Biedronka w Zwoleniu obsługa klienta daje wiele do życzenia. Zakupiłam towar który nie spełnił moich oczekiwań przy zwrocie pojawił się problem ponieważ płaciłam kartą a zwrot miałam dostać formie wouczeru. Postanowiłam towar wymienić na ten sam tylko mniejszy rozmiarowo to powiedziano że mam przyjść następnego dnia bo wouczeru dopiero będzie działał czy tam pracują ludzie którzy znają się na tej pracy czy klienta robią za idiote. Czy w Biedronce nie obowiązuje zasada jaką formą płatność na taką zwrot a oni każą czytać regulamin wiszący na ścianie. Czy ja idę na zakupy czy czytać regulaminy na ścianach sklepu. Po prostu żenada