Króliczek Janusz Wjk-Invest

Jastrzębie-Zdrój

Króliczek Janusz Wjk-Invest

Opinie o Króliczek Janusz Wjk-Invest

Szczery

I znowu 10 i wypłat nie ma .

Stachu

Nie polecam tej firmy WJK Invest Janusz Króliczek. wyzysk pracownika za grosze i czekanie na przelew za wypłatą i kopertą, gonią człowieka jak niewolnika do pracy, przede wszystkim Karolek zawsze jest na czas i nowa robota sypie się z rękawa a szew filozof wszechwiedzący lepiej nie wchodzić z nim w rozmowę. Firma to ludzie jak mówił Marian ale szef myśli inaczej. Kto może to niech zmieni prace jak ja, teraz pracuje w Eurovia to jest firma wypłaty na czas i kasa jest lepsza niz u Janusza :-) Pozdrawiam kolegów byłych i tych co dalej pracują. Stachu

@Stachu 08.11.2018 20:55

Czy opóźnienia w wypłatach, o których piszesz, często zdarzają się w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest? @Nick pisze, że w firmie nie ma problemów z wynagrodzeniem - jak się do tego odniesiesz? Czy jest tu ktoś jeszcze, kto ma jakieś istotne wiadomości na temat sytuacji w tejże firmie? Zachęcam do dyskusji.

Alicja

@Agnes, widzę, że jesteś bardzo aktywna na forum. Wcześniej pisałaś, że Twój mąż zakończył współpracę z Króliczek Janusz Wjk-Invest - czy udało Wam się odzyskać należne wynagrodzenie, o którym wspominałaś? Daj znać, czy udało Wam się skontaktować z właścicielem firmy.

@Alicja 11.10.2018 15:38

Szanowna Pani. Przypuszczam, iż jest Pani moderatorem w firmie Gowork, który ma na zadanie tworzenie negatywnego wizerunku naszej firmy. Następnie wysyłają Państwo ofertę kupna stałego abonamentu na możliwość dowolnego usuwania oraz kreowania wpisów, opinii. Jest to nie mała kwota. A na rynku nie trudno znaleźć osoby, które nieświadome o co chodzi, są przez Państwo wykorzystywane.

@Nick 18.10.2018 09:44

@Nick, jako moderatorzy forum GoWork.pl jesteśmy osobami bezstronnymi, nie mającymi żadnego wpływu na tworzony wizerunek firmy czy też pojawiające się na forum komentarze. Staramy się dbać o to, aby wpisy były zgodne z obowiązującym tu regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ), a gdy któryś z nich może nosić znamiona pomówienia, ostrzegamy o tym jego autora. Jako serwis GoWork.pl oczywiście mamy specjalną ofertę dla pracodawców, ale nie brzmi ona tak, jak została przedstawiona w tym wpisie - zachęcam do zapoznania się tutaj: https://www.gowork.pl/pracodawca-oferta

Nick

Szanowni Państwo. Zgodnie z artykułem 212 kodeksu karnego za pomówienie drugiej osoby za pomocą środków masowego komunikowania grozi kara grzywny lub ograniczenia wolności do roku. Rozważamy w stosunku do niektórych wpisów skorzystać z tych uprawnień. Wiem, iż po drugiej stronie są osoby często nie świadome tego co im grozi za bezpodstawne pomówienia, ale nie pozwolimy sobie na bezkarne oczernianie naszej firmy. Proszę zatem wszystkich korzystających z Goworku o przemyślane wpisy, redagowane ich na chłodno a nie pod wpływem emocji, a jeśli już kierują wobec nas oskarżenia (takie jak np. że firma nie płaci wynagrodzeń...) to trzeba na to mieć dowody. Pozdrawiam.

Alicja

@Operator koparki i autobusu., zadałam po prostu grzecznie pytanie, czy widzisz w tym coś złego? Często informacje uzyskane od pracowników są naprawdę cenne. Dla zainteresowanych pracą w Króliczek Janusz Wjk-Invest podsyłam stronę internetową, na której znaleźć można aktualne oferty pracy w tej firmie: http://www.wjk-invest.pl/kariera . Polecacie aplikować na któreś z dostępnych stanowisk?

@Alicja 01.08.2018 21:47

Nie polecam a wręcz odradzam!

