Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Zaneta

Czy ktoś może wie jak są wypłacane wynagrodzenia że zleceniowek? Umowa skończyła mi sie ostatniego marca a na umowie pisze że wypłata nastąpi po zakończeniu więc ile będę czekala?! Orientuje się ktos??

Kings
@Zaneta

Myślę że dostaniesz dopiero w maju ,jak będą wypłaty ,najlepiej zrobisz jak zadzwonisz do kadr .

Żaneta
@Kings

Co?? W maju a w marcu skończyła mi się umowa. Ok dziękuję za info

@Zaneta

Ja też właśnie czekam bo równiez skończyła mi się ostatniego marca, chciałabym się zapytać czy może już coś Pani wie na ten temat? Bo naczytałam się że powinna być do 20 kwietnia ale też było dużo opini że się spóźniają

@Ania

Dziś jedynie kierowniczka mi powiedziała że nie wiadomo kiedy wypłaca. Będę dzwonić do kadr bo to kpina jest.

@Zaneta

Jakbyś się dowiedziała coś to daj znać bo jak dla mnie to już dawno pieniądze powinny być wypłacone

Szaleniec

Ze zleceń dostaję się 20 każdego miesiąca

Lusi

Hej.Dostaniesz pieniądze 20 następnego miesiąca

Kings
@Zaneta

Oczywiście że dostaniesz w kwietniu po 20 przeskoczył mi miesiąc ????

@Kings

To 20go czy po 20 ?

Olka
@Lusi

Czy ktoś już dziś dostał wypłatę z zlecenia ?

Ola
@Zaneta

Witam czy ktoś pytających się o wypłatę z zleceń dostał dziś wynagrodzenia? 20.04 wypłaty dalej brak

Mm

Dostaniesz 22dnia kolejnego miesiac

Cxx
@Olka

Wypłaty że zlecenia to jedna wielka kpina, powinny być do 20 każdego miesiąca, czyli w czerwcu 18 ponieważ 20 to piątek, dziś mamy 21 a wypłaty brak.

Szaleniec
@Ola

Zalecam zgłosić do kierownika rejonu o tej sytuacji jak gość ok to pomoże. Biedronka płaci karę za nie wyważanie się w terminie z wypłatą tylko zastanawiam się czy na zleceniu jest tak samo, ale kierownika można poprosić o wsparcie.

niki
@Zaneta

no i jak kiedy dostalas wynagrodzenia?? mam okazje isc na umowe zlecenie ale z tego co sie orientuje to wypłata z umowy zlecenie jest niby 20 kolejnego miesiąca????

Miki

10 razy zastanówcie się nad zakupem produktów z biedronki! Otóż nigdy nie kupujcie konfiturexu z firmy Gellwe! Miałam ogromny szacunek do nich że względu na ceny, konkurencyjne. Po wielu "zonkach " m.in. spleśniałe parówki z ważną datą przydatności, spleśniały ser żółty również z dobrą datą jeszcze, moja lista zakupów skraca się systematycznie. Ostatnio kupiłam konfiturex firmy Gellwe który za nic nie polecam, nie spełnia tego co piszą na opakowaniu. Zamiast dżemu, wyszedł mus! Ale Biedronce nie zależy na tym co sprzedaje.

Obiektywn prawda

Małe stawki, wyzysk, (usunięte przez administratora) średnia atmosfera pracy, ciężko zarobić na premie, wszystkie dni wolne na zadanie czy inne oprócz normalnego urlopu nawet chorobowe powodują że traci się premie miesięczne lub roczne. . Naprawde nie warto, do tego zgrzyty w ekipie w każdym sklepie niemalże. Grzebanie po szafkach jakieś dziwne, śmieszne kontrole... Naprawdę nie warto psuć swoich nerwów, zdrowia, pleców, swojego życia... Pracując w tej firmie.. Współczuję wszystkim którzy nie chcą a muszą.

@Obiektywn prawda

Mało tego jak chcesz iść mają ciągle pretensje przecież człowiek nie jest robotem .....

