Opinie o Biedronka w Barczewo Wojska Polskiego 1a

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biedronka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Barczewo Wojska Polskiego 1a

Jak wygląda sprawa grafiku w Biedronka. Czy pracodawca idzie na rękę?

Iwona Nowy wpis

Hej, a mogą się wypowiedzieć pracownicy jak atmosfera na sklepie? Planuje zmienić pracę, bo u mnie w markecie jest strasznie, a słyszałam że w biedronkach trochę z tym lepiej...

Ja123 Nowy wpis
@Iwona

Nie polecam. Gorzej jak w obozie. Może po zmianie kierownika byłoby lepiej ale tak to odradzam. Nie bez powodu wiele osób sie zwolniło także wnioski samemu można sobie wyciągnąć ze coś jest nie tak .

Klient

Zastanawia mnie z kad w Biedronce wziął się cięć który chodzi za klientami jak nawiedzony.Strach się bać

Weronika Nowy wpis
@Klient

Nie cieć tylko ochroniarz. Szanujmy ludzi. Od dawna tam jest? Może właśnie po to by wzbudzać strach :D

Klient

Obsługa chodzi bez maseczek, są wulgarne i opryskliwe, wydzierają się na sklepie,.kasjerka rzuca towarem jak worami ziemniaków,za paznokciami chyba roczna żałoba ????tragedia

Brałeś udział w rekrutacji do Biedronka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Cola3

Od jakiegoś czasu kupuję w Biedronce pączki i bułki słodkie niestety większość z nich jest nieświeża.Paczkiem to można komuś głowę rozwalić.Dziwi mnie to że pani Kierownik nie sprawdza jakości i stawia wyłupiaste galy na skargi.Nie ma co wytrzeszczac galuszek tylko zakasac rękaw i brać się do roboty Pani KIEROWNIK!!!!!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Biedronka?

Ona

Biorą wszystkich nawet z grupą ????????????????

Milka5

Zauważyłam że jakiś czas temu zmienił się kierownik w Biedronce w Barczewie.Pani kierowniczka jest bardzo nieprzyjemną i negatywnie nastawioną osobą.Brak podstawowej kultury osobistej wieczny grymas na gębie i ten chłód który bije od niej zniechęca klienta sklepu a co dopiero pracowników. Mam nadzieję że za jakiś czas stanowisko kierownicze będzie objęte przez bardziej komunikatywną przyjazną osobę.

OREO9
@Milka5

Właśnie się od kilku miesięcy zauważyłam, iż coś się mocno zmieniło. Personel mocno zestresowany mimo tego miły i skory do pomocy. Natomiast jedna osoba burczy na każdego. W sklepie w momencie promocji często brakuję towaru na półkach.

Ktos
@Milka5

Drodzy pracownicy Biedronki w Barczewie oczywiście nie dotyczy to całej załogi tego sklepu tyłko kilku pań, które myślą, że są mądrzejsze niż nowa pani kierownik, zajmijcie się swoją pracą A nie obgadywaniem i naśmiewaniem się publicznie z kierowniczki,jeżeli tak wam ona nie odpowiada to dlaczego któraś z Was nie awansuje i wtedy zobaczy co to znaczy być na takim stanowisku....

Ona
@Ktos

Drogi "Ktos" nie wiem czemu Twój hejt rozlał się na pracowników Biedronki ? Po komentarzach nie jestem w stanie ocenić kto mógł to napisać. Jeżeli jesteś na stanowisku Kierowniczym to Twoim zadanie jest wziąść do serca opinie klientów i zadbać o sklep, a skoro bierzesz pieniądze za pracę to czasami trzeba przełknąć gorzką ocenę i wyciągnąć z niej konsekwencje. Pozdrawiam

Wojtek

W biedronce zdarzają się nadgodziny ?

????????????

Klient

Zauwazylam ze od czasu zmiany kierownika sklep jest pusty. Puste półki nie mówiąc ze nawet w piatkowe popołudnia nie mozna kupic zadnych produktów świeżych bo jest PUSTO. Po calym warzywniaku rozstawiona tylko kapusta. To jakas masakra

On

Dokładnie zgadzam sie z komentarzem Milki5. Mina Pani kierownik jest bezcenna ( chłodna, bez empatii i wizerunku jako kierownika) najlepsze jest jak włączy jej sie sprzatnie i jezdzi maszyna myjąca po nocach :/ aczkolwiek nic tak nie odraza i zniechęca od zakupu produktów świeżych jak jej prześwitujące " leginsy" Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Barczewo

Biedronka