Jeronimo Martins Biedronka

Niedomice

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Doooon

Warunki pracy są bardzo dobre, czasami tempo jest trochę szybkie jak są klienci, ale nie widzę problemów i generalnie na dłuższą jest dość dobrze, świetne benefity i pakiety czy lekarskie czy siłowniane, dla mnie sztosz jeśli chodzi o markety tego typu

kasia

ja tam robie zakupy i jak widze ta[usunięte przez moderatora] jaka ma mine jakby chciała powiedziec ludziom po co tu przychodzicie jest odrazajaca juz z miny szczela wszystkimpo półkach współczuje tym pracownica

mila13

ja tez pracowałam w niedomicach w biedronce i wiem co tam sie dzieje i to wstyd ze taka firma zatrudnia taka [usunięte przez moderatora] ktora nie szanuje ludzi tylko probuje byc[usunięte przez moderatora]

tak to prawda robie tam zakupy i 27 maja widziałam jak tam [usunięte przez moderatora] płakałaq przez [usunięte przez moderatora]

myszka11

w tym sklepie nie da sie normalnie pracować trzeba lizac tyłek [usunięte przez moderatora] albo nie dadzą ci zyc, powodzenia tym którzy tam pracują

jhgfghj

ta biedronka jest spoko ale to co sie dzieje tam wsród [usunięte przez moderatora]porażka każdy kto się nie podporządkuje[usunięte przez moderatora]jest natychmiast usówany do innej biedronki kto kolwiek zgłasza jakieś zażalenia do Wojnicza na nią już go nie ma dyrekcja od picu przyjedzie i nic jest nietykalna czy ktoś z tym zrobi kiedyś porządek tam się dzieje żle

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Niedomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka