Jeronimo Martins Biedronka

Błędów

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

ewa.kr.21

Robiłam zakupy w biedronce w Błędowie kolejny raz, i kolejny raz kasjerka naliczyła mi za dużo towaru, oszukują specialnie, bo to są wciąż te same kasjerki. Paragon: 000266 Kasjer: 49, miała czarne, krótkie włosy. Brałam jedną sztukę owocu, a zapłaciłam za kilogram. Nie polecam zakupów, proszę po odejściu od kasy sprawdzać paragony.

Biedronka w Błędowie to totalny syf. Pracownicy ze sobą nie współpracują interesują je tylko ploty zwłaszcza [usunięte przez moderatora] która dzięki swojemu [usunięte przez moderatora] ma poparcie u [usunięte przez moderatora] (kierowniczka pożal się boże) jedyna normalna osoba to Aneta Jankowska która chce być wporządku wobec WSZYSTKICH pracownic za co regularnie obrywa po uszach. Biedrona ma wręcz śmieszne wymagania wobec pracownic co nie jest adekwatne nawet w najmniejszym stopniu do ich pensji. Pracy w tym miejscu nie polecam. HORROR

Anonim ....
@anonim 13.04.2011 11:11

Racja.Ostatnio ciągle mnie denerwują.Chodzi o punkty.Albo nie mogą dać naklejek,albo nie można zamówić zwierzaka ,bo im ciągle system nawala.W Grójcu takiego problemu nie mają. Cały czas pewna pani żuje na kasie gumę i ma wieczny problem i się ciągle denerwuje na ilość klijentów. Dzisiaj stwierdzili,że już nie wydają punktów a miało być do 20 listopada.Kto jest oszustem? -cała biedronka ,czy tylko błędowska?

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Błędów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka