ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY IMPORT EXPORT "Jabex"

Bielsko-biała

Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY IMPORT EXPORT "Jabex"

TAKI JEDEN

A firma ogólnie okej? Płace terminowe, atmosfera dobra, szansa na rozwój?

Tim

Witam, Bardzo dobra płaca za określone efety, oczywiście w zależności od zajmowanego stanowiska. Jeżeli jestes dobry w swoim fachu masz szanse się rozwinąć.

Wiesz coś może o rekrutacjach w ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY IMPORT EXPORT "Jabex"? Dodaj komentarz i pomóż osob chcącym pracować w tej firmie. Napisz komentarz o tym pracodawcy.

Zostaw opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY IMPORT EXPORT "Jabex" - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY IMPORT EXPORT "Jabex"