Biedronka Dyskont Spożywczy

Krobia

Opinie o Biedronka Dyskont Spożywczy

Gro

Do Biedronki tylko po znajomości? Pierwsze słyszę, więc zgodzę się z @Dorotka. No i podobno mają podnieść płace dla wszystkich pracowników, więc robi się w firmie coraz lepiej. Socjal też jest podobno niczego sobie. Wiadomo, że to nie jest prosta praca, ale to jak we wszystkich takich sklepach.

Xyz

zgadzam sie z opinia ze tyko po znajaomosci sie dostaniesz a o obsludze nie bede sie wypowiadac okropna a do kierownika to straszny z niego egoista szkoda gadac poprostu krotko powiedziec o[usunięte przez admina]

kasia

nie radze sie tam dostac bordzo jest nie milo a przyjmuja tylko po znajomosci jezeli ktosc dostanie tam prace to tylko z rodziny i do niego nic nie maja ale jak ktos obski to jest ponizany i wciaz maja cos do niego ze zle pracuje

Zostaw opinię o Biedronka Dyskont Spożywczy - Krobia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biedronka Dyskont Spożywczy