Opinie o Biedronka w Skórzewo Poznańska 90

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Biedronka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Skórzewo Poznańska 90

Lechm49@interia.pl Nowy wpis

Dzisiaj rano robiłem zakupy ty warzywa i owoce na wagę. Zostałem oszukany itak marchew luz o. 934kg a w rzeczywiście 29dkg.granat1.178 kg a wrzeczywistosci51dkgRazem to daje kwoteok10zl. Także cena na płyn Leno inna na lądzie ok8zl a na kasie 1299zl. Zresztą ceny na lądach wogole nie odpowiadają cenomna kasie.

Abc

Kierownik chodzi pod presją pani rejonowej. Wywiera presję na pracownikach i ludzie biegają jak w Amazonie. Na godzinę masz 15 zadań i nie wiadomo w co wsadzić ręce i oczywiście wszystko robisz źle ! Nikt cię nie potrafi docenić,a ty po pracy wychodzisz bardziej zmęczony jak Usaim Bolt po zawodach sportowych. Nie polecam największemu wrogowi!!!!!

Klient Nowy wpis
@Abc

W biedronce jest kierowniczka a nie kierownik i jest bardzo miła ale najbardziej miła i uczynna jest pani Milenka zawsze grzeczna i wyrozumiała

Olga Nowy wpis
@Klient

Może chodzi o drugą osobę? Wątpie by na tak duży sklep był tylko jeden kierownik, raczej by wszystkiego sam nie ogarnął.

Maledine

Miałam przyjemność robić zakupy w tym sklepie. Pani na kasie bardzo miła mimo iż się uczyła. Obsługa mnie przebiegla sprawnie i miło lecz to co działo się na sklepie to dramat. Pan (pracownik) wyrażał się krzykiem do klientki gdy nie pasowało jej coś z ceną w wulgarny sposób. Wypowiedzi kierowane do innych pracowników, żądania i rozkazy to szczyt hamstwa. To miejsce publiczne i warto by się zachowywać należycie. Nie dziwi mnie to że każdy dobry pracownik z tamtąd odchodzi.

Olga Nowy wpis
@Maledine

Nie było tam żadnego kierownika albo chociaż ochrony? Kogokolwiek komu można byłoby zwrócić uwagę w związku z tą sytuacją.

Bartek

Fałszywe kierownictwo w cholerę! I tu mowa o wszystkich. KS jak i ZKS. Ci drudzy w szczególności !

Aplikowałeś do firmy Biedronka? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Magazynier
Asistnet Work Group
Oceniam

kasjer zbyt szybko kasuje towar wydałam 450zł a mój towar spadał z miejsca gdzie się pakuje.W Wielkiej Brytanii taka obsługa jest niedopusczalna.Mam wrażenie że kasjer ściga się z czasem.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Skórzewo

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biedronka?

Biedronka