Króliczek Janusz Wjk-Invest

Jastrzębie-Zdrój

Króliczek Janusz Wjk-Invest
3 80

Opinie o Króliczek Janusz Wjk-Invest

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w WJK-INVEST Janusz Króliczek?

OLO
@Administrator 07.02.2018 08:16

TO NIE FIRMA SAME KLAMSTWA I OSZUSTWA WYMAGANIA O WYPLATE SIE NIE PYTAJ . SZEF CIAGLE MOWI CZEKAM NA PRZELEWY TO JUZ NIE KAJMANY TERAZ AMERYKA LACINSKA. KUPLE SIE POZWALNIALI TERAZ KOLEJ NA MNIE BO NORMALNY CZLOWIEK TEGO NIE WYTRZYMIE.

Pracujacy

Jesteście pewni, że firma nie żadnych dobrych stron? Jeśli jest tak źle to dlaczego nie zmieniacie pracy?

Alicja

@wkurzony a czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Czy nie ma takiej możliwości, aby nadgodziny były więcej płatne? Każda pozostawiona informacja będzie istotna dla tych co będą aplikować do firmy WJK-INVEST Janusz Króliczek.

wkurzony

Koperty to premia to jakiś żart .nadgodziny powinny być placone po 100% a nie za stawke na umowie . Koperty to nasze cieszko zarobione pieniądze .

Alicja

@michal, aktualne oferty pracy firmy WJK-INVEST Janusz Króliczek możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.wjk-invest.pl/kariera

michal

traktorzysta 20zl na godz. czy sa wolne stanowiska odpiszcie.Interesuje mnie tylko ta kwota.

Alicja

@obcy, które stanowisko Cię interesuje?

obcy

czy ktos tam jeszcze pracuje bo niema nowych opini a jestem zainteresowany praca a chcialbym wiedziec czy cos sie zmienilo na lepsze

zimny
@obcy 02.01.2017 17:04

ale cisza widac ze w tym roku ostry mroz . pozdrawiam ...................................ITD

pikus

w tym roku mikolaj trafil prosto na nasze konta i je uzupelnil

majkel

jak najbardziej moim zdasniem nie brakuje firmie plusów za które możnaby ją pochwalić. czy ktoś w takim razie będzie skory je tutaj wymienić? pozdrawiam

To nie jest jedna i ta sama osoba bo znam tych co to pisali. Pozytywnych komentarzy nima bo nima co napisać.

X

Kolego, daj już sobie spokój z tymi wpisami, bo jak dobrze naliczyłem (po numerach IP) od ponad roku zamieściłeś ponad 70 wpisów (na 93), pod różnymi NICKami na temat naszej firmy (99% negatywnych opinii). Znajdź sobie wreszcie jakieś inne hobby.

X

Powiadasz, że pracujesz pod latarnią? Kolego, chyba pomyliłeś adres. My co prawdę "rżniemy zawodowo" ale drzewa. Widzę, że to forum stało się swoistym "gadu-gadu" dla znudzonych. Pozdrawiam.

X

Kolego NAJCIEMNIEJ JEST POD LATARNIĄ i pisze jak jest!!! To ja współczuję CI :).

X

Widzę, że masz sporo wolnego czasu. Czyżby nowy pracodawca już ci podziękował i teraz siedzisz na bezrobociu, i wypisujesz bzdury na temat byłych kolegów oraz szefów? A może to twój sposób na spędzanie urlopu? Współczuję ci oraz twojej rodzinie.

X

Oczerniam kolegów - nie sądzę. Czytaj ze zrozumieniem.

X

Przyznaj się Kolego X. Zwolniłeś się jakiś czas temu, poszedłeś do innej wymarzonej pracy i co, wielkie rozczarowanie, przejrzałeś na oczy? Co do pracowników to każdy ma prawo wyboru gdzie i co chce robić. Zastanów się, czy z takim fałszywym człowiekiem jak ty, który opluwa, oczernia wszystkich kolegów w internecie, ktoś by chciał pracować? Kolego X, czas dorosnąć albo udać się do psychologa. Pozdrawiam.

X

J to dlaczego się zwolnili kierownicy, pilarze, operator koparki, operator forwardera, operator rebaka - to byli specjaliści. Pownie teraz napiszesz że to szef i zwolnił (czyli Ty). Obudź sie kolego.

X

Nie wiem gdzie kolega X pracuje. Ale na pewno nie w WJK-INVEST. Piszesz, że pracujesz w firmie w której nie ma fachowców - samokrytyka? Może powinieneś się wreszcie stać fachowcem w jakiejś dziedzinie, nie koniecznie w kłamaniu, oczernianiu i opluwaniu innych? Kolego X wydoroślej, bo czas piaskownicy już za tobą.

X

Pracuje w tej firmie jakiś czas i fachowców juz nie ma bo odeszli, wypłata na konto i w kopercie z poślizgiem, a co do sukcesów to hmmm raczej ich brak.

Lolo

Pracuję w firmie WJK-INVEST już kilka lat i jak czytam te niektóre wpisy, to mam wrażenie koledzy, że piszecie o całkiem innej firmie. Wynagrodzenia płacone są w terminie (ja mam na koncie 10 lub następnego dnia roboczego). Atmosfera ogólnie w firmie jest dobra. Mamy wielu fachowców, którzy znają się na robocie. Firma odnosi sukcesy. Zatrudnijcie się w firmie WJK-INVEST to się sami przekonacie, ile z tego co niektórzy wypisują jest prawdy. Polecam tą firmę.

zigo

Potwierdzam, atmosfera w firmie jest dobra.

darek

Sytuacja w firmie oraz atmosfera jest OK. Dużo roboty, nowe inwestycje. Firma się rozwija i to cieszy. Polecam wszystkim firmę WJK-INVEST.

Jo

Ambicji na szefa nie mam, ale dziękuję za docenienie mej skromnej osoby.

...

Kogoś prawda koli w oczy. Szefie wybrałeś najgorszy sposób "bitwa na forum"

Przeczkolanka

Patrząc na te opinie, to mi to przypomina przedszkole. "Proszę Pani, a Ula mnie uderzyła ..." Sorry chłopaki. Ale etap przedszkola już za wami. A przeprosiny są oznaką dojrzałości.

Jo

Pogodziłem się i to szybko!!!! To ma być przestroga dla innych by nie marnowali czasu i zdrowia!!!

Jo

Widzę kolego, że nadal nie możesz się pogodzić z odejściem z WJK-INVEST. Chłopaki nie płaczą !!! Głowa do góry !!! Bądź mężczyzną !!! Znajdź sobie inne hobby niż opluwanie innych a w szczególności byłych i aktualnych pracodawców bo to się będzie w życiu mścić, kiedy zaczną inni tak samo robić z tobą. Powodzenia w nowej pracy. Trzymaj się.

Jo

Z tych " przeprosin " wynika ze wszyscy się spotkali w jednym czasie i przy jednym komputerze :). Ludzie i kto tu się ośmiesza ???

...

Śmiać mi się chce!!! Dla mnie żałosne jest podszywanie się za kogoś i wpisywanie pozytywnych opinii na temat firmy WJK, a numer z przepraszanie to już przegięcie i mega niski poziom (pisane z jednego komputera ). Tak jak napisałem wcześniej sami się przekonacie jak to w tej firmie jest pracując kilka msc. A i tak na marginesie ludzie którzy odeszli zwolnili się sami bo u innych pracodawców teże są umowy na stałe a wypłata jest w całości przelewana na konto i to w terminie. Cześć

Zostaw opinię o Króliczek Janusz Wjk-Invest - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest