Opinie o Biedronka w Cieplewo Sosnowa 1

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biedronka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Cieplewo Sosnowa 1

Diablica Nowy wpis

Za każdym razem kiedy mają jakieś promocje na dany produkt to się nigdy cena nie zgadza i ogulnie większość pracowników tej biedronki jest chamska i bezczelnie się odzywają do klienta

;-) Nowy wpis

Po datach opinii mogę powiedzieć że napisały je osoby które zostały zwolnione z pracy i żale musiały zostać wylane. To tak krótko do pracy przychodzimy pracować a nie udawać czy kraść!! A jak ktoś nie może umyć podłogi czy posprzątać bo to uwłacza jego godności no to sorry. I nie oczerniajcie pracowników którzy tam pracują jak coś macie do tych dziewczyn to im to powiedzcie.

Klient

Powinni zwolnić personel razem z kierowniczką. Starsze pracownice które mają układ z kierowniczką potrafią nowych pracowników przy klientach zmieszać z (usunięte przez administratora) Nowe fajne dziewczyny odchodzą , wredota zostaje.

Dominika
@Klient

Dlaczego tak się dzieje? Robią to bez powodu po to by po prostu utrzymać starą gwardię?

Klient Nowy wpis
@Dominika

Jako klient tego sklepu myślę że tak właśnie jest. Ale skoro Góra tego nie widzi i nic z tym nie robi to może tak ma być. A szkoda bo klienci też nie lubią takiej rotacji.

Joanna Nowy wpis
@Klient

Ale czemu mieliby na siłę kogoś trzymać ze starej ekipy? Chyba, że chodzi tu już o zawarte przyjaźnie? No bo wtedy faktycznie może być z tym niezręczny problem.. Ale tak właściwie to kto tutaj stoi nad samą kierowniczką, żeby ewentualnie mieć wpływ na zwolnienie tych ludzi?

Rafał

Co jest z atmosferą w tym sklepie bo pojawiają się wpisy o tym, że przełożeni nie traktują pracowników zbyt dobrze. Takie zachowania są niedopuszczalne, szczególnie podnoszenie głosu. Jak jest z umowami? Faktycznie zwalniają jak się kończy i nie przedłużają? Czemu?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Biedronka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia w przedsiębiorstwie Biedronka w miejscowości Cieplewo? Dodaj komentarz o tym pracodawcy, niech wszyscy dowiedzą się jak jest naprawdę.

J23

Warunki zatrudnienia fatalne koniec umowy i zwalniają pozostają tylko pracownicy z układami w cieplewie sama klika i układziki i totalna arogancja

Nowy pracownik jest tam gorzej traktowany od szmaty,chyba że bardzo się spodoba choremu kierownictwu i zaklamanym dziewuchom z personelu. Nie można tam liczyć na wsparcie nikogo. Kierowniczki podnoszą głos i warcza na pracownika,stresująca atmosfera. Liczy się tylko ta ich klika i to,żeby w (usunięte przez administratora) wejść kierownictwu.

Bożena
@456

Czy o tym traktowaniu to wiesz z własnego doświadczenia czy z obserwacji? Szanuję taką szczerą opinię, myślę że wiele osób się zastanowi zanim zaniesie tam papiery do pracy...

Ile razy w roku macie bhp?

harley

miejsce super bo na szlaku fajnie podjechac po pracy personel ok kasjer nr26 bardzo miła PANI az chce sie wracac na zakupy ogólnie super sklep podrawiam cały personel TAK TRZYMAC

Mała

Najgorsza biedronka w jakiej byłam straszny bałagan oszustwo cen na każdym kroku ceny nie zgadzają się z tymi przy kasie brudno ogólny stan biedronki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Cieplewo

• Jak się pracuje w Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biedronka?

Biedronka