Hotel Spa Villa Verde

Zawiercie

Hotel Spa Villa Verde

Opinie o Hotel Spa Villa Verde

Pracownica

Kierownictwo pan pokojowek daje wiele do zyczenia...traktowanie podwladnych jak pieskow,wymagania niedorzeczne i falszywy usmiech pani kierownik ktora nie ma zadnego pojecia o kierowaniu ludzmi i poszanowaniu drugiego czlowieka,i ciagle donosy na swoj personel do dyrektora haha jak w przedszkolu. Nie polecam tam pracowac z tym kierownictwem

Pracownica
@Pracownica 21.08.2018 08:40

Pani kierownik bezczelnie i kpiąco odzywa się do pracownic, pogania,kłamie.nie ma szacunku do drugiego człowieka i na to samo pozwala swoim koleżankom, z którymi jest na ty i pozwala im na bardzo dużo. Nie polecam!

Była pracownica

Prawda jest, że jest to (usunięte przez administratora). Na rozmowie wstępnej kierownik mówiła,że praca jest od 6-14 ,czasami może się zdarzyć dłużej zostać. W rzeczywistości czasami udaje się wyjść o 14 tej. Pani kierownik daje po tyle pokoi ,że nie można się wyrobić po 10,11godzin i są nadgodziny,których nie można odebrać. Pupilki pani kierownik wykorzystują nowe pracownice.są złośliwe i robią na złość i śmieją się w oczy,że są nie do ruszenia przez panią kierownik. Nawet nie są sprawdzane jak sprzątają o czym mówi pani kierownik oficjalnie. Jeśli się pracownicom nie podlizujesz i nie robisz za nich jesteś zła i skreślona. Pani kierownik jest niesprawiedliwa swoim pupilkom daje czystsze pokoje,a nowym brudniejsze z góry są ustalone na drugiej stronie hotelu. Później dyrekcja dziwi się dlaczego tam nikt nie chce pracować i nie ze względu na pracę. Tam jest jedna klika. Nie polecam tej pracy.uciekac z daleka. Wyzysk maksymalny i niepotrzebne nerwy za grosze.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Hotel Spa Villa Verde? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Kelnerka

Pracowalam tam kiedys.. Nie polecam.. I jesc tez bym tam nie poszla...

omijać z daleka , premia brak ,obóz pracy jedyny hotel który zatrudnia pracowników zakładu karnego

Zbyt male zarobki w stosunku do pracy ...traktowanie personalu przez dyrekcje pozostawia bardzo wiele do zyczenia .szkoda ze wlasiciele i goscie nie maja wiedzy jak zachowuje sie dyrektora ktory nic nie wie I naszej pracy ale ..nastaly nowe zasady ...ktore nic nie wnosza ...gotowanie przestaje byc przyjemnoscia gdy widzi sie zachowanie pana "dyrektora"

Zostaw opinię o Hotel Spa Villa Verde - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Spa Villa Verde