Opinie o JABEX Sp. z o.o. w Bielsko-biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JABEX Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w JABEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JABEX Sp. z o.o. w Bielsko-biała

Na szczęście były pracownik

Firma straszna, mimo szalejącej inflacji, podwyżek dla pracowników brak. Serdecznie nie polecam, tylko wymagają od pracownika, ale od siebie firma nic nie daje.

@Jolanta

Podwyżki zawsze dotyczą wszystkich pracowników, ale szczegółów dot. handlowców, o jakie pytasz, nie znam.

Obecnie firma JABEX Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Operator maszyn. Czy ktoś składa CV?

Z doświadczeniem chętnie przyjmą. Do produkcji pewnie bez doświadczenia też przyjmą ale nie wiem czy na wózek. Firma podlega pod Dawn (korpo) więc nie ma mowy, pieniędzy o dodatkowe szkolenia.

Domi Nowy wpis

Od dwóch tygodniu już poszukają do siebie product deva. Czy był ktoś zatem na rozmowie? ja akurat siedzę w SAPie, a widzę ze mile widziany jest. ciekawi mnie ile mogą zaproponować, bo jak na razie mam prace, ale może tu będzie lepiej?

Ja widzę ofertę ale na planistę i to z nią tu przyszedłem. Opisze mi ktoś bieżąca rozmowę? już z jednego wątku wiem, że cos po angielsku na bank będzie. Ale co do planisty to jakich pytań się spodziewać?

Z tego, co pamiętam - na planistę, pytają o doświadczenie, znajomość Excel i innych systemów ERP, np. SAP, a także o wskaźniki, z jakimi ma się do czynienia, jak sobie radzimy w konkretnych systuacjach, ale po polsku, itp. Później padło 1-2 pytania w j. ang. Atmosfera podczas rozmowy jest ok.

Urszula
@Kandydat

Do czego u planisty będzie potrzebny angielski? Chodzi i obsługę systemów takich jak sap czy tez jakichś korespondencji z klientami? Zastanawia mnie także ewentualna opcja na douczenie, widzę ze w opisie nie ma ani kursów ani szkoleń. Nie występują?

Czemu nie kursów ani szkoleń? Bez doświadczenia tu nie wezmą? Parę ofert mam przejrzanych i faktycznie minimum rok było wpisane. A ktoś kiedyś o szkolenie w ogóle prosił?

Pracownik Nowy wpis

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w JABEX Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Witam, Planuje aplikować na stanowisko Technolog R&D. Chciałbym się zapytać na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Jaka panuje atmosfera w pracy? @Pracodawca

@Zainteresowany

Odnosisz się może do tej oferty, której 5 dni do końca zostało? Ciekawiło mnie właśnie czy rozmowy są prowadzone w trakcie czy jakoś po wygaśnięciu? Mnie kontrola jakości akurat interesuje, tez równolegle niedawno ja dorzucili. Zauważyłam, że u Ciebie w ofercie dodali benefit o świętowaniu urodzin a u mnie go nie ma. : ( czemu? i powie ktoś w jaki sposób jest to celebrowane tak w ogóle?

Dostajesz dzień wolny za urodziny. I tyle. Dla każdego na każdym stanowisku.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w JABEX Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Planista produkcji i zaopatrzenia / Operational Planner?

Do pracy potrzebują cały czas, ponieważ wiele osób jest na L4. Praca na III zmiany. Nie było żadnych podwyżek.

Kiedy będą szukać na produkcje? Kiedyś były oferty na takiej stronie ale obecnie żadnej nie widzę, chce się zorientować co maja do zaoferowania w tym roku. interesują mnie przede wszystkim zarobki, ciekawe czy były podwyżki?

Operator

Kiedy pan kierownik wezmie sie za kierownictwo nad produkcja? a nie tylko odpowiadanie, że nie wie, że nie pamieta, że nie będzie się odzywać?

Na szczęście były pracownik

operator
@Na szczęście były pracownik

Co roku mamy podwyżki. A w lutym w tym roku firma dała wszystkim pracownikom dodatkowe pieniądze. Pewnie te brednie pisze osoba, której nie chciało się pracować. Ja nie mam co narzekać. Mnie się praca podoba.

Jolanta
@operator

Podwyżki dostali operatorzy, a co z handlowcami? Widziałam po prostu ofertę z kiedyś i zastanawiałam się czy nie ma obecnie przyjęć, wiecie? jaka jest podstawa w takim razie skoro podwyżki występowały? Wie ktoś jakie są teraz prowizje?

@Jolanta

Czy rozmowa rekrutacyjna w JABEX Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Aplikowałem do biura i u mnie szefem działu był obcokrajowiec, więc rozmowa była po angielsku.

W zależności, do jakiego działu aplikujesz. Czasem mogą pojawić się pytania w j. angielskim.

Witek

Witam. Jaka stawka na początek?

Aplikowaliście na operator produkcji w JABEX Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Czy firma ZPHU JABEX Export-Import Jan Gańczarczyk w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Maja

A jakie przykładowe szkolenia w ostatnim czasie się odbyły? Często występują?

