Opinie o casada.pl - Casada Polska Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Casada Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Casada Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casada Polska Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w Casada Polska Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Agacia Nowy wpis

Specjalista ds. sprzedaży internetowej, czyli w realu SEO-wiec-SEM-owiec, obsługujący klienta, i pakowacz oraz wysyłacz w jednym ma widełki 4500-5500 brutto. To podstawa tylko i wyłącznie? A do niej jest coś jeszcze w PLN, czego nie wymienili w ogloszeniu?

zakupiłem masażer karku Neck2Go na targach, działa, jest w miarę ok, cena była okazyjna, ale jest mi przykro, bo Panie twierdziły, że kosztuje normalnie 1200 zł, dopiero w domu spr cenę w ich sklepie internetowym i kosztuje tam 790, a najwyższa cena to było 890, mimo , że produkt jest ok, to czar prysł i nie wrócę do zakupów w tym sklepie.

Magdalena Nowy wpis
@Tomek

Dzień dobry. Nie ma możliwości, aby panie obsługujące stoisko wprowadziły Klienta w błąd odnośnie do ceny katalogowej produktu. Każdy może na bieżąco sprawdzić cenę na naszej stronie internetowej - zgodnie z dyrektywą Omnibus również najniższą cenę z ostatnich 30 dni zarówno w swoim urządzeniu mobilnym, jak i na naszym "stoiskowym" laptopie. 1290 zł to natomiast cenna zupełnie innego produktu, który również jest prezentowany na targach. Najwyraźniej więc w natłoku informacji źle "przypisał" Pan cenę do produktu. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiam serdecznie

Denis Nowy wpis

Polecam ten sklep każdemu profesjonalne doradztwo i bardzo miła obsługa fotel już dojechał tak jak było mówione fotel rewelacja jeszcze raz dziękuje za pomoc w doborze plecam każde

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Casada Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
Julia

Cześć wszystkim, czy znajdę tu kogoś, kto pracuje w dziale handlowym? :-) Pracowałam jako przedstawiciel w podobnej branży, kusi mnie, aby spróbować aplikować właśnie do tej firmy w przyszłości. Czy płacą jest adekwatna do wykonywanych obowiązków, czy są jakieś szkolenia rozwijające kompetencje?

Julia

Maryla

Widzę że chwalicie maty masujące, ale narzekacie na te pokazy. A jest ktoś kto jest zadowolony? Widzę jeszcze na stronie firmy że dodają do zamówienia jakiś upominek, a ktoś zechce zdradzić co to jest? :D

MARIA KLICZ

MOJA OPINIA O : MATA MASUJĄCA QUATTROMED VBT- ŚWIETNY ZAKUP,MASAŻ WYŚMIENITY,PRAWDZIWIE REHABILITACYJNY. OBSŁUGA,MYŚLĘ O PANIACH Z KTÓRYMI MIAŁAM KONTAKT TELEFONICZNY,MIŁA, CIEPŁA ,PROFESJONALNA. POLECAM PRODUKT I FIRMĘ CASADA POLSKA -GORZÓW WIELKOPOLSKI.

Magdalena

Casada Polska Sp. z o. o. nie prowadzi prezentacji ani pokazów, nie może więc utrudniać zwrotu towarów. Można to zresztą zweryfikować, choćby sprawdzając PKD firmy - nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej. Casada Polska jest przedstawicielem producenta na rynku polskim i sprzedaż prowadzi wyłącznie w swoich salonach firmowych oraz sklepie internetowym. Państwa wypowiedź to wyłącznie pomówienia i szkalowanie - zresztą nie po raz pierwszy.

Magdalena

Casada jest producentem urządzeń - wybrane kolekcje produkowane są do wyłącznie do dystrybucji na rynku B2B. Oznacza to, że kupują je różne firmy: sklepy internetowe, stacjonarne salony masażu, firmy sprzedaży bezpośredniej. Na każdej umowie sprzedaży widnieje nazwa dystrybutora, można to więc bez problemu zweryfikować.

Magdalena

Casada Polska Sp. z o. o. nie prowadzi prezentacji handlowych. Jesteśmy PRODUCENTEM urządzeń do masażu. Nie wydajemy też żadnych voucherów.

Alicja

Niemal wszystkie komentarze oscylują wokół ukazania firmy Casada Polska z perspektywy świadczonych tam usług. A nie ukrywam, że nieco bardziej ciekawiłoby mnie to, jak w chwili obecnej przedstawiają się warunki zatrudnienia w tej firmie. Może zatem znajdzie się to kto, kto tam pracuje i zechce opowiedzieć nam na przykład o tamtejszych zarobkach? Powiedzcie, czy są one uzależnione od takich czynników, jak na przykład staż pracy czy stanowisko?

