Dzień dobry. Chciałbym się podzielić z Państwem na temat pracy w tym o to sklepie. Pracownicy, co nie którzy są mili, ale nie wszyscy. Jeśli chodzi o samą kierownik sklepu, bo to jest kobieta, chyba kobieta???? Beata, to jest to jakiś koszmar, nie ogarnia tematu, chociaż jak twierdzi karierę zaczynała w tym sklepie i powróciła jako kierownik. Jest osobą chaotyczną i nie prawdomówny, fałszywą. Na samym początku wydaje się taka milutka, aż łuna od niej bije.Z czasem okazuje się że to pozory. Jeśli chodzi o zapłacze sklepu to jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Co za chlew, że aż w takich warunkach ludzie pracują. Tragedia, nic dziwnego, że ludzie nie chcą tam pracować, traktują pracownika, jak śmiecia, stawiają go przed faktem . Nowy pracownik nie ma szans, aby czegoś się nauczył, ponieważ nikt z tych pracowników nie pomaga mu na samym początku pracy. (usunięte przez administratora) i bezprawie.. Pani kiero