Opinie o Biedronka w Działoszyn Posmykowizna 43

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Biedronka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Działoszyn Posmykowizna 43

Antoni Nowy wpis

Klienci widzę jak zwykle narzekają na obsługę w sklepie, a mnie bardziej interesuje jak się tu pracuje. Ktoś powie czy przyjmują nowe osoby na kasę? Trzeba mieć doświadczenie czy mogę liczyć że mnie przyuczą do wszystkiego???

Pracownik Nowy wpis
@Antoni

W tej firmie masz osobne szkolenia na kasy, na paleciaka, na prace z warzywami oraz z systemem jakim jest KAIZEN, wiec się nie musisz martwić ???? jedyne co może zniechęcać do tej pracy to obowiązki, które musisz wykonać na sklepie+ obsługa na kasie i mimo ze jest dużo ludzi i cały czas siedzisz, to musisz się wyrobić z tym wszystkim, dodatkowo nerwy tez musisz mieć ze stali, ponieważ niektórzy klienci czasami specjalnie przychodzą do sklepu żeby się kłócić, oczywiście większość odwiedzających sklep jest miła i wyrozumiała, ale czasami zadają się wyjątki ????

Grażyna Nowy wpis

No klienci to pewnie tragedia może być czasami, bo najgorsze jest to, że nie wypada się odgryźć tak jak można zrobić to swobodnie podczas prywatnej relacji. A ja to się tak zastanawiam czy byłaby możliwość, żeby pracować ale nie musieć nigdy być na kasie? Bo to faktycznie stresujące, a widzę że innych obowiązków też sporo jest

Pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Niestety, ale nie ma takiej możliwości, chyba że jest więcej osób na zmianie, ale to są bardzo sporadyczne przypadki

wściekły klient

Najgorsza Biedronka w okolicy w żadnym innym sklepie Biedronka nie ma takiego (usunięte przez administratora) jak tu wiecznie palety w alejkach brak towaru na półkach gdy człowiek się zapyta o jakąś rzecz panie z łaska i nerwami odpowiadają ze jak nie ma na polce to nie ma w kolejce przy kasie stoi się poł godziny a panie w niej obslugujace ruszaja sie jak mucha w smole kolejka dluga a jedna kasa czynna WSTYD!!!!! Bierzcie przykład z biedronki w dylowie zawsze gdy sie pojedzie tam na zakupy wszystko poukładane co do linijki towar z gazetki zawsze jest jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło bym czegos nie kupila tego co chciałam a obsluga przemiła BRAWO BIEDRONKA W DYLOWIE!!!!!!! A BIEDRONKA W DZIAŁOSZYNIE WSTYDZCIE SIĘ!!!!!!!!!!

anonimowa
@wściekły klient

Proszę zwrócić uwagę na powierzchnię sklepu, w Działoszynie biedronka jest większym sklepem a liczba osób na zmianie jest taka sama jak w Dylowie, mniejszy sklep więc mniej pracy, w Działoszynie przewija się więcej ludzi z uwagi na outlet. A jeśli chodzi o kolejki to proszę wziąć też pod uwagę to żę na zmianie jest 4 pracowników, którzy muszą siedzieć na kasie i wykładać towar, aby klient miał co kupić :)

Grzetan

Czy 14.04.2020 Biedronka była czynna do 24 czy do 21ej.pytam,bo pojechałem 23:35 i drzwi były już zamknięte, nie dało się wejść.

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Działoszyn

Biedronka