Nie polecam pracy w Biedronce w Sławkowie. Tragiczna współpraca z tak zwaną kierowniczką, która szanuje tylko osoby należące do jej "kręgu pupilków", którym to układa grafik zgodnie z ich życzeniami całkowicie ognorując prośby grafikowe innych. Grafik jest układany z dnia na dzień bez informowania o zmianach pracownika przez co zdarzają się sytuacje przychodzenia na dniu wolnym, żeby dowiedzieć się, że grafik został zmieniony. Faworyzowanie swojej grupki ulubieńców przez kierowniczkę to standard, przy równoczesnym dyskryminowaniu innych. Takie niesprawiedliwe traktowanie jest niedopuszczalne, jak również sporządzanie grafiku z dnia na dzień. Z pewnością Inspekcja Pracy miałaby z czym zrobić porządek.
Kierowniczka, niestety, bardzo burzy wizerunek firmy poprzez niedopełnianie swoich podstawowych obowiązków względem pracowników, co skutecznie zniechęci niejednego nowego pracownika. Chyba, że jakimś cudem wejdzie do hermetycznego "grona pupilków". Kierowniczka przez swój brak kompetencji, niestety, jest zupełnym przeciwieństwem tego, kim i jaki powinien być kierownik. Jeśli są dla Ciebie ważne Twoje własne, niezbywalne prawa jako człowieka i pracownika, rozważ inne miejsce pracy. Przestrzegam!