MARIOSS S.C PPHU

Opole

Opinie o MARIOSS S.C PPHU

Były klient

Napisze krótko: szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia na kontakt z tą firmą ...

amako

Super, że atmosfera rzeczywiście dopisuje @zagar. To dobry znak, że przyczyniają się do sukcesu firmy, bho jak jest pracownik zadowolony to lepiej pracuje.

sztuczki maguczne

Uwaga! Marioss zmienił nazwę na Techniki Okienne Sp. z o.o. Adres, pracodawca ten sam. Nadal wymagają grupy inwalidzkiej. A reszta jak powyżej. Jakość usług i serwisu bez zmian, a nawet gorzej. Z wiekiem nabiera doświadczenia i staje się bardziej bezwzględny.

klient

Unikajcie tej firmy jak ognia. Nikogo nie szanują. Obsługa fatalna. Jak się upomnisz to będą straszyć

Pracuję tam kilka lat i pierwsze słyszę o braku umowy. Trzecia umowa jest na stałę. Szef jest trochę nerwowy, ale niestety musi trzymać dyscyplinę. Niektórzy nowi pracownicy to faktycznie dramat, brak kompetencji i tylko roszczenia! Nie jest to żaden zakład przcy chronionej. Firma jest firmą usługową więc reklamacje się faktycznie zdarzają.

realia
@pracownik 18.11.2014 14:49

Skoro pracujesz tam kilka lat to napisz czy masz grupę inwalidzką. We wszystkich ogłoszeniach jakie kojarzę wymagają grupy, nawet na stróża.

umowa
@realia 02.05.2016 15:27

A po jakim czasie otrzymujesz umowę? Miesiąc, dwa, trzy, rok? Z tego co kojarzę Kosmaty ma szerokie znajomości i może sobie pozwolić na olewanie prawa. Więc radzę omijać ich szerokim łukiem. Jako pracodawców i usługodawców. W sądach też mają porządną praktykę.

szkoda życia

Zatrudnienie otrzymują jedynie osoby z grupą inwalidzką gdyż jest to Zakład Pracy Chronionej. Na początek przychodzisz do firmy i tak z miesiąc jesteś bez umowy - czekasz na akceptację. Jak się nie upomnisz to i nawet z pół roku tak posiedzisz. Przy okazji pozdrawiam Panią Sprzątaczkę. Jest spora liczba reklamacji i wezwań do sądu. Inną sprawą są faktury jakie wystawiasz, które są sprzeczne z prawem. Podpisujesz się jako inny pracownik. Bo i jak możesz się złożyć własny podpis skoro siedzisz tam bez umowy?

uczciwy

Szkoda zdrowia na obcowanie z szefem. Praca tam to szarganie własnego nazwiska przed klientami. Firma ma ciągłe konflikty z klientami z powodu jej stosunku do nich. Już nawet w gazecie przestrzegano przed tą firmą. Rozprawy sądowe z klientami owszem też bywają.

Zostaw opinię o MARIOSS S.C PPHU - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARIOSS S.C PPHU