikacja na wysokim poziomie. Hierarchia w firmie jest poukładana i każdy wie z czym ma się do kogo zgłosić. Do tego stabilne zatrudnienie i pewne wynagrodzenie, w tych ciężkich pandemicznych czasach. Polecam !

MożePrzyszłyPracownik??:)
@Grosik

Witam, proszę o informację jeśli chodzi o zakupowców w firmie: -Czy zatrudniają na określony czas tzn. umowa na okres próbny?czy zlecenie?a potem na czas określony? - jakie są godziny pracy w tym dziale?8h? -jakich warunki finansowych ,,mniej więcej'' na tym stanowisku można się spodziewać? -czy zatrudniają osoby posiadające stopień niepełnosprawności? Z góry dziękuje za poświęcony czas na odpowiedź zwrotną. Pozdrawiam,

@Grosik

Wnimania uwaga propaganda !

@Ojoj

Cholra źle kliknolem

@Grosik

Przeanlizoj kolejna propaganda ?!! Nieudolność ! Co myślisz ?

Jedzie propaganda ! To nie jest śmieszne rzalosne nieudolność

Propaganda sam sobie odpowiada

Pracownicy tak normalni

@Grosik

Zakończcie zadawac te same ironiczne pytania i odpowiedzi sami sobie brawo grafolog szczala !

Wystarczy przeczytać wypowiedź grafologa

Zainterosowany

Kto normalny zadaje takie pytanie ? Norma gódziny pracy 1. 2 3 zmiana 4 brygadowka inna forma zatrudnienia wynagrodzenie ? Wynagrodzenie najakim poziomie 5 zł 2ooo zł 3. 5. 6. 7tys ? Brutto . Netto ?

Zainterosowany

Kto ? Normalny zadaje takie pytanie ? Norma 1. 2. 3. Zmiana 4 brygadowka inne formy zatrudnienia Wynagrodzenie najakim poziomie ? 5 zł 5 10 tys brutto. Netto ?

Gosc
@Grosik

To nieprawda przetrzytaj wpisy minol rok pracownicy 30 lat klamiom ?

JADZIA pytaj Grosika

Tam nikt nic nie wie Jadzia pytaj o GROSIKA Hierarchia

Jadzia
@Grosik

Ma pytania kto jest kompetentny ?

Seba

Ty normalny ?umysłowo ok ! 112 dzwon

Oczywiście .

Siwa

W biurach pracuje 20 osobowy zespół . Od sekretariatu do logistyki wszyscy zgrani i sympatyczni. Pracuje 2 lata i poleciłabym innym.

Testor

Potwierdzam , pracuje mi się z Wami bardzo dobrze :):):) pozdrawiam

@Testor

Ale idzie propaganda podnieśli sobie nawet ocenę 2,9. Na 3,3 nielepiej było wstawić 6. Ciągle przyjmują wieczne braki. . Na początku pandemii porzegnali przedstawicieli kierowców magazynieruw . Putin powinien się uczyć . Wypłata była okrojona

@Testor

Totak jak w wyborach dyktatu głosy głosami ocena 5 6 dla wodza mała manipulacja wynik gotowy

@Siwa

Rekrutacja trwa od lat totak powinny być setki specjalistów wielka korporacja a tu 20 ???¿ Klika kasta ? Rodzina ? Bytom ciemnogrod ? Propaganda w rarsija swoje . Wie ! Robić Ja ! Płacić nie!!

@Siwa

To że osoby mile sympatyczne szef Łukaszek ktomi podskoczy ? Wypad ?

Zainteresowsny
@Siwa

P, K na owe czasy miał pomysł .Co teraz wypalił się ? Synek nienadaza ?

Darek

Pracuje jako kierowca od sześciu lat.... uwarzam że część opini jest krzywdzonca... i piszą je ludzie kturzy mają zawyżone wymagania. Kierowca żeczywiście zarabia 2500 tysionca na rękę, a czas pracy wynosi od ośmiu do dziesienciu godzin.... Łikend wolny... Jak ktoś wcześniej pracował jako kierowca na dostawie to rozumie jak wyglonda taka praca.... Jak nie to niech się nie wypowiada ...

Klimas
@Darek

Wodzu coś mi tu wazelina zajechało

Darek
@Klimas

jak lubisz wazelinke ... to twój problem .... szczęście że takich u nas nie ma .... tego by brakowało ...

Patrid
@Darek

Śmieszne jest że robisz z siebie pośmiewisko, podczas szkolenia tylko narzekałeś jaka to firma zła itd jak to trzeba o 3 w nocy po bielsku pod zakazy tirem jeździć,jak to chciałeś uciekać (było to dokładnie rok temu) a widzę dalej dajesz się gnoìć niezmiennie od 10 lat za 2500 miesięcznie XD Takich mi nie szkoda

Jasiek
@Patrid

01 01 2023 dostanie podwyrzke Jarek zMateuszem załatwili .Minimalna rośnie Łukasz już rwie włosy z czego !!!!

Ozon
@Klimas

Tesprawy klimatyczne to z czego ?Smród !

Patrid

Pracowałem tam 6 miesięcy, z biegiem czasu żałuję traktowania jak (usunięte przez administratora) itd. Ciekawi mnie może ktoś pracuje/pracował jakoś ostatnio i opowie czy nadal jest taki przemiał kierowców?

@Patrid

Ciągle przyjmują non-stop że braki ? Coś oznacza .

@Patrid

Ostatnio ogłoszenie nieznika .Powtarza się od miesięcy .Przecież odszedłeś etat nadal wolny ! I wiele innych także .

@Koles

Pracownika gospodarczego szukają od lutego.Z tego co mnie nauczono ,pozondki robi się od góry !!!

Sp 15.RS

Przez ładnych parę lat współpracy zawsze dostawa na czas ,ludzie w porządku,polecam

Nokia
@Sp 15.RS

Ludzie normalni ok tam coś nietak w firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Zaklady produkcji spozywczej Ambi - Bytom

• Jak się pracuje w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Zobacz opinie na temat firmy Zaklady produkcji spozywczej Ambi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaklady produkcji spozywczej Ambi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaklady produkcji spozywczej Ambi
2.8/5 Na podstawie 424 ocen.
  • Składowa 11
    41-902 Bytom