NIESTETY DLA NIEKTÓRYCH TO JA NIEJAKI BAREJA PRZEŚMIEWCA I SPRAWCA ROZEDRGANIA NERWOWEGO GŁÓWNEJ KIEROWNICZKI ZWANEJ POD KSYWKĄ " PIES BASKERVILLE`ÓW "( Nigdy nawet w majaczeniach chorego umysłu nie mogło powstać nic równie dzikiego, przerażającego, szatańskiego, jak ten czarny potwór, który padł na nas z tumanów mgły. ) ORAZ ZAPEWNE JEJ ANIOŁÓW STRÓŻÓW Z KIEROWNICTWA WYŻSZEGO SZCZEBLA . PISZE ZA SPRAWĄ POWROTU MIŁEJ I NADER KOMPETENTNEJ ZASTEPCZYNI PANII NATALII TEJ BEZ OKULARÓW . WRÓCIŁA CHOĆ POWINNA NADAL OPIEKOWAĆ SIE MAŁYM DZIECKIEM , ALE BIEDRONKA NIE MA ZBYT DUŻO PRACOWNIKÓW I NAWET RATUJĄ SIE STUDENTKAMI ! Z PORTALU " NASZA BIEDRONKA DOWIEDZIAŁEM SIE , ŻE WIELU PRACOWNIKÓW BIEDRONKI OBAWIA SIE PRACY W NOWYM GRAFIKU I WOLI IŚĆ NA L4 ! NIE MYLIŁEM SIE , ŻE JAK PANI NATALIA SZEFUJE , TO PRACA ALE TO ZAWSZE PRZEBIEGA SKŁADNIE . POMIMO , ŻE ZNIESIONO NOCKI , TO JUŻ O GODZ 7.10 WIEKSZOŚĆ TOWARU BYŁA WYŁOŻONA . TO I TAK OGROMNY SUKCES . PODWŁADNI BYŁO WIDAĆ , IŻ NIE PRACUJĄ W STRESIE W PORÓWNANIU DO CZWARTKU I PIĄTKU , KIEDY SZEFOWAŁA ZMIANĄ KS , GDZIE BYŁO PRAWDZIWE PIEKŁO . TERAZ W PONIEDZIAŁEK CZUŁEM SIE JAK W NIEBIE I AŻ RADOŚĆ BRAŁA Z DOKONYWANIA ZAKUPÓW !!! ZAZNACZAM , ŻE W PONIEDZIAŁKI ZAWSZE JEST NAJGORZEJ SKOORDYNOWAĆ PRACE PERSONELU , BO NIE MA KTO ROBIĆ NOCĄ , NO I DOSZEDŁ JESZCZE PROBLEM Z KORONAWIRUSEM ! BRAWO, GRATULACJE PANI NATALIO ZA DUŻY TALENT ORGANIZACYJNY !!!! Z ULGĄ I SATYSFAKCJĄ MOGE STWIERDZIĆ : WRÓCIŁA NAJLEPSZA KIEROWNICZKA , CIŚNIENIE MI SPADŁO ! ! ! BIEDRONKA - ROBOTNICA NIBY KIEROWNIK A PRACUJE W KIERACIE JAK CHŁOPKA PAŃSZCZYŹNIANA JAKO KASJERKA , STARSZA KASJERKA I DOPIERO JAK WYDOLI JAKO ZASTEPCA KIEROWNIKA . A GDZIE WSZELKIE RAPORTY I INNE PRACE BIUROWE . NO ALE GŁÓWNA TO DOPIERO BIERZE SIE ZA PRACE JAK CZUJE KONTROLE Z ZEWNĄTRZ , TO I ZA MIOTŁE CHWYCI , ZA MOPA , ZA ŚCIERECZKE . NO A TERAZ COŚ CO BYŁO 07.02 .PiSZE DOPIERO TERAZ , BO CZEKAŁEM NA ODPOWIEDŹ OD URZEDU , KTÓRY W TYM CZASIE POWINIEN MI ODPOWIEDZIEĆ !!! PONAD 50 DNI TO ZA MAŁO DLA BYDGOSKIEJ PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY . Z PISMA DO NIEJ : Kolejną sprawą , którą chciałbym poruszyć jest nadmierne dźwiganie cieżarów przez kobiety pracownice . Przepisy jasno stwierdzają , że : " W związku z powyższym przy ręcznym przemieszczaniu przedmiotów przez jednego pracownika:
Masa przedmiotów podnoszonych i przenoszonych nie może przekraczać:
1) dla kobiet – 12 kg przy pracy stałej oraz 20 kg przy pracy dorywczej " Norma UE standaryzuje cieżar europalety : Waga suchej palety wynosi około 25 kg . Europaleta nasączona wodą może mieć cieżar nawet do 35 kg !!!! Wdniu 2020.02.07 około godziny 7.00 byłem świadkiem , jak zastepczyni kierowniczki sama przenosiła , unosiła w góre i układała palety . Znamy sie odrobine bliżej i powinna mnie poznać , ale nie poznała . Była tak zmeczona i wycieńczona, że oczy miała jakby zamglone . Żeby sobie pomóc wciągnąć palet na góre , to aż stawała na palcach ! Sprawdziłem , czy jest w ogóle świadoma , iż od ponad minuty obserwuje ją . Lekko trzy razy pomachałem , lecz ona nic nie zauważyła . Niestety gdybym chciał pomóc , to musiałaby odmówić , bo to ona wtedy złamałaby przepisy , gdyby mi sie coś przydarzyło . TO NAPRAWDE HANIEBNE I OKRUTNE , ŻE AKURAT W CZASACH PISU , KTÓRY GRZMI I TRĄBI O PRZESTRZEGANIU PRAWA , IŻ DZIEJĄ SIE TAKIE ZNIEWOLENIA I WYZYSKIWANIA KOBIET !!! Kolejną sprawą jest ustawienie wysokości najwyższych półek . Są zbyt wysoko , prosze to sprawdzić ! Kobiety muszą układać na najwyższych półkach sześciopaki z sokami o cieżarze do 10 kg i żeby sobie pomóc to podstawiają europalete o wysokości 144 mm . Ja jako klient o wzroście 170 cm też mam problemy , by wieksze cieżary zdjąć . Pisze dopiero teraz , bo czara goryczy przelała sie ! Zbliża sie 8 marca a one pracują jak w neokolonialnym , portugalskim wyzysku . Nie godze sie jako klient tej sieci handlowej , by kobiety dźwigały ponad miare .