Villa Verde Sp. z o.o.

Adres: Szkotnik 9, 33-240 Żabno

NIP: 9930602459 REGON: 121069802 KRS: 0000338716

Villa Verde Sp. z o.o.

Opinie o Villa Verde Sp. z o.o.

Bezi

Notorycznie spóźniają się z wypłatami. Ciągłe przestoje w pracy spowodowane brakiem surowców do wyrobu produktów. Kierownictwo i szefostwo stanowiska wygrali chyba w loterii Lay's. Wymagania wobec pracowników niewspółmierne do zarobków.

....

Ale z wypłatami to się do 10 -tego nie wyrabiają a niby wynagrodzenie zawsze jest na czas ????

Rudy

szok!

Driver

Podobno dyrektorem jest właściciel polnoc południe patelni nic dobrego

m

co to za firma?

Zostaw opinię o Villa Verde Sp. z o.o. - Żabno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Villa Verde Sp. z o.o.