Oczywiście chodzi o przerwę

Cola

Dokładnie

Przed chwilą robiłem zakupy w biedronce w Chojnie. Totalny chaos cenowy. Brak cen na produkty a na Art. Przemysłowe na jeden regał 50 plakatów reklamowych o wielkiej wyprzedaży. Kupiłem dwa produkty z wyprzedaży bez szyldow cenowych, które okazały się chorendalnie drogie. Przy próbie zwrotu kierowniczka oczywiście mnie zbyla twierdząc że na produkty z wyprzedaży nie ma możliwości zwrotu. Biuro obsługi klienta stwierdziło to samo. Zdecydowanie nie polecam

Nika

Po pierwsze, wystarczyło poprosić kasjerkę żeby sprawdziła ile to będzie kosztować, ale to już chyba za dużo kłopotu. Po drugie na każdym z tych 50 plakatów które widziałeś jest informacja że, na rzeczy kupione w tej promocji nie ma zwrotów. AMEN

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Witam jestem państwa pracownikiem niwstytu z 10 letnim stazem pracy to co spotkało mnie w biedronce to dramat najgorsza praca jaka miałem brak szacunku ubliżanie pracownikom i psychiczny mobungg dramat gorszej pracy nie miałem nigdy pracownik to wół a nie szanowany człowiek szkoda ze góra tego nie widzi bo regionalni pozwalają sobie na zbyt wiele szkoda bo w takim marnym sklepie nigdy nie będzie dóbr, e (usunięte przez administratora)

Ja jestem takiej samej podobnej sytuacji tylko że pracuje troszkę mniej lat ijest taksamo stres i (usunięte przez administratora) nawet są problemy z grafikiem do cholery

Stała klientka Zosia

generalnie asortyment sieci BIEDRONKA wg mnie jest wystarczający, natomiast estetyka i czystość szczególnie w BIEDRONCE w Krapkowicach przy ul Słowackiego do bani.Mam nadzieję ,że się to zmieni po przebudowie sklepu. Jestem stałą klientką od momentu otwarcia sklepu.

Ol

Czy u was na sklepie pracownicy z dłuższym stażem też obgadują nowych ?że za powołanie że nic nie umią że na papierosa chodzą może mi tego że same sobie chodzą i nie ważne że za dużo ci tak naprawdę nie pokazali

Zuza
@Ol

Oczywiście bo taki jest system tresury w biedronce. Będą cię tresować albo do chwili, kiedy sie zwolnisz albo wszystkiego nauczysz i bedziesz z nimi palił i poganiał nowych

Ol
@Zuza

Konkretna odpowiedz ! widzę że wszędzie tak samo

Lolo
@Ol

Umią? Co to za słowo?

Witam byłam dziś w tej biedronce tj 16.06.21, o godz. 13.00 . Chciałam zakupić soki jabłkowe w promocji ale córka się pomyliła i wzięła nektaru, były wystawione pod tą samą ceną więc można się pomylić. Przy kasie gdy odebrałam paragon spojrzałam że rabat się ie naliczył więc pytam czy mogę zamienić A Pani Kierownik na to że produktów spożywczych nie wymieniamy, więc pytam gdzie to jest napisane? Ja rozumiem produktów z krótkim terminem no spożycia, w przecenia albo takie które nie mogą być poza ciągiem chlodniczym ale nie napoje!? Mówię do niej A ona mnie zignorowała i sobie poszła. Jestem w siódmym miesiącu ciąży i nie chciałam się kłócić ale takie podejście kierownika do klienta świadczy tylko o waszym sklepie. Kierownicy są nieprzeszkoleni i w sytuacji kryzysowej po prostu sobie odchodzą! Masakra , nie polecam sklepu

Sjs

Biedronka (usunięte przez administratora) ludzi na każdym produkcie piszą coś innego paragon inny zamiast jak pisze 2 zł to 9zł się okazuje to jest tania biedronka czy naciągacze!!!!!!!! Małe sklepy mają drożej ale przynajmniej nie (usunięte przez administratora)

Kkk

Witam czy biedronka wymaga swiectwa pracy od poprzedniego pracodawcy?

Kaz

Kto wpadł na pomysł ograniczenia ilości kas do obsługi klienta na rzecz kas samoobsługowych ? Sytuacja z dziś. Sklep Biedronka w centrum miasta. Jedna masz czynna , przy niej kolejka że 40 osób. Na żądanie jednego z klientów pracownik sklepu odpowiedział, że mają zabronione obsługi kolejnych kas na rzecz kas samoobsługowych. Nie czekałem na rozwój sytuacji ( klient zagroził wezwaniem policji- taki zgromadzenie klientów przed kasą stwarza zagrożenie epidemiczne) i zrezygnowałem z zakupów. Na szczęście są jeszcze sklepy nie zmuszające do korzystania z kas samoobsługowych.

