OFI K.A. MICHALISZYN

Dąbrowa Górnicza

Opinie o OFI K.A. MICHALISZYN

Dąbrowiak

Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Nie jest łatwo, ale wszystko ok.

Nie jest łatwo jak w każdej pracy fizycznej, ale wszystko jest ok ze strony pracodawcy.

Zatrudniony

Praca jest ciężka, ale wszystko jest płacone w terminie i zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Andrzej

Pracuję w OFI już ponad 10 lat. Miejsce przyjazne pracownikom, oczywiście jeśli wykazujesz minimum kompetencji. Pozdrawiam całą ekipę z OFI.

Szary

Pracodawca rzetelny. Płaci w terminie i zgodnie z ustaleniami. Dobra atmosfera w firmie i fajna ekipa.

Jacek

Podejmę współpracę z firmą OFI K.A. MICHALISZYN, ale wcześniej chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć, może ktoś napisać jakie są obecne warunki zatrudnienia, jak wygląda atmosfera w firmie?

były pracownik

Witam nie polecam tego zakładu, stawka 6,50 /h a praca co najwyżej do końca listopada ponieważ na zimę zostają tylko Ci co mają umowę na stałe, dla ludzi bez umowy lub zlecenie ( a innej opcji nie ma ) jest to sezonówka. Już lepsze warunki daje Interpromex z Będzina oni przynajmniej gwarantują umowę o prace i najniższą krajową. Pozdrawiam

były pracownik

Właściciel skąpy tylko patrzy za co komuś zabrać pieniądze. Obraca milionami a ludzie na czarno albo co innego płaci a co innego na umowach. Jedna wielka banda kolesiów powiązana z Urzędem Miejski w Dąbrowie Górniczej.

xxx

W tej firmie przyjmuja do racy samych takich co pracuja po pijanemu nie ma dnia gdzie nie ujrzysz z ofi osobe koszaca pod wplywem alkoholu jedna banda

Były pracowik

Zarobki zniżane na papierze, co z tego że terminowo płacone jak bardzo mało i do tego większość na umowach zlecenie. Ubranie jedno na 2 lata, a szatnia koszmarna.

Zostaw opinię o OFI K.A. MICHALISZYN - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OFI K.A. MICHALISZYN