Uważajcie na tą biedronkę wciskają stare śmierdzące mięsa . Odwożąc im wąchają pomiędzy sobą i każą ludziach wąchać czy nie jest stare chyba chcą żeby ludzie się pochorowali . Żarty jakich mało jeszcze . Co się okazało świeżutkie mięsa mieli na magazynie gdzie po dłuższej dyskusji dopiero raczyły przynieść i wymienić. Powinni zmienic zespół w tym sklepie . Ostatni raz byłam tam po co kolwiek . Biedronka LIPIANY !!!!!!!!!