Hotel Spa Villa Verde

Zawiercie

Opinie o Hotel Spa Villa Verde

omijać z daleka , premia brak ,obóz pracy jedyny hotel który zatrudnia pracowników zakładu karnego

Zbyt male zarobki w stosunku do pracy ...traktowanie personalu przez dyrekcje pozostawia bardzo wiele do zyczenia .szkoda ze wlasiciele i goscie nie maja wiedzy jak zachowuje sie dyrektora ktory nic nie wie I naszej pracy ale ..nastaly nowe zasady ...ktore nic nie wnosza ...gotowanie przestaje byc przyjemnoscia gdy widzi sie zachowanie pana "dyrektora"

Zostaw opinię o Hotel Spa Villa Verde - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Spa Villa Verde