Opinie o Króliczek Janusz Wjk-Invest w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Króliczek Janusz Wjk-Invest w Jastrzębie-Zdrój

xyz

tu tylko ci co pracuja po 10 lub 12 godzin maja odpowiednie wyksztalcenie i cos wiedza o pracy i zyciu a jeszcze sa niedoceniani i oszukiwani .pozdrowienia dla zalogi z noclegu jawal.

kometuje slowa jednej z wypowiedzi firma to ludzie ktorzi dbaja o nia rozwijaja chronia.ale jak maja to robic skoro szef nie placi w terminie,oszukuje ze przelewy byly .pracownikow to zniecheca do dalszej pracy ,przeciesz on musi zrozumiec ze ludzie maja oplaty ,kredyty rata 10 a potem odsetki,dlaczego on za karzdy spozniony dzien nie placi pracownikom odsetek.dzis znow 10 chyba nie zdarzyl i bank zamkli poprostu kpiny.

zainteresowany

Witam. Czytam i oczom nie wierze-to znaczy że w tej firmie nie ma już kierownika z odpowiednim wykształceniem i kwalifikacjami, chodzi mi o wycinek drzew?

Rozczarowany

Panie " ja"... Jak ocenisz sytuację gdy kierownictwo nie ma uprawnień do wykonywania swoich czynności? a poza tym nawet gdyby mieli to i tak bez wiedzy szefa nie są nawet w stanie pierdnąć. Co ma bankowość wspólnego z wycinką drzew?? pozdro dla rozczarowanych:)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Króliczek Janusz Wjk-Invest spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

ty rozczarowany moze ty nie masz wyksztalcenia i szukasz pracy za sprzataczke zalurz sobie firme sprzatajaca i bedziesz podnosil swoje kwalifikacje az bedziesz szefem sam dla siebie.a miotla i (usunięte przez administratora) beda cie finasowac.pozdrawiam cala zalage oraz bardzo wyksztalconego pracownika ktory ma okres przejsciowy.

Rozczarowany

Panie wcibski!!! łatwo jest napisać.. ale w tej firmie nie ma zgrania.. część pracowników dostaje wyplaty w terminie a część nie. osoby które maja tak słabą ocenę o samym sobie pozostają w tej firmie natomiast inne traktują ją jako okres przejściowy w momecie gdy szukają czegoś innego. Są osoby które oddadzą życie za tą firmę bo gdzie indziej z ich wykształceniem mogli by tylko sprzątać.

wcibski

firma liczy paru pracownikow ktorzy nie umia sie zbutowac ,z tego co tu czytam to na taka mala zaloge co drugi jest szefem,co trzeci lizusem,a co czwarty murzynem .co to za firma ktora nawet nie ma porzadnych zapleczy sanitarnych .musiala byc zalatwiana koprtowa droga.zycze wam powodzenia nie dajcie sie bo jest 21 wiek a a nie 16 gdzie nie bylo poszanowania dla czlowieka.chlopcy obudzcie sie.

czytelnik

dlaczego sie nie zbutujecie jest was wiecej a on sam ,idzcie do pracy ale nic nie rubcie i opalajcie sie w sloneczku ,albo zaikasujcie sprzet na czas wyplacenia wynagrodzen.w moim zakladzie tez mielismy taka sytuacje zebralismy sie w kupe kazdy wsiad do swojego ciagnika inni pod biurowcem jeden dzien i poskutkowalo od tego czasu przelewy sa do 10 na koncie.liczy sie tylko zgrana zaloga,chyba ze pracuja tam tacy ktorzy maja po 4 pensje,rodzinka pomaga,to im nie zalerzy na dziesiatym.zycze powodzenia...itd

Rozczarowany

Właściciel pseudo firmy nawet na bazie się nie pokazuje. Okazuje brak przyrodzenia, bo nie ma odwagi uświadomić pracowników o braku przelewu. Żal....

wkurzony

nie wiem dlaczego w firmie jedni maja przelewy a drudzy nie,kazdy z nas ma oplaty i chce jesc a szef mowi ze przelewy poszly chyba na jego konto,jezeli do 15-go nie bedzie przelewu przyjde do niego z rachunkami i polorze mu na biurko,i wszystke monity.nie po to pracuje po 12 godzin zeby upominac sie o swoje.nie bede dlurzej czekac.......itd

Bolo

Widzę że nic się w WJK nie zmieniło czytając te wpisy- i to dlatego się zwolnilem. Wypłata dalej idzie tyle dni :-)? Kierownik ZN odkrył już H2O + mydło? Pozdrawiam tych którzy tam jeszcze wytrzymują.