Polecam pracę w Casada Polska, firma w której można się rozwinąć,dobre zarobki, w pracy miła atmosfera i łatwo można dogadać się ze współpracownikami. Czytałam opinie innych osób i nie wiem skąd informacje że Casada organizuje pokazy. Casada Polska nie organizuje żadnych prezentacji handlowych, jest producentem urządzeń masujących. Firma rzetelna, dbająca o pracowników czego jestem przykładem i przede wszystkim dbająca o klienta.

Szczerze polecam współpracę z Casada Polska Sp. z o.o.! Swoją opinię opieram na doświadczeniu, ponieważ jestem pracownikiem firmy Casada. Zaangażowanie i praca jest doceniana przez szefa. Każdy pracownik traktowany jest na równi. Praca w Casadzie daje możliwość rozwoju- każdy, nawet najmniejszy pomysł pracownika jest rozpatrywany. Pracownik zaangażowany, sumienny i uczciwy w Casada Polska Sp. z o.o. na pewno będzie doceniony.

Amanda

Mam super doświadczenia pracując w CASADA Polska. Można się wykazać i rozwijać, fajne kierownictwo, można się dogadać Moje sugestie dla Casada Polska Sp. z o.o.: Tak dalej trzymac Lubię atmosferę w Casada Polska Sp. z o.o. za: Można zgłaszać swoje pomysły i realizować się

Magdalena

Polecam współpracę z Casada Polska Sp. z o. o. Jest to prężnie rozwijające się firma, która niejedno jeszcze zwojuje na polskim rynku. Plus firmy: - zespół kreatywnych i zaangażowanych ludzi - praca w międzynarodowym środowisku - doskonałe jakościowo produkty - ciekawe projekty do realizacji w wielu sektorach - potencjał rozwojowy - możliwość samorozwoju i doskonalenia swoich umiejętności Minusy: - dużo pracy :))) - jeśli ktoś szuka okazji do gry w Mahjongga, to nie tutaj. Praca w Casada Polska Sp. z o. o. na pewno wymaga zaangażowania, poszerzania swoich umiejętności, kreatywności i skuteczności w działaniu, jednak z całą pewnością daje satysfakcję i poczucie, że jest się częścią teamu, a nie trybikiem z wielkiej machinie. Najlepszym dowodem na to jest nasz "skład" - ludzie, z którymi Casada zaczynała, są w jej strukturach do dziś. Rotacja pracowników jest niemal żadna.

MrBoo

Praca jak najbardziej warta polecenia. Zarobki ok i atmosfera tak samo :)

Mati
@MrBoo

Jeśli nie przeszkadza ci niszczenie życia starszym osobą to ta praca jest dla Ciebie :)

Alicja

Użytkownik @MrBoo rok temu pisał o tym, że poleca pracę w Casada Polska - na plus tego pracodawcy wymieniał dobre zarobki i atmosferę. Czy obecni pracownicy tej firmy również mają takie zdanie na temat pracy w tym miejscu? Jak odniesiecie się do poniższych komentarzy klientów firmy?

stanley

Starsze osoby nie mające kontaktu z internetem z pewnością(usunięte przez administratora) Należy takie praktyki wyeliminować z naszego życia publicznego.(usunięte przez administratora)

Alicja

Jak pracuje się Wam w firmie Casada Polska? Czy są jakieś kwestie, dotyczące pracy w tym miejscu, które warto byłoby podjąć na forum GoWork.pl? Jeśli tak, to zachęcam do wypowiadania się na temat tego pracodawcy! Może wiecie też coś o obecnie prowadzonych rekrutacjach w firmie - jeśli macie jakieś informacje na temat tego, jakie stanowiska są obecnie wolne, to również napiszcie proszę na forum.

Mr_Fizjo

Bardzo dobre maty masujace! Jedne z najlepszych na Polskim rynku. Bardzo dobrze wykonane, dzialaja w kazdych warunkach (salony masazu, w domu). Mozna kupic pelne wyposazenie salonu masazu, z poduszkami masujacymi i masazerem do stop. Urzadzenia w konplecie, wykonuja prace bardzo podobna do tej jaka wykonuje fizjoterapeuta. Dodatkowo mozliwosc odliczenia od podatku jako sprzet medyczno/-rehabilitacyjny. Polecam zarowno urzadzenia jak i masaze. Takze dla profilaktyki ciala, miesni i kregoslupa.

Zostaw merytoryczną opinię o Casada Polska Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Casada Polska Sp. z o.o.