Opinie o Króliczek Janusz Wjk-Invest w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Króliczek Janusz Wjk-Invest w Jastrzębie-Zdrój

zigo

Potwierdzam, atmosfera w firmie jest dobra.

darek

Sytuacja w firmie oraz atmosfera jest OK. Dużo roboty, nowe inwestycje. Firma się rozwija i to cieszy. Polecam wszystkim firmę WJK-INVEST.

Jo

Ambicji na szefa nie mam, ale dziękuję za docenienie mej skromnej osoby.

...

Kogoś prawda koli w oczy. Szefie wybrałeś najgorszy sposób "bitwa na forum"

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Króliczek Janusz Wjk-Invest spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Przeczkolanka

Patrząc na te opinie, to mi to przypomina przedszkole. "Proszę Pani, a Ula mnie uderzyła ..." Sorry chłopaki. Ale etap przedszkola już za wami. A przeprosiny są oznaką dojrzałości.

Jo

Pogodziłem się i to szybko!!!! To ma być przestroga dla innych by nie marnowali czasu i zdrowia!!!

Jo

Widzę kolego, że nadal nie możesz się pogodzić z odejściem z WJK-INVEST. Chłopaki nie płaczą !!! Głowa do góry !!! Bądź mężczyzną !!! Znajdź sobie inne hobby niż opluwanie innych a w szczególności byłych i aktualnych pracodawców bo to się będzie w życiu mścić, kiedy zaczną inni tak samo robić z tobą. Powodzenia w nowej pracy. Trzymaj się.

Jo

Z tych " przeprosin " wynika ze wszyscy się spotkali w jednym czasie i przy jednym komputerze :). Ludzie i kto tu się ośmiesza ???

...

Śmiać mi się chce!!! Dla mnie żałosne jest podszywanie się za kogoś i wpisywanie pozytywnych opinii na temat firmy WJK, a numer z przepraszanie to już przegięcie i mega niski poziom (pisane z jednego komputera ). Tak jak napisałem wcześniej sami się przekonacie jak to w tej firmie jest pracując kilka msc. A i tak na marginesie ludzie którzy odeszli zwolnili się sami bo u innych pracodawców teże są umowy na stałe a wypłata jest w całości przelewana na konto i to w terminie. Cześć

Kolega z pracy

Masz racę, forum to od początku nie ma sensu. Wpisy nie jak się mają do rzeczywistej sytuacji w firmie. Pewne osoby, pisząc pod różnymi nickami, prowadzą prywatne wojenki z szefem, chcąc mu dowalić za to że ich zwolnił (choć same są sobie winne, bo kto chce pracować ma pewną pracę) lub się same zwolniły skuszone "lepszymi" warunkami w innych firmach (często okazywało się pozornie lepszymi i może stąd ta ich frustracja). Może to konkurencja przyjęła taki sposób na próbę podkopania pozycji naszej firmy? Mnie te wpisy osobiście śmieszą, bo świadczą często o niskim poziomie intelektualnym osób, które je zamieszczają. Bo jak mi się coś nie podoba to idę i mówię to wprost, albo piszę i się pod tym podpisuję. Jeśli nie mam odwagi to milczę. A takie opluwanie kogoś licząc na anonimowość jest żałosne. I jeśli to piszą byli pracownicy to cieszę się, że odeszli z naszej firmy. Bo takie osoby na tak niskim poziomie nie powinny pracować w porządnej firmie, jaką jest WJK-INVEST. Nie z jednego pieca jadłem chleb (pracowałem w wielu firmach) i chcę powiedzieć, że firma WJK-INVEST oraz ludzie tam pracujący są w porządku i polecam wszystkim takiego pracodawcę. Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku.

...

Witam. Widzę że forum straciło juz sens ponieważ prezes JK w sposób pośredni i bezposredni ingeruje w wypowiedzi. Znam tych którzy to pisali i wiem ze prawdziwe wypowiedzi to te negatywne. Zresztą każdy zatrudniony po krótkim czasie sam sobie wyrobi zdanie na temat firmy WJK.

Prawnik

Firma sporo inwestuje w maszyny, buduje nową siedzibę ..... to boli :-). Szef powinien jeździć maluchem, podstawowym narzędziem powinna być łopata, biuro w tymczasowych kontenerach a pracownik powinien dostawać premie za to że przyszedł do pracy. I wszystko było by OK.

prawnik

Czytam to i aż nie dowierzam. Czy osoba pisząca te ostatnie wpisy myśli ze ludzie są tak naiwni i uwierzą w to wszystko. Od razu poznać że ktoś próbuje się bronic i że pisze to jedna osoba. Bezowocny efekt a pomówień nie widzę w zadnym przypadku wypowiedzi.

Janusz

Szef jest ok, przyjdź, złóż CV. Wiem, że chce przyjąć kilku pracowników, tj. operatora koparki na Liebhera R924C, traktorzystę na ciągnik rolniczy Fendt 716, brygadzistę/majstra. Jest umowa, pewność zatrudnienia (pod warunkiem, że chcesz pracować a nie tylko zarabiać) Nic nie szkodzi zapytać.

Mam pytanie do pracowników firmy. Jak się pracownik zwolnił, to czy były takie przypadki, że został ponownie przyjęty? Myślę o powrocie do WJK-INVEST ale nie wiem jak zareaguje na to szef. Bo robota nie była taka zła, firma się rozwija, inwestuje w sprzęt, przynajmniej była umowa o prace na stałe, a nie jak mam teraz umowę zlecenie.

xyz

Przepraszam za mój wpis - pomówienie.

RK

Ja również przepraszam za pomówienia i kłamstwa jakie wypisywałem na temat firmy WJK-INVEST.

Witam. Jestem byłym pracownikiem firmy WJK-INVEST. Zostałem zwolniony ponad rok temu. Od tego czasu napisałem kilkanaście negatywnych opinii na temat firmy WJK-INVEST, chcąc się tym samym zemścić na byłym szefie za to, że mnie zwolnił. Opinie pisałem pod różnymi NICK'ami. Myślałem, że w internecie będę anonimowy - myliłem się. Zatem przepraszam wszystkich pracowników firmy oraz szefostwo za te oszczerstwa, pomówienia, kłamstwa, które na ich temat pisałem. Przestrzegam również inne osoby, które jak ja, niesłusznie oczerniają byłego pracodawcę. Przyznaję, iż większość tych opinii to tylko pomówienia, kłamstwa. I jeszcze raz PRZEPRASZAM.

Tomek:)

Sorry, przepraszam za pomówienie. Poniosły mnie emocje. Jeszcze raz przepraszam mojego byłego pracodawcę. TG

xyz

dziewczyno robisz tu 3 miesiące i chyba nie masz perspektyw na przyszłość. A poza tym fajnie jest pracować u rodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Króliczek Janusz Wjk-Invest - Jastrzębie-Zdrój

Króliczek Janusz Wjk-Invest
2.7/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Cieszyńska 87A
    44-337 Jastrzębie-Zdrój