Opinie o Jeronimo Martins DC Biedronka w Parzniew Solidarności 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins DC Biedronka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins DC Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins DC Biedronka w Parzniew Solidarności 1

Kandydat Nowy wpis

Cześć, jakieś opinie o pracy jako specjalista ds. magazynowych lub inspektor ds. kontroli magazynu? Zarobki z atmosfera, rozwój, warunki pracy?

Czy w Jeronimo Martins DC Biedronka odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Asss Nowy wpis

Tak. Generalnie obsadzanie większości stanowisk wyższych niż magazynier/sprzedawca kasjer odbywa się na drodze rekrutacji wewnętrznych.

Zwolniony plajer Nowy wpis

Pracując w niemczech jako komisjoner przez dobra agencję,jeżeli sie dobrze ,,zainstaluję,, można zarobić ogólnie 1700 euro- 2000 euro m-c na czysto po wszystkich odtraceniach za mieszkanie i dojazd do pracy.umowy sa na 9 m-c.jedzonko to jest do 300 euro m-c.czyli 1700-2000euro -300 euro=1400-1700×9m-c=56,700-68,500.tyle można odłozyc m-c.dodatkowo dochodzi zwrot z podatku niemieckiegoza te 9 m-c, tj okolo 1000 euro do 2000 euro.

MARWIK BIS uwaga !

Uwaga ! Marwik Bis z Andrychowa to niewypłacalny pracodawca ! Odradzam współpracy !

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jeronimo Martins DC Biedronka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Parzniew
ACTION Poland Sp. z o. o.
logo firmy Praca przy kontroli towaru – Parzniew -26-32zł netto
Parzniew
Seris Konsalnet Holding S.A.
Jaro

Czy ktoś kontroluje ochronę na terenie biedronki , tych szczególnie na wjeździe oraz na terenie placu ? Z tego co wiem to kryją jeden drugiego przed alkocholem i narkotykami . Wiem tez ze nie muszą dawać pracodawcy świadectwa o niekaralności a właśnie tacy karani tam pracują . Mam nadzieje ze weźmie się ktoś za tą bandę oszołomów

Kierowca C+E

Z daleka od tego (usunięte przez administratora) nie ma znaczenia który przewoźnik. Praca po 12/15 godzin, przeważnie noce.

Hjjnn

Magazyny biedronka parzniew jazda bez karty

Pracowałem przez chwilę na tym magazynie.byłem na wyjezdzie tj.szkoleniuniestety chwilę po otwarciu upiłem sìe i przyszedłem zkacowany.zostałem zwolniony dyscyplinarnie.zrobiło mi sìe przykro.teraz jestem w niemczech mam pensję 2000 euro czasami 2800euro.niedługo bede sobie stawiał własny dom bez kredytu,kupiłem jùż działke pod warszawą.pracujac w niemczech można odłozyć po 1200 euro co miesiac

Optimus

Praca podobna jak w każdym magazynie, przełożeni całkiem fajni na pewno z dużą dozą humoru. Zarobki dają radę i kilka fajnych benefitów jak obiady dla pracowników czy karta multisport na święta również można dostać jakiś upominek. Musiałem zrezygnować ponieważ zmieniłem miejsce zatrudnienia.

Urszula
@Optimus

Dzięki za tą w miarę pozytywną opinię, jakaś miła odmiana na tym forum. Te benefity to faktycznie fajny dodatek, a napisz proszę na jakie zarobki można liczyć? :)

Optimus
@Urszula

Na start, około 4000 brutto podstawy + premii za obecność do tego dochodzą jeszcze premie za wydajności. To już jest bardziej uzależnione od działu na jakim jesteśmy

Coś wiem

Niech przewoźnicy uważają na kierowcę Jarka i Jego wspólnika Alberta który pracował dla EWT którzy sobie spuszczają paliwko z oszczędności

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Jeronimo Martins DC Biedronka?

Bolo

Zgadza się, można spróbować bez doświadczenia wszystko jest kwestią nauki.

Urszula
@Bolo

I trzeba chęci :) A Ty dostałeś się tam bez doświadczenia? Na jakie stanowisko? bo ja chyba będę próbować jako pomoc na sklepie

Magazynier

Generalnie jeżeli chodzi o pracę jest podobna tak jak w każdym dużym centrum dystrybucyjnym. Zaczynamy pracę pobieramy sprzęt oraz wózek i jedziemy kompletować. Jeżeli przychodzisz z zamiarem rozmowy z innymi raczej norm nie wyrobisz, ale są też pracownicy którzy nastawieni są na pracę i te normy wyrabiają. Dodatkowo pracodawca daje transport z kilku miejsc, posiłki dwu daniowe i wiele innych benefitów które duże firmy dają. Jeżeli chodzi o pracowników fajni ludzie, a przełożeni w zależności ile maja czasu lub obowiązków danego dnia raz pomogą a czasami trzeba problem rozwiązać samemu.

Eustachio

Co takiego strasznego dzieje się na rekontroli towaru w Jeronimo Martins w Parzniewie? Ciągle rekrutują to musi być straszna rotacja ????

STOP tęczowym

(usunięte przez administratora)kierowca tam to robol czerstwiaki z pola uwaga na marwik bis z wieprza przy rozmowie 90 zł z lota przy wypłacie 80 zł kasa na 3 razy płacona dalekie biedronki po słoikowie

Pit

Witam Czy ile zarabia kierowca C+E w DC? Jakie godziny pracy? Jakies spostrzezenia? Dzieki za wszelkie inf.

Mik

Witam ile można zarobić na magazynie na początek?

JakoTako

Ogólnie praca jak praca każda inna: jak myślisz trochę, to i sobie poradzisz. Normy troszkę "wyśrubowane" ale są do zrobienia. Przełożeni - różnie, zależy jaki mają humor. Ogólnie ciężko dogadać się jest z Panią Kierowniczką. Miałem wrażenie że to ona posiada moc absolutną, potężniejszą wręcz jak Pan Dyrektor ! Dział przyjęć też jest dość specyficzny, akurat najwięcej mają pracy jak pracownicy z działu kompletacji zaczynają pracę. (usunięte przez administratora) jakich mało, wywożą palety w regały, nie ma ich komu wstawić, ciężko dostać się do gniazd po towar czy nawet pojawiają się sytuacje w których nie można znaleźć towaru do skompletowania zamówienia. Wtedy najlepiej, zerować pozycję ;)

Byłem tu

Jako kierowca 24 h jazda bez karty idt chyba w kieszeni ?

Byłem tu

Kierowcy 24 h jazda po placu bez karty gdzie itd do kontroli przewoznikow na centrum biedronka zarząd udaje że nie ma problemu , godziny ile czasu pracują kierowcy u podwykonawcòw

mixx

Czy orientuje się ktoś jakie normy trzeba wyrobić na magazynie?

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins DC Biedronka - Parzniew

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins DC Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins DC Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins DC Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jeronimo Martins DC Biedronka