Leber

Na początku chcialem pozdrowić wszystkich pracowników tej ze firmy,bo pracując z nimi ,była to sama przyjemność,naprawdę świetni ludzie ,którzy mają już swój starz,nie zasługują na długie oczekiwania na wypłaty.To zasługa Szefa tej firmy który potrafi wladac pięknie j.polskim ale nue w kwestii jeżeli chodzi o wypłaty ,wtedy ten język się zacina.Kiedy wkoncu zacznie się szanować ludzi którzy naprawdę dają z siebie dużo w pracy spędzając w niej po około 12 h dziennie

@Leber 14.09.2018 12:05

Zgadzam się z Tobą

Alicja

@Pokrzywdzona, czy wiele osób ma taką sytuację i czy często to się zdarza? Może firma ma tylko jakieś przejściowe problemy? @Agnes, a na podstawie jakiej umowy odbywało się zatrudnienie Twojego męża w Króliczek Janusz Wjk-Invest? To może być dość istotna kwestia. @Kiku, pracowałeś lub pracujesz w Króliczek Janusz Wjk-Invest? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Kiku
@Alicja 17.09.2018 21:57

Niewypłacalność w terminie ,od trzech lat.

@Alicja 17.09.2018 21:57

To nie są przejściowe problemy tak jest od dawna!

@Alicja 17.09.2018 21:57

Na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony!

@Kiku 20.09.2018 05:11

Dokładnie ????

Alicja

@Kiku, @Agnes, rozumiem, dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieję, że mimo wszystko w firmie zacznie dziać się lepiej. @Zoltaria, rozumiem, że miałaś styczność z pracą w Króliczek Janusz Wjk-Invest. Co możesz powiedzieć o zatrudnieniu w tym miejscu?

Zoltaria

Teraz jeszcze biuro rachunkowe otworzyli chyba. To będzie kumulacja wyzysku I czarów . Nie polecam.

Pokrzywdzona

Zdecydowanie odradzam pracę u tego Pana, gdyż zalega z wynagrodzeniami dla pracowników. Tylko "jeleni" szuka.

Agnes

OSTRZEŻENIE!!! Mój mąż niedawno zakończył współpracę z tym właśnie pracodawcą i odradzam wszystkim podjęcia z tą firmą współpracy. Jest niewypłacalny i gdy człowiek, który wypracował sobie godziny chcąc odzyskać swoje wynagrodzenie nie ma później nawet możliwości rozmowy telefonicznej gdyż Pan Janusz nie raczy nawet odebrać,za to na SMS ma czas i odwagę pisać.

@Agnes 16.09.2018 02:37

(usunięte przez administratora)Wynagrodzenie za przepracowane kilka dni oraz ekwiwalent zostało wypłacone na konto więc proszę nie kłamać. (usunięte przez administratora) W tym czasie przyczynił się do powstania szkody w ciągniku na kwotę ponad 4.000 zł netto, zaliczył kilka dni nieobecności nieusprawiedliwionych, uwarunkował powrót do pracy wypłaceniem zaliczki w wysokości 1200 zł na poczet przyszłego wynagrodzenia. Ww. przesłanki uniemożliwiały dalszą współpracę z Panem (usunięte przez administratora) Stąd otrzymał dyscyplinarkę. Idąc na rękę pracownikowi, na jego prośbę rozwiązanie umowy zostało zmienione na porozumienie stron. Proszę zatem o więcej szacunku i powstrzymanie się do kłamliwych oskarżeń. Pozdrawiam.

Kiku

Przypuszczalnie wogole tu nie piszą,dlatego że w umowie o pracę jest zaznaczone ze nie można rozmawiać, że tak powiem prostym językiem (zle o firmie)

Alicja

@anonymous, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz aktualnie w Króliczek Janusz Wjk-Invest, tak? Jaka jest Twoja ocena tego pracodawcy? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? A może firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Operator koparki i autobusu.
@Alicja 24.07.2018 16:26

Niech pani Alicja sprawdzi na stronie firmowej wjk. Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje.Albo zadzwoni do właściciela,ewentualnie skonsultuje się osobiście.To nie wymaga wysiłku intelektualnego.Pozdrawiam.

Arborysta

Prezes na koniec udowodnił, że jest podłym człowiekiem twierdząc, że "zmusi mnie do pracy" i odmówił mi urlopu na opiekę nad zdrowym dzieckiem jak i urlopu na żądanie... Ktokolwiek się zastanawia - odradzam, nie warto!!!