Bolo

wkurzony

a dzisiaj juz 13 a konto puste wyplaty jak niema tak niema a oplaty za mieszkanie do 10 znowu odsetki i to nie z naszej winy ,szefiebzmobilizoj sie i plac do 10 tak jak w umowie.

Do ja3!!! Nie wesz co piszesz!!!!!!! Perspektywy na stałą prace?(Chyba że u ciebie stała praca to taka że jak jest to pracujesz po 13 godzin a jak sie kontrakt skończy to siedzisz w domu na urlopie przymusowym który w calości jest do dyspozycji szefa i on nim rozporządza a jak go nie masz to na bezplatnym),na wyższe zarobki dla pracownikow tez (chyba ze dla szefa),o premiach można zapomnieć bo zawsze jest wymówka żeby jej nie dał.Lucyfer ma racje i nie kłamie tylko tak wlaśnie jest,a poskarżenie sie do PIP nic nie daje(za małe kary są) ktore szef ma wliczone w koszta bo go na to stać.Pracowników nie szanuje i uważa że wszyscy to oszuści i (usunięte przez administratora) którzy chcą go okraść.A sam oszukuje i wymyśla niestworzone historyjki gdy cupominasz sie o wypłate,ubranie robocze,nawet częsci do sprzetu który jest jego własnoscią.Odradzam ta firme osobą szukających dobrej i stabilnej pracy.

Pawel

"Nie polecam tej pseudo firmy!!!!!!! Pieniądze Szef płaci jak on chce(oszukuje swoich pracowników że zostały już posłane na konto i Bank je wstrzymuje), wiecznie mydli im oczy wizjami ciągłości pracy która w większości nie dochodzi do skutków.Urlopem dysponuje szef nie pracownik i daje go kiedy on chce jak niema pracy(w papierach oczywiście jest wszystko w jak najlepszym porządku.Socjal żaden nie istnieje,brak warunków do umycia się po pracy,szatnia totalny syf.Dojazd na miejsce wykonywania pracy(nie pisze tu o dojeździe z domu do bazy tylko z bazy do miejsca pracy ) pokrywa tylko w jedna stronę,za powrót pracownik niema zapłacone,chociaż jest w tym czasie cały czas do dyspozycji pracodawcy (co jest niezgodne z przepisami o prawie pracy) ,Perspektyw na długoletnią prace brak.Szef traktuje pracowników jak niewolników lub robotów,oczekuje od pracownika 200%normy , a kiedy ją dostaje ,to w zamian nie daje nic tylko jeszcze mówi że są straty aby nikt nie pytał o premie.Traktuje pracownika jak Robota który nieważne jakie są warunki pogodowe ma pracować ponad swoje siły ,jak niewolnik .Kierownictwo jest nie kompetentne i nie może podejmować samodzielnie żadnych decyzji bez zgody szefa co dezorganizuje prace a wręcz ją utrudnia."

sprawiedliwy

Jeżeli pisaliscie wszyscy z jednego komputera to zwracam honor :).

Janusz

Witam zadowolonych z pracy i tych rozczarowanych. Po ostatnim wpisie widzę, że mamy w firmie kilku "szefów". Nie będę komentował powyższych postów, często pisanych w negatywnych emocjach. Dziękuję za pozytywne opinie (ale z tego powodu premii nie będzie :-)). Firma to ludzie i to właśnie ich wiedza, fachowość, zaangażowanie, często i poświęcenie oraz chęć współpracy przyczyniają się do rozwoju naszej firmy, za co wszystkim pracownikom serdecznie dziękuje, zarówno tym pracującym jak i tym, którzy z różnych powodów nas opuścili. Pozdrawiam. Jeden z szefów :-)

sprawiedliwy

Witam. Jak jest w firmie WJK Invest przekonacie się sami, po kilku miesiącach pracy sami sobie wyrobicie zdanie na ten temat. Internet daje nam możliwość anonimowej wypowiedzi na każdy temat i bardzo dobrze. Ps. Ostatnie wpisy na forum to jedna i ta sama osoba :-). Oj szefie, szefie.

gorol

jo terz tam robia i jest spoko geszelt zawsze jest super kumple spoko,jak chca se wypic to po robocie.pozdrowiom wjk inwest.

moris

Zgadzam się z ja3 i ryco. Mnie szef zwolnił za promile :-) i żałuję tego, bo teraz wiem co straciłem. Praca nie była lekka, ale była umowa o pracę a nie na czarno, wynagrodzenie co miesiąc na koncie, fajni ludzie....

Zostaw merytoryczną opinię o Króliczek Janusz Wjk-Invest - Jastrzębie-Zdrój

Króliczek Janusz Wjk-Invest
2.7/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Cieszyńska 87A
    44-337 Jastrzębie-Zdrój