@Maja

Z tego, co widziałem to dla produkcji ostatnio, ale są też szkolenia online dla biurowych. Nie było ich za dużo przez pandemię. Może teraz będzie więcej.

Maja

A dla biurowych zawsze online było czy kiedyś może jakieś wyjazdy z tym związane się odbywały?

@Maja

W zależności od działu. Ostatnio było stacjonarne oraz wyjazdowe, ale dla różnych działów.

Maja

A praca zdalna wchodzi może w grę?

Pracownik1
@Maja

Pracujemy stacjonarnie, ale praca zdalna też się zdarza.

@Pracownik1

Czyli jakbym chciała na następny rok się ugadać na zdalny tryb, to będę mogła? A chcę jeszcze teraz z bieżących warunków dopytać czy były tu jakieś podwyżki w związku z końcem roku, macie takie cykliczne?

@Maja

Cały rok praca zdalnie nie jest możliwa. Normalnie pacujemy stacjonarnie, ale czasem zdarzają się 4-5 dni zdalnie w miesiącu - to zalezy od rodzaju wykonywanej pracy. Podwyżki są raz do roku. Ooo...w grudniu dostaliśmy informację, że firma wypłaci nam w lutym jednorazową premię jako wsparcie finansowe w związku ze wzrostem inflacji. Ponadto, mieliśmy w styczniu dodatkowe dwa dni wolne na przedłużone świętowanie. Firma dba o pracowników :)

Krzysztof

E to nawet spoko. A wiadomo już jaka kwota będzie w lutym wypłacona w formie tej premii i wsparcia? I czy każdy pracownik dostanie taką samą, czy tego jeszcze nie ogłoszono?

Maja

Widzę, że kolegę wyżej ucieszyły te informacje. Jeśli o świętowaniu mowa to jak tu sie obchodzi Wielkanoc? Jest jakaś uroczystość gdzie składa się życzenia lub wpada jakiś zajączek?

Ja i moi koledzy pracujemy juz ponad 10 lat i jest super. Kto może pisać takie bzdury?

Kto pracuje tam ponad 10 lat... ahahahaha

Helena
@Mark

Dlaczego się śmiejesz? Nie jest to tutaj możliwe?

@Helena

Ja pracuje i nie narzekam :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich narzekaczy :)

Ja też długo tu pracuję i nie żałuję :) polecam.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ZPHU JABEX Export-Import Jan Gańczarczyk? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nowy- co się nie narobił- nie widzi się w tej branży Ci doświadczeni - zadowoleni są, nie odchodzą, klimat dobry, hala mała, a nie jak w samochodówce

Mark

Byłem pracowałem może dwa dni Pierwszy raz widzę taki (usunięte przez administratora) czyściej było Gdy pracowałem w zakładzie produkujący części z metalu

Dominika
@Mark

I z powodu braku czystkosci sie zwolniles? Czy moze cos jeszcze bylo na rzeczy?

@Dominika

Byłem na tzw proszkach.. Na cementowni w latach 80 lepiej to wygladalo

@Mark

Niemożliwe, pracuję tam zdecydowanie dłużej niż Ty i nie zgadzam się z tym, co piszesz. 2 dni pracy to nie praca.

Jak wygląda sprawa grafiku w JABEX Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Grafik na produkcji to 3 zmiany, godziny stałe. W jakim znaczeniu masz na myśli 'idzie na rękę'?

Cześć :) Ile można realnie zarobić w firmie Jabex na produkcji?

@Nowy

podobno ok. 3 tys. na rękę na początku, poźniej więcej, jak będziesz samodzielnym pracownikiem

Magdalena

ojej ale do kogo to? Widzę, że właściciel to pan więc kto zalazł Ci tak za skórę i czemu?

Ukraina power

Tak .rekruterka

Ukr

TAK .pani 'rekruterka :

Jxdjfj

To ONA -'rekru*terka '

Bożena
@Jxdjfj

Co z tą rekruterką? Bo koniec końców opinia została usunięta. Tylko może teraz napisz spokojnie :D

Cześć ;) Ile realnie można obecnie zarobić na produkcji w firmie Jabex? Zastanawiam się nad ofertą od nich, ale chciałbym wiedzieć jakie są tam płace tak naprawdę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Eksport-Import Jabex Gańczarczyk Jan?

Atomsfera jest dobra. Ludzka

Tim

Witam, Bardzo dobra płaca za określone efety, oczywiście w zależności od zajmowanego stanowiska. Jeżeli jestes dobry w swoim fachu masz szanse się rozwinąć.

Pani Karolino, Jeżeli miała Pani problemy ze współpracowniczkami to takie zachowanie powinna Pani zgłosić do przełożonego lub kadrowej. Tego typu zachowanie jest niedopuszczalne i niepochwalane przez firme.

Zostaw merytoryczną opinię o JABEX Sp. z o.o. - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w JABEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JABEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JABEX Sp. z o.o.?

JABEX Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.

JABEX Sp. z o.o.