Opinie o Texton S.A. w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Texton S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Texton S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texton S.A. w Zgierz

Kolo

Panowie, bez jaj, co wy, przekupki z targu? Między sobą to sobie gadajcie o czym chcecie, ale forum byście oszczędzili, tu wchodzą osoby, ktore szukają pracy i są zainteresowane pracą w textonie, głupio, żeby się rozmyślili przez to jaki wizerunek tu robicie

@Kolo

no właśnie ja szukam pracy w textonie i chcialbym znalezc jakies wartosciowe informacje i odpowiedzi na moje pytania

@Kolo

nie zebym sie czepiał czy coś. po prostu pomyslalem ze na tym forum znajde ludzi ktorzy mi pomogą z textonem

@Kolo

Przecież wiadomo, że atmosfera jest tragiczna a pracowników traktują jak gorszy sort... Texton sam sobie taką opinie wyrobił, omijać szczerokim łukiem!

Hipo
@Norek

nie słuchaj tych bzdur. Jak na tyle opinii wchodzi nagle jeden frustrat co to myśli że wszystkie rozumy pozjadał tzn że nie warto sobie tym zawracać głowe. Jakich wartościowych informacji potrzebujesz? zadaj pytanie

@Hipo

Faktycznie jeden flustrat... Niech idzie i sam się przekona, ciekawe dlaczego ciągle szukają pracowników

Ormuz

Bo ludzie nie chcą pracować tylko brać kasę niestety

@Ormuz

A może panującą tam atmosfera na to wpływa? Pracuje w tej "firmie" i dobrze widzę jak ludzie są tam traktowani... Jako gorszy sort

Ormuz

Na mojej zmianie nie zauważyłem "złego traktowania" pracowników. Widocznie podpadasz pod ten "gorszy sort" czyli (usunięte przez administratora) się w robocie.

Don

A długo istniejecie już na rynku??? nie znałem wcześniej tej firmy szczerze mówiac dopiero od niedawna zacząłem się interesować. na zdjęciach fajnie budynek wygląda

Marynarz
@Don

To może zacznij od przeczytania strony, jak cię tak interesuje ten temat :)

@Marynarz

Mogę to zrobić ale wtedy z nikim nie pogadam tutaj i niczego więcej się nie dowiem

Marynarz
@Don

A, nie myślałem, że o rozmowę z nami chodzi. Dowiesz sie więcej jeśli zapytasz, ze strony nie będziemy kopiować info, bo to bez senu, kiedy możesz sobie przeczytać, ale jak masz pyt odnośnie pracy to śmiało

@Marynarz

W zasadzie tak jak pytałem interesuje mnie to ile firma istnieje, czyli jak bardzo jest znana, ilu zatrudnia ludzi, czy to duża firma czy bardziej kameralna. Jak to wpływa na atmosferę i efekty pracy?

@Marynarz

No i ogólnie czekam na jakieś świeże opinie na temat pracy, warto nie warto, czym się kierować przy wyborze

stan
@Don

firma istnieje od 92' z tego co mi się kojarzy i raczej mam racje. a ile jest dokladnie ludzi? ziomek nie mam pojecia bo nie przyszło mi nigdy do głowy żeby liczyć każdego z osobna. kameralna firma na pewno nei jest bo jest nas całkiem sporo ale no liczby ci nie podam

felson

płacą więcej za nocki?

@felson

Zgodnie z przepisami.

felson
@Ormuz

okej czyli tak jak standardowo wszędzie to mi wystarczy

Czak

Nie trzeba mieć doświadczenia na produkcje?

Czak
@Czak

Na czym dokładnie polega praca? Laik ogarnie?

@Czak

Podbijam

dpd
@Kastor

no firma zajmuje się produkowanie włókniny więc to samo w sobie chyba jest odpowiedzią

@dpd

No właśnie średnio mi to cokolwiek mówi o samym charakterze pracy i wykonywanych obowiązkach. WIem czym zajmuje się firma.

dpd
@Kastor

no produkuje się włókniny na maszynach nie wiem jak mam ci to inaczej opisać. na stronie są zdjęcia moze to podpowie ci coś więcej w tym temacie , może sa jakieś filmiki w sieci szczerze mówiąc nawet nie wiem

@dpd

No dobra. To tu się więcej nie dowiem. Wydawało mi się, że pracownicy to najpewniejsze źródło, ale poszperam w takim razie w odmętach internetu.

Pracownik Produkcji

Oprowadzono mnie po hali produkcyjnej, na hali jest taki hałas że nic nie słyszałem co do mnie mówiono. Pytań nie zadawałem bo i tak odpowiedzi bym nie usłyszał.

Czy dużo piję ?

logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Szczecin
Volvo Trucks Polska
Norek

Ej a ubranie robocze tutaj jakieś obowiązuje??? dają? czy trzeba samemu sobie kupic?????

@Norek

bo nie wiem czy się opłaca dopłacać do tego biznesu?? warto tutaj przyjsc ogolnie?

Max
@Norek

Masz odzież zapewnioną, to nie te czasy, gdzie musisz przyjść już w pełni wyposażony

Moro
@Max

Czasy nie czasy, jak firma jest dobra to zapewnia takie rzeczy tak jak tutaj i nie ma miejsca na dyskusje nawet w tym temacie jak dla mnie

Max
@Moro

No dobra, to nie dyskutuj w takim razie

Moro
@Max

Nie chodziło mi o dyskusje na tym forum tylko ogólnie, o tym że dobre firmy zapewniają takie rzeczy ;)

ciekawy

Nasza sekretarka to chyba w ciąży jest. Wiecie coś o tym?

dolecik
@ciekawy

Podobno jest w cdlatego jest jakaś nowa

Znany
@ciekawy

Nie ma dzieci to jest w ciąży.

Berwo

Firma bardzo w porządku, na start umowa o pracę i ponad 2000 wypłacane w terminach, co dla mnie jeszcze kiedyś było rzadkością, także miła odmiana. Dostałem ubranie robocze, pracuje po 8 godzin, wracam do domu i nic mnie nie interesuje. Fajnie też, że zapewniają pakiet medyczny, słyszałem, że coraz mniej firm to robi. Ogólnie polecam - ja pracuję na produkcji.

Tado
@Berwo

nooooo bardzo kolorowo to chlopie przedstawiasz a czy faktycznie tak jest?

@Tado

Jasne, że tak. Ja byłem zadowolony, ale polecam iść i przekonać się samemu. Gdybym się nie przekonał to by mnie tu nie było.

erni
@Berwo

a dlugo juz tam pracujesz? Tez pracuje na produkcji i ogolnie to podpisalbym sie pod twoimi slowami calkowicie i nie mialbym nic wiecej do dodania pozdrawiam

Boko
@Berwo

Haha. Jeśli na 4 bryg... Świątek piątek z 1 weekendem wolnym. Ponad 2000 wypłaty to ok. Współczuję ci i chyba naprawdę masz coś z głową(usunięte przez administratora)

Dzięcioł
@Boko

No chyba jednak ty...

@Boko

mówiłem o starcie, skąd wiesz kiedy on był? skąd wiesz ile mam teraz? nie wiesz - więc nie oceniaj i daruj sobie takie obraźliwe komentarze, bo świadczą tylko o Twoim poziomie, a raczej jego braku

@Berwo

Każdy pisze prawdę, tak jak jest. Atmosfera tragiczna, ludzi traktują poniżej krytyki.

Lessa

Polecam!!!!!!!!!!!!!!

Testosteronable
@Lessa

Ty, kadrówka, wracaj RMUy robić, a nie w Internecie niemerytoryczne pierdoły piszesz

fiks
@Testosteronable

A tu widzę mamy archeologa co wpisy sprzed 3 lat wykopuje, nieźle, myslałeś może o jakimś hobby?

haha
@Testosteronable

chłopie że Ci się chciało tyle wpisów przeglądać to podziwiam serio

Muchomor
@Testosteronable

dobrze, że z ciebie kapitan merytoryczny, daj życ ludziom i pisać co chcą

@Muchomor

Widzieliście ta nowa z maseczkę w laboratorium?? Co to ma być? Zero wiedzy, pustak ! Kogo oni zatrudniają??

@Ktoś

z maseczek *

stop

Uspokójcie się, bo o was sobie zaraz tutaj pogadamy, żaden szczegół nie umknie...

@stop

Ciekawe co takiego?

Volta
@Gość

spokojnie coś by się o każdym znalazło. tylko tu chodzi o to by umieć zachować kulture i tego nie mówić ;)

Ktoa
@Volta

Akurat Texton z tego słynie hahha z kultury i nic nie mówienia haha

Gosc

Ta nowa to jakieś dziwadło nawet dzień dobry nieodpowiada

@Gosc

nie uczyli cie w domu że nie ładnie tak obgadywać innych??

Robert
@.

Witajcie! Widzę, że trafiłem na osoby, które mają wiedzę o pracy w firmie Texton. Na początek krótkie pytanie. Czy od pierwszego dnia zatrudnienia umowa o pracę?

Klient

Byłem w firmie jako osoba z zewnątrz, żeby coś załatwić. bardzo sprawna i dobra współpraca , jestem zadowolony z przebiegu, mili ludzie tam są

Heheheniek
@Klient

No ba, że mili, jak się spotaramy to potrafimy być

wstyd

Panowie ale z was plotkary

Ija
@wstyd

no właśnie, a mówi się że to kobiety lubią plotki. Takie to właśnie są te stereotypy

Ktos
@Ija

Tutaj to faceci gorsi od bab... A jak widzą babę to patrzą się jakby kobity na oczy nie widzieli ale teraz ich coraz mniej i nie ma już na kim oka zawiesić

Hehe
@Ktos

To nie wieszajcie, tylko się za robotę weźcie, o ;)

wstyd

widzę że jak grochem o ściane

Ninga
@wstyd

Gapili ale już nie gapią... Nie ma już na co. Na maskach też brak na czym oka zawiesić ;)

ciekawy

Niech wraca to będzie na co popatrzeć Ta nowa blondyna to jakaś pomylka

Ciekawy

Gdzie jest nasza sekretarka?

@Ciekawy

może jej zapytaj? tutaj raczej nikt nie odpowie na Twoje pytanie :)

@Ciekawy

swoją drogą skąd to pytanie jako kandydat?

gapa
@Jon

moze mu sie źle klikło i też sie zdarzyło

@gapa

może się źle klikneło, a może specjalnie żeby uśpić podejrzenia

Lenon

Czy na operatora maszyn trzeba spełniać jakieś specjalne wymagania?

@Lenon

co masz na myśli przez specjalne wymagania???

@yy

Jakieś uprawnienia, uprzednie doświadczenie, odpowiednie wykształcenie ?

xoxomordeczko
@yy

yy jak ty tak na powaznie to pzdr

Lucek
@Lenon

Nie, nic specjalnego nie potrzeba. Dwie ręce i chęci do pracy.

@xoxomordeczko

pytałem całkowicie na poważnie nie chce mi sie domyslac co autor miał na myśli

@Lenon

A co do odpowiedzi na pytanie też - na produkcji textonu nie ma żadnych skomplikowanych czynności których nie byłbyś w stanie tak naprawdę się nauczyć. żadne uprawnienia na wózki czy coś no to nie są potrzebne. Dobre miejsce żeby zacząć

@yy

Właśnie o coś takiego mi chodzi bo ja na razie jeszcze nic nie mam. wolę sobie powoli gdzieś zacząc i potem ewentualnie sobie dorabiac uprawnienia w razie potrzeby

@Lenon

IQ na odpowiednim poziomie wystarczy. Reszty nauczą.

Ikar

Obowiązuje tutaj okres próbny? pewnie już ktoś o to pytał ale ciężko się przekopywać wpisów jest dużo

Tolek
@Ikar

Tak.

Ikar
@Tolek

Odczuwa sie jakoś, że jest wtedy ciężej, czy normalna praca i bez problemu ten okres próbny się przechodzi?

sobiesław

Jest jeden oddział textona tu w Zgierzu czy gdzieś jeszcze jest?

Kurczak
@sobiesław

ja myślałem, ze jeden i tak mówi google ale ktoś niżej pisał o Murowanej Goślinie, więc już sam nie wiem

sobiesław
@Kurczak

Czyli pozostaje to niewiadomą bo to nic pewnego?

Kurczak
@sobiesław

no ja nie wiem

hhahahahahahahah

I słuchy chodzą że tylko wigilia wolna i święta A sylwester i Nowy Rok do pracy tyrać gdzie biuro będzie w domach brawo tam.nic się nie zmienia

@hhahahahahahahah

nie zawracaj glowy slychami

Mirek

Cześć, jak to jest na tej produkcji? ale tak naprawdę, spoko robota? dostaje się od razu umowę o pracę czy dopiero później?

tomson
@Mirek

też jestem zainteresowany, chętnie się czegoś dowiem i podepnę pod pytanie

Zyto
@Mirek

umowa o prace jest, jest też okres próbny, ale jak juz sie to przejdzie to stabilna praca i umowa nie ma sie czym martwic. jesli chodzi o samą pracę na produkcji no to nie wiem czy juz pracowales, jednym to odpowiada innym nie, zalezy co kto woli. ja tam wole sobie tak popracowac i wyjsc i nie musiec o niczym myslec niz jakbym po pracy mial jeszcze telefony odbierac i sie tlumaczyc z czegos ale no to tylko taki przyklad pierwszy lepszy co mi do glowy przyszedl.

Mirek
@Zyto

No tak pracowałem już na produkcji ale w całkowicie innej branży dlatego byłem ciekaw jak jest właśnie tutaj. ale rozumiem z tego że specjalnie od normy jakoś nie odbiega

Trumper

No hejka, ile można zarabiać na produkcji czy magazynie ?? Czy można dostać jakąś podwyżkę?

Gościu
@Trumper

jak się porządnie zapiepsza to można

odp
@Trumper

podwyżki zawsze jakieś można złapać jeśli Twoja praca na nie zasłuży ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Texton S.A. - Zgierz

• Jak się pracuje w Texton S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Texton S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texton S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Texton S.A.?

Kandydaci do pracy w Texton S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Texton S.A.
4.4/5 Na podstawie 1242 ocen.

Texton S.A.