Robert

Byłem świadkiem jak Kierownik Biedronki w Pruchniku opierdzielał pracowników że źle włożyli warzywa bo nie ułożyli selery tam gdzie mam być BIO a pracownica mówi skąd mam wiedzieć przecież te warzywa które tu wyłożyłam to BIO nie są jak by były z BIO to bym tu wyłożyła a on mówi masz wyłożyć te co są (usunięte przez administratora)że nie są Ala masz wyłożyć

Lodach

Biedronka to jeden (usunięte przez administratora) i wyzysk człowieka przez człowieka, portugalski (usunięte przez administratora), won do siebie prezesiku

Krótko i na temat: (usunięte przez administratora). I to za najniższą krajową. W pracy (usunięte przez administratora) zero szacunku, czysty wyzysk. Kasjerki na 9h pracy często nie miały nawet 15 minut przerwy, "bo nie ma czasu". Kiedy odbijesz się swoją kartą po pracy minutę za późno to jest dramat, bo wtedy krzyczą, że przez to będą musieli wypłacać nadgodziny ( a raczej nadminuty :) )Biedronka to ostateczna ostateczność, jak można, to lepiej uciekać jak najdalej.

Karol

Lazanie z biedry za 6zl.trucizna!!! Cała noc z ogromnym bólem brzucha i jeszcze dzień

Pozytywny doradca
@Karol

Tak to jest nie czytajac skladu na opakowaniu i kiedy jest sie leniem w kuchni ;)

Kamien

Produkty, ktore Biedronka ma w swojej ofercie nie dość ze sa kiepskiej jakości to jeszcze narażają konsumenta na ryzyko zatrucia lub gorzej. Na mięsie mozna znaleźć infotmacje, ze w srodku opakowania oprocz produtku mozna znaleźć kawałki drewna lub łańcucha. Rozumiem, ze podczas etapu produkcji moga zdarzyć sie różne nieprzewidziane sytuacje. Ale produkty ktore sprzedajecie kupuja ludzie, których żoładki raczej zle reaguja na drewno lub metale. Informacja ostrzegajaca o cialach obcych w mięsie jest po prostu smiesOprocz tego wielokrotnie znalazlem rozne owady m.in. w płatkach kukurydzianych lub sloikach z warzywami i owocami. Nigdy wiecej niczego nie kuoie w Biedronce.ch kukurydzianych

Tim

Witam, jakimi autami jezdza kierownicy JM?

Eeee
@Tim

A jakimi mają jeździč? Zależy jakie se kupią raczej nie? Moja kiero jeździ mpk bo prawka nie ma????

Aplikujący na pracownika

Choreografia zatrudnieniowa w Biedronce Miasto "Z" jest średniej wielkości miastem z dużą ilością Biedronek (ale w mieście "Z" nie ma ofert pracy) Oferty pracy są do Biedronek we wsi X i Y, które przylegają do miasta Z. Ale X i Y leżą dokładnie po przeciwnych stronach miasta "Z" Złożyłam przez stronę internetową Biedronki aplikacje do wsi X i Y. Po paru dniach w godzinach wieczornych otrzymałam telefon od Pani Kierownik Biedronki, że zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną na następny dzień na godzinę 10 do Biedronki we wsi X ale praca ma być na wsi Y. Z rana na dzień następny weszłam na swoją skrzynkę pocztową, a tam już od popołudnia dnia poprzedniego leżała wiadomość, że Biedronka dziękuje za moją aplikację ale wstrzymała na razie rekrutację. Sprawdzam stronę internetową Biedronki- obie oferty nadal są dostępne i można składać swoje aplikacje. Dzwonię na infolinię- ale infolinia wie tyle co pisze w internecie na stronie Dzwonię do Pani Kierownik proszę o potwierdzenie, że oferta jest nadal aktualna- Pani Kierownik odpowiada, że ona nic nie wie żeby była nieaktualna. Jadę na miejsce spotkania do Pani Kierownik do Biedronki. A tam od wejścia okazuje się, że faktycznie oferta jest nieaktualna, ale Pani Kierownik nie zadzwoniła do mnie z tą informacją, bo nie chciała mi przeszkadzać w drodze. No tak dla mojego dobra nie powiedziała. Mówi mi, że rekrutacja jest wstrzymana a ona to właściwie wczoraj kogoś zatrudniła, ale jak będzie praca to obiecała, że do do mnie zadzwoni. Telefonu ani emaila nigdy nie otrzymałam. Tylko oferta pracy w dokładnie tej Biedronce znowu się pojawiła. Więc moja dobra rada. Nie traktujcie tej rekrutacji poważnie. Ani bierzcie tego do siebie.

Es

jeśli nie masz odliczonej kwoty - co do grosza, nie idź tam, bo Cię z hukiem wywalą

Bobo

Jmp lubartów.jestem tu kierowcą.masakra.dno totalne.omijać z daleka.naczepy złom.ciągłe problemy.opóźnienia w załadunkach i głodowe stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 16 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka