Króliczek Janusz Wjk-Invest

Jastrzębie-Zdrój

Króliczek Janusz Wjk-Invest

Opinie o Króliczek Janusz Wjk-Invest

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zoltaria

Teraz jeszcze biuro rachunkowe otworzyli chyba. To będzie kumulacja wyzysku I czarów . Nie polecam.

Alicja

@Pokrzywdzona, czy wiele osób ma taką sytuację i czy często to się zdarza? Może firma ma tylko jakieś przejściowe problemy? @Agnes, a na podstawie jakiej umowy odbywało się zatrudnienie Twojego męża w Króliczek Janusz Wjk-Invest? To może być dość istotna kwestia. @Kiku, pracowałeś lub pracujesz w Króliczek Janusz Wjk-Invest? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Kiku
@Alicja 17.09.2018 21:57

Niewypłacalność w terminie ,od trzech lat.

Pokrzywdzona

Zdecydowanie odradzam pracę u tego Pana, gdyż zalega z wynagrodzeniami dla pracowników. Tylko "jeleni" szuka.

Agnes

OSTRZEŻENIE!!! Mój mąż niedawno zakończył współpracę z tym właśnie pracodawcą i odradzam wszystkim podjęcia z tą firmą współpracy. Jest niewypłacalny i gdy człowiek, który wypracował sobie godziny chcąc odzyskać swoje wynagrodzenie nie ma później nawet możliwości rozmowy telefonicznej gdyż Pan Janusz nie raczy nawet odebrać,za to na SMS ma czas i odwagę pisać.

Stefan

Wjk-Invest to firma z opinią dobrego pracodawcy, więc i praca jest dobra. Dlatego rzadko pracownicy tu piszą.

Kiku
@Stefan 14.09.2018 12:22

Przypuszczalnie wogole tu nie piszą,dlatego że w umowie o pracę jest zaznaczone ze nie można rozmawiać, że tak powiem prostym językiem (zle o firmie)

Leber

Na początku chcialem pozdrowić wszystkich pracowników tej ze firmy,bo pracując z nimi ,była to sama przyjemność,naprawdę świetni ludzie ,którzy mają już swój starz,nie zasługują na długie oczekiwania na wypłaty.To zasługa Szefa tej firmy który potrafi wladac pięknie j.polskim ale nue w kwestii jeżeli chodzi o wypłaty ,wtedy ten język się zacina.Kiedy wkoncu zacznie się szanować ludzi którzy naprawdę dają z siebie dużo w pracy spędzając w niej po około 12 h dziennie

Alicja

@Operator koparki i autobusu., zadałam po prostu grzecznie pytanie, czy widzisz w tym coś złego? Często informacje uzyskane od pracowników są naprawdę cenne. Dla zainteresowanych pracą w Króliczek Janusz Wjk-Invest podsyłam stronę internetową, na której znaleźć można aktualne oferty pracy w tej firmie: http://www.wjk-invest.pl/kariera . Polecacie aplikować na któreś z dostępnych stanowisk?

Alicja

@anonymous, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz aktualnie w Króliczek Janusz Wjk-Invest, tak? Jaka jest Twoja ocena tego pracodawcy? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? A może firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Operator koparki i autobusu.
@Alicja 24.07.2018 16:26

Niech pani Alicja sprawdzi na stronie firmowej wjk. Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje.Albo zadzwoni do właściciela,ewentualnie skonsultuje się osobiście.To nie wymaga wysiłku intelektualnego.Pozdrawiam.

Arborysta

Prezes na koniec udowodnił, że jest podłym człowiekiem twierdząc, że "zmusi mnie do pracy" i odmówił mi urlopu na opiekę nad zdrowym dzieckiem jak i urlopu na żądanie... Ktokolwiek się zastanawia - odradzam, nie warto!!!

Wolny człowiek
@Arborysta 23.06.2018 11:55

A czego sie mogłeś spodziewać po osobie, ktòra dