Zacznę od pozytywów
Dobrze zaopatrzona biedronka . I tu pozytywy się kończą - jedna z najgorszych biedronek w okolicy pod względem porządku i pracowników .
Ceny które bardzo rzadko zgadzają się z tym co na półce a przy kasie co innego. Smród na lodówkach z mięsem 🤮i to jest od lat. Towar leży gdzie popadnie a jak zapytasz O coś to nie mają - ostatnio byłam świadkiem jak pani zapytała o koncentrat z buraków - polka pracująca tam od lat powiedziała że nie mają a się okazało że jest z drugiej strony regału tego co ta pani tam ceny wykładała 🫣
Pseudo pracownik ochrony nosi wysoko głowę że nawet jak przychodzi to nie widzi że leżą produkty na ziemi i chyba brzuch przeszkadza żeby się zgiąć i podnieść, nie raz szłam za nim i podnosiłem rzeczy bo nie mogłam patrzeć jak leżą na ziemi ale tak ten pan musi plotki pozbierać i rozsiać zamiast dbać o swoje miejsce pracy🤷🏼♀️
Chodzi i wyzywa klientów od złodziei a że (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tam pracują to nic nie powie.
Skądś się wzięły te ostrzeżenia żeby do niektórych kasjerów nie chodzić bo oszukują i żeby paragony sprawdzać .
kasjerka oskarża o kradzież klientów a że sama jest niekompetentna to nie ważne 🤷🏼♀️ Zaniast dobrze wszystko sprawdzić to przez ten czas plotki musi pozbierać 😔
No i paragony - nieraz zawraca się uwagę że chyba coś za dużo naliczyli to oczywiście nie bo tyle zakupów i itp. Bierzesz paragon do ręki a tam się okazuje że nawet zwrotu musieli robić na 80-150 zł więc to nie są małe kwoty
I jest dobrze jak ktoś się dopatrzy a ilu ludzi w ten sposób oszukali 🫣
Lepiej wyzywać klientów od złodziei a że samemu się jest (usunięte przez administratora) bo liczą się tylko profity od utargu to już nje ważne
Tyle chamstwa co w tej biedronce nie spotkałam w żadnej innej a byłam naprawdę w różnych częściach naszego kraju
Idąc do tego sklepu trzeba się mieć na baczności i pilnować się na każdym kroku