Wolny człowiek
@Arborysta 23.06.2018 11:55

A czego sie mogłeś spodziewać po osobie, ktòra dorabia sie wyzyskiwaniem innych, nie mając pojecia co w praktyce oznacza praca fizyczna.Osoba ktòra na wszystko patrzy tylko teoretycznie i gdzieś ma to co sie do niej mòwi.O żyje w swoim wymyślonym świecie i żaden inny go nie interesuje.Nigdy nie polece tej firmy nawet wrogowi

anonymous
@Arborysta 23.06.2018 11:55

Niech ci praca w UG Pawłowice służy.

Alicja

@były kierownik, co dokładnie masz na myśli i co jest tego przyczyną? Masz jakiś pomysł? @NICKi, widzę, że dość aktywnie wypowiadasz się w wątku. Pracujesz w Króliczek Janusz Wjk-Invest? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w WJK-INVEST Janusz Króliczek?

@Administrator 07.02.2018 08:16

Atmosfera jest ważna.

były kierownik
@Administrator 07.02.2018 08:16

Atmosfera jest jak w upadającym zakładzie.

wkurzony

Koperty to premia to jakiś żart .nadgodziny powinny być placone po 100% a nie za stawke na umowie . Koperty to nasze cieszko zarobione pieniądze .

@wkurzony 02.09.2017 17:07

Koperty to premia? ale jak? tak bez podatku? dziwne.

Alicja

@obcy, które stanowisko Cię interesuje?

@Alicja 31.03.2017 14:27

Witam,przecież napisał,stanowisko traktorzysta.Żadna filozofia ;).

michal

traktorzysta 20zl na godz. czy sa wolne stanowiska odpiszcie.Interesuje mnie tylko ta kwota.

@michal 04.05.2017 07:18

MAŁO !!! :(

Alicja

@wkurzony a czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Czy nie ma takiej możliwości, aby nadgodziny były więcej płatne? Każda pozostawiona informacja będzie istotna dla tych co będą aplikować do firmy WJK-INVEST Janusz Króliczek.

@Alicja 03.09.2017 15:51

Jak by była możliwość płatnych nadgodzin, to by były dawno extra wypłacane.Tak sobie myślę.

Pracujacy

Jesteście pewni, że firma nie żadnych dobrych stron? Jeśli jest tak źle to dlaczego nie zmieniacie pracy?

@Pracujacy 14.12.2017 19:11

Pewnie się nie chce.

Alicja

@michal, aktualne oferty pracy firmy WJK-INVEST Janusz Króliczek możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.wjk-invest.pl/kariera

obcy

czy ktos tam jeszcze pracuje bo niema nowych opini a jestem zainteresowany praca a chcialbym wiedziec czy cos sie zmienilo na lepsze

zimny
@obcy 02.01.2017 17:04

ale cisza widac ze w tym roku ostry mroz . pozdrawiam ...................................ITD

pikus

w tym roku mikolaj trafil prosto na nasze konta i je uzupelnil

majkel

jak najbardziej moim zdasniem nie brakuje firmie plusów za które możnaby ją pochwalić. czy ktoś w takim razie będzie skory je tutaj wymienić? pozdrawiam

To nie jest jedna i ta sama osoba bo znam tych co to pisali. Pozytywnych komentarzy nima bo nima co napisać.

X

Kolego, daj już sobie spokój z tymi wpisami, bo jak dobrze naliczyłem (po numerach IP) od ponad roku zamieściłeś ponad 70 wpisów (na 93), pod różnymi NICKami na temat naszej firmy (99% negatywnych opinii). Znajdź sobie wreszcie jakieś inne hobby.

X

Powiadasz, że pracujesz pod latarnią? Kolego, chyba pomyliłeś adres. My co prawdę "rżniemy zawodowo" ale drzewa. Widzę, że to forum stało się swoistym "gadu-gadu" dla znudzonych. Pozdrawiam.

X

Kolego NAJCIEMNIEJ JEST POD LATARNIĄ i pisze jak jest!!! To ja współczuję CI :).

X

Widzę, że masz sporo wolnego czasu. Czyżby nowy pracodawca już ci podziękował i teraz siedzisz na bezrobociu, i wypisujesz bzdury na temat byłych kolegów oraz szefów? A może to twój sposób na spędzanie urlopu? Współczuję ci oraz twojej rodzinie.

Zostaw opinię o Króliczek Janusz Wjk-Invest - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest