Opinie o Casada Polska Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Casada Polska Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Casada Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casada Polska Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Wiecie, czy Casada Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MARIA KLICZ Nowy wpis
Klient

MOJA OPINIA O : MATA MASUJĄCA QUATTROMED VBT- ŚWIETNY ZAKUP,MASAŻ WYŚMIENITY,PRAWDZIWIE REHABILITACYJNY. OBSŁUGA,MYŚLĘ O PANIACH Z KTÓRYMI MIAŁAM KONTAKT TELEFONICZNY,MIŁA, CIEPŁA ,PROFESJONALNA. POLECAM PRODUKT I FIRMĘ CASADA POLSKA -GORZÓW WIELKOPOLSKI.

premier1963 Nowy wpis

witam to sa (usunięte przez administratora) byłem na takim spotkaniu wylosowali mnie w losowaniu . garnki kosztowały 8,500 zł . ale ja wygrałem tem komplet za 4000 tys zł. ludzie bili mi brawa sama radość z mojej strony. zawołali mnie do stolika zeby podpisac umowę . sprawdzili zdolność kredytową w banku . okazało się że nie dostane tego kompletu na raty. Pan mi sprzedał ten komplet po cichu za 2000zł od reki za gotówke. to mozna sobie wyobrazić ile taki komplet kosztuje w hurtowni jedne wielkie naciąganie ludzi. (usunięte przez administratora)

Borsuk Nowy wpis

Casada - prezentacja w Q hotel Kraków 11.02.2020. Zaproszenie po odbiór vouchera na pobyt w spa (telefony od naciągaczy parę dni wcześniej) - a na miejscu sala przygotowana do prezentacji byle czego za wielkie pieniądze. Jako dziennikarz podejrzewałem że to ściema i poszedłem żeby poznać tajniki ich działania. Na sali ok. 30 starszych ludzi (50-80 lat). Wysłuchałem młodzieńca który w bezczelny sposób manipulował grupą. Oczywiście voucher na wyjazd otrzymają tylko ci którzy poddadzą się masowaniu na cudownej macie i krześle - nie widziałem zbytniego zachwytu pań i panów po tzw. zabiegu. Nastepnie prezentacja robota kuchennego... Znów cudowny słowotok prowadzącego młodzieńca... To wystarczyło by zrozumieć jak można psychologicznie manipulować starszymi ludźmi. Ciekawe ilu z nich kupiło produkty? Kiedy właściwe organy przyjrzą się takiemu procederowi - co na to UOKiK?. Mam nadzieję, że ten wpis uratuje naiwnych starszych ludzi i odstraszy ich od udziału w takich pseudo pokazach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fundacja

Nie będziemy wystawiać opinii o sprzedawanych przez firmę produktach. Nie oceniamy czy są dobre czy złe. Czy warto je kupić czy nie . Śmiało możemy jednak stwierdzić, że firma utrudnia zwrot towau zakupionego podczas pokazu/prezentacji. (usunięte przez administratora)

@Fundacja

Casada Polska Sp. z o. o. nie prowadzi prezentacji ani pokazów, nie może więc utrudniać zwrotu towarów. Można to zresztą zweryfikować, choćby sprawdzając PKD firmy - nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Casada Polska jest przedstawicielem producenta na rynku polskim i sprzedaż prowadzi wyłącznie w swoich salonach firmowych oraz sklepie internetowym. Państwa wypowiedź to wyłącznie pomówienia i szkalowanie - zresztą nie po raz pierwszy.

Magdalena

Casada jest producentem urządzeń - wybrane kolekcje produkowane są do wyłącznie do dystrybucji na rynku B2B. Oznacza to, że kupują je różne firmy: sklepy internetowe, stacjonarne salony masażu, firmy sprzedaży bezpośredniej. Na każdej umowie sprzedaży widnieje nazwa dystrybutora, można to więc bez problemu zweryfikować.

Karioka
@Magdalena

Jak to nie prowadzi? W tym tygodniu byliśmy we Wrocławiu, w hotelu Boutique. Prezentacja materacow masujacych Casada. Bardzo mili ludzie dopóki jesteś potencjalnym klientem. Gdy się okazuje, że nie jesteś zainteresowany, totalna ignorancja i impertynencja. Z niechęcią podany voucher, który miał być całkowicie bezpłatny. Specjalnie dopytywalam konsultanta o koszty, bo wiem, jak to działa. Zapewniał, że tylko trzeba dojechać na własny koszt. Gdy wyrazilam swoje oburzenie widząc, że jest 40% zniżki, zostałam zrugana przez jedną z prowadzących, że nie umiem czytać ze zrozumieniem. (usunięte przez administratora)

@Karioka

Casada Polska Sp. z o. o. nie prowadzi prezentacji handlowych. Jesteśmy PRODUCENTEM urządzeń do masażu. Nie wydajemy też żadnych voucherów.

Majka.

Byliśmy na spotkaniu gdzie zaproszono nas telefonicznie do Hotelu Brojan w Jaworznie ( 26-11-2019 ) na tzw prelekcję prozdrowotną (za którą otrzymamy podwójny voucher na pobyt w 1 z 3 uzdrowisk które miały być reklamowane - w ramach naszej opinii ). Moje zdziwienie zrobiła sala gdzie były już przygotowane łóżka masujące oraz duże reklamy z cenami i inne wystawione produkty jak : materace białe ,grill, sokowirówka itd.. Słowa że nic tutaj się nie będzie sprzedawało uspokoiło moją podejrzliwość . Opinia co do łóżka masującego ( kilka minut dla każdego ) na której bardzo zależało firmie trochę dziwnie wyglądała.. (usunięte przez administratora) .. Okazało się że nie było pytania o odczucia po masażu na łóżku lecz o zdrowie i zarobki ;) Potem losowanie nagród , odbiór znów przy osobnych stolikach i jakoś dziwnie trochę ludzi ubyło mimo że na koniec jeszcze dodatkowo losowanie dla wszystkich oprócz voucherów ( to miał mieć każdy ) ..Wylosowaliśmy nagrodę jako jedna z 5 par i ... tu się zaczyna CYRK !!! łózko masujące , materac , grill z brytfanną , ozoner .. to wszystko nasze !!! kwoty które po kolei pani wypisuje na kartce nas nie dotyczą tylko opinia i reklamowanie na następnym pokazie (usunięte przez administratora) Obsługa przemiła , obrotna , wygadana tak że człowiek nie ma czasu do zastanowienia i daje się wciągnąć - nie dziwie się starszym osobom że zostają wciągnięci w zakupy !!! Zaczynasz się dopytywać i tu dowiadujesz się ze masz ale na raty .. taniej bo przecież stać cię na nie ( wcześniejszy wywiad ).. Zaczynasz rezygnować i od razu zaczyna się inna rozmowa możę mniej rzeczy albo więcej rat ??? Nie chcesz nic żadnej nagrody to jest już wchodzenie na ambicje i inne podchody ... Kategorycznie odmawiasz to już czujesz jakby cię nie było !!! A voucher okazuje się kuponem na pobyt ale ze zniżkami od 10-40 % (usunięte przez administratora)

Majka.
@Majka.

Zapomniałam napisać że oczywiście chodzi o Firmę Casada z materacami ... Certyfikat był pokazany !!!

Kasia Kasia

Poprawiam: firma casada. Jeżeli wylosujesz nagrodę ...

Alicja

Niemal wszystkie komentarze oscylują wokół ukazania firmy Casada Polska z perspektywy świadczonych tam usług. A nie ukrywam, że nieco bardziej ciekawiłoby mnie to, jak w chwili obecnej przedstawiają się warunki zatrudnienia w tej firmie. Może zatem znajdzie się to kto, kto tam pracuje i zechce opowiedzieć nam na przykład o tamtejszych zarobkach? Powiedzcie, czy są one uzależnione od takich czynników, jak na przykład staż pracy czy stanowisko?

Marta

Polecam pracę w Casada Polska, firma w której można się rozwinąć,dobre zarobki, w pracy miła atmosfera i łatwo można dogadać się ze współpracownikami. Czytałam opinie innych osób i nie wiem skąd informacje że Casada organizuje pokazy. Casada Polska nie organizuje żadnych prezentacji handlowych, jest producentem urządzeń masujących. Firma rzetelna, dbająca o pracowników czego jestem przykładem i przede wszystkim dbająca o klienta.

Kasia
 Rekomendacja

Szczerze polecam współpracę z Casada Polska Sp. z o.o.! Swoją opinię opieram na doświadczeniu, ponieważ jestem pracownikiem firmy Casada. Zaangażowanie i praca jest doceniana przez szefa. Każdy pracownik traktowany jest na równi. Praca w Casadzie daje możliwość rozwoju- każdy, nawet najmniejszy pomysł pracownika jest rozpatrywany. Pracownik zaangażowany, sumienny i uczciwy w Casada Polska Sp. z o.o. na pewno będzie doceniony.

Amanda

Mam super doświadczenia pracując w CASADA Polska. Można się wykazać i rozwijać, fajne kierownictwo, można się dogadać Moje sugestie dla Casada Polska Sp. z o.o.: Tak dalej trzymac Lubię atmosferę w Casada Polska Sp. z o.o. za: Można zgłaszać swoje pomysły i realizować się

Rekomendacja

Polecam współpracę z Casada Polska Sp. z o. o. Jest to prężnie rozwijające się firma, która niejedno jeszcze zwojuje na polskim rynku. Plus firmy: - zespół kreatywnych i zaangażowanych ludzi - praca w międzynarodowym środowisku - doskonałe jakościowo produkty - ciekawe projekty do realizacji w wielu sektorach - potencjał rozwojowy - możliwość samorozwoju i doskonalenia swoich umiejętności Minusy: - dużo pracy :))) - jeśli ktoś szuka okazji do gry w Mahjongga, to nie tutaj. Praca w Casada Polska Sp. z o. o. na pewno wymaga zaangażowania, poszerzania swoich umiejętności, kreatywności i skuteczności w działaniu, jednak z całą pewnością daje satysfakcję i poczucie, że jest się częścią teamu, a nie trybikiem z wielkiej machinie. Najlepszym dowodem na to jest nasz "skład" - ludzie, z którymi Casada zaczynała, są w jej strukturach do dziś. Rotacja pracowników jest niemal żadna.

MrBoo

Praca jak najbardziej warta polecenia. Zarobki ok i atmosfera tak samo :)

Mati
@MrBoo

Jeśli nie przeszkadza ci niszczenie życia starszym osobą to ta praca jest dla Ciebie :)

Alicja

Użytkownik @MrBoo rok temu pisał o tym, że poleca pracę w Casada Polska - na plus tego pracodawcy wymieniał dobre zarobki i atmosferę. Czy obecni pracownicy tej firmy również mają takie zdanie na temat pracy w tym miejscu? Jak odniesiecie się do poniższych komentarzy klientów firmy?

stanley

Starsze osoby nie mające kontaktu z internetem z pewnością(usunięte przez administratora) Należy takie praktyki wyeliminować z naszego życia publicznego.(usunięte przez administratora)

Alicja

Jak pracuje się Wam w firmie Casada Polska? Czy są jakieś kwestie, dotyczące pracy w tym miejscu, które warto byłoby podjąć na forum GoWork.pl? Jeśli tak, to zachęcam do wypowiadania się na temat tego pracodawcy! Może wiecie też coś o obecnie prowadzonych rekrutacjach w firmie - jeśli macie jakieś informacje na temat tego, jakie stanowiska są obecnie wolne, to również napiszcie proszę na forum.

Mr_Fizjo

Bardzo dobre maty masujace! Jedne z najlepszych na Polskim rynku. Bardzo dobrze wykonane, dzialaja w kazdych warunkach (salony masazu, w domu). Mozna kupic pelne wyposazenie salonu masazu, z poduszkami masujacymi i masazerem do stop. Urzadzenia w konplecie, wykonuja prace bardzo podobna do tej jaka wykonuje fizjoterapeuta. Dodatkowo mozliwosc odliczenia od podatku jako sprzet medyczno/-rehabilitacyjny. Polecam zarowno urzadzenia jak i masaze. Takze dla profilaktyki ciala, miesni i kregoslupa.

Zostaw merytoryczną opinię o Casada Polska Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Casada Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Słowiańska 63