MARIOSS S.C PPHU

Opole

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o MARIOSS S.C PPHU

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARIOSS S.C PPHU

Były klient

Napisze krótko: szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia na kontakt z tą firmą ...

amako

Super, że atmosfera rzeczywiście dopisuje @zagar. To dobry znak, że przyczyniają się do sukcesu firmy, bho jak jest pracownik zadowolony to lepiej pracuje.

sztuczki maguczne

Uwaga! Marioss zmienił nazwę na Techniki Okienne Sp. z o.o. Adres, pracodawca ten sam. Nadal wymagają grupy inwalidzkiej. A reszta jak powyżej. Jakość usług i serwisu bez zmian, a nawet gorzej. Z wiekiem nabiera doświadczenia i staje się bardziej bezwzględny.

klient

Unikajcie tej firmy jak ognia. Nikogo nie szanują. Obsługa fatalna. Jak się upomnisz to będą straszyć

pracownik

Pracuję tam kilka lat i pierwsze słyszę o braku umowy. Trzecia umowa jest na stałę. Szef jest trochę nerwowy, ale niestety musi trzymać dyscyplinę. Niektórzy nowi pracownicy to faktycznie dramat, brak kompetencji i tylko roszczenia! Nie jest to żaden zakład przcy chronionej. Firma jest firmą usługową więc reklamacje się faktycznie zdarzają.

realia
@pracownik 18.11.2014 14:49
Pracuję tam kilka lat i pierwsze słyszę o braku umowy. Trzecia umowa jest na stałę. Szef jest trochę nerwowy, ale niestety musi...

Skoro pracujesz tam kilka lat to napisz czy masz grupę inwalidzką. We wszystkich ogłoszeniach jakie kojarzę wymagają grupy, nawet na stróża.

umowa
@realia 02.05.2016 15:27
Skoro pracujesz tam kilka lat to napisz czy masz grupę inwalidzką. We wszystkich ogłoszeniach jakie kojarzę wymagają grupy, naw...

A po jakim czasie otrzymujesz umowę? Miesiąc, dwa, trzy, rok? Z tego co kojarzę Kosmaty ma szerokie znajomości i może sobie pozwolić na olewanie prawa. Więc radzę omijać ich szerokim łukiem. Jako pracodawców i usługodawców. W sądach też mają porządną praktykę.

szkoda życia

Zatrudnienie otrzymują jedynie osoby z grupą inwalidzką gdyż jest to Zakład Pracy Chronionej. Na początek przychodzisz do firmy i tak z miesiąc jesteś bez umowy - czekasz na akceptację. Jak się nie upomnisz to i nawet z pół roku tak posiedzisz. Przy okazji pozdrawiam Panią Sprzątaczkę. Jest spora liczba reklamacji i wezwań do sądu. Inną sprawą są faktury jakie wystawiasz, które są sprzeczne z prawem. Podpisujesz się jako inny pracownik. Bo i jak możesz się złożyć własny podpis skoro siedzisz tam bez umowy?

uczciwy

Szkoda zdrowia na obcowanie z szefem. Praca tam to szarganie własnego nazwiska przed klientami. Firma ma ciągłe konflikty z klientami z powodu jej stosunku do nich. Już nawet w gazecie przestrzegano przed tą firmą. Rozprawy sądowe z klientami owszem też bywają.

Zostaw opinię o MARIOSS S.C PPHU - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARIOSS S.C PPHU