Villa Verde Sp. z o.o.
3 39 14 5 1
novy Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dużo się zmieniło o 2 lat w gastronomi mamy Panią kierownik nie jest zamiejscowa i to dobrze jest naprawdę fajnie i można teraz zarobić jak ktoś oczywiście chce-polecam

Tak1Nie
Michał Nowy wpis
@novy

Uważasz, że zmiana przełożonej wiele poprawiła w firmie. Masz na myśli zarobki, czy raczej atmosferę w firmie? Doprecyzuj to proszę.

Ktoś

Jestem byłą pracownicą hotelu .Nie mam dobrych wspomnień Pracownik w tym hotelu to Pionek ,którego można podmienić innym.Pan dyrektor B......zostawię bez komentarza

Tak20Nie
Elżbieta Nowy wpis
@Ktoś

Czyli nie dbają w Spa Villa Verde o utrzymanie stałego pracownika? Nie zatrzymują pracowników jakimiś benefitami itp?

Monika Nowy wpis
 Rekomendacja

Super hotel dla rodzin z dziećmi polecam gorąco byliśmy 5 dni w lutym i mimo nie sprzyjającej aury zimowej było bardzy fajnie

TakNie8
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Jak ze studentami w Hotel Spa Villa Verde? Chętnie zatrudniają?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wiki

@Ktoś A ja uważam, że konkurencja mocno pracuje żeby hotel przedstawić w złym świetle!!

TakNie11

Tak5Nie
Gosc

Gościu a jak by zarabiała 4 tys to by Ci nie przeszkadzało że dziecko do żłobka chodzi i obiadu ci nie ugotuje żona. Może by tak pomóż kobiecie a nie uzalac się. Wstyd i hańba traktować żonę jak służąca.

Tak3Nie
Elżbieta
@Gosc

Forum GoWork.pl jest miejscem, w którym dzielimy się opiniami o ogólnych warunkach zatrudnienia. W bieżącym wątku wypowiadajmy się proszę wyłącznie na takie tematy, które są związane z pracą w Hotelu Spa Villa Verde. Czy pracujesz obecnie w tym miejscu? Jeśli tak, powiesz nam, czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Tak1Nie
Karolina

Niestety z wydajnością w pracy jest u nas jeszcze źle. Generalnie firma jest dobrym pracodawcą więc to coś mówi!!

TakNie10

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Hotel Spa Villa Verde? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Tak1Nie1
Kelnerka

Pracowalam tam kiedys.. Nie polecam.. I jesc tez bym tam nie poszla...

Tak28Nie

omijać z daleka , premia brak ,obóz pracy jedyny hotel który zatrudnia pracowników zakładu karnego

Tak42Nie

Zbyt male zarobki w stosunku do pracy ...traktowanie personalu przez dyrekcje pozostawia bardzo wiele do zyczenia .szkoda ze wlasiciele i goscie nie maja wiedzy jak zachowuje sie dyrektora ktory nic nie wie I naszej pracy ale ..nastaly nowe zasady ...ktore nic nie wnosza ...gotowanie przestaje byc przyjemnoscia gdy widzi sie zachowanie pana "dyrektora"

Tak48Nie

Zostaw opinię o Villa Verde Sp. z o.o. - Żabno

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Villa Verde Sp. z o.o.