Ja jako wieloletnią klientka tej Biedronki ,mogę powiedzieć śmiało że są wzloty i upadki jak w każdym innym sklepie na terenie Ścinawy.Musze z zadowoleniem stwierdzić iż od roku Biedronka idzie w superlatywy ,sklep tylko wieczorami zastawiony paletami ,ale tak że idzie przejść ,nie wiem ,przypuszczam że to ze względu na dostawę ,bo wieczorami wywodzą ten towar z magazynu ,ale rano już nie ma po nim śladu .Sklep czysty ,to widać z przyjemnością robię tam zakupy
Co do personelu też mogę powiedzieć że większość zawsze służy pomocą. Prawda że zmieniają się Panie pracownice ,ale cóż nie każdy się sprawdza w handlu.Pozdrawiam Panie tam pracujące bo pracy zapewne mają tam co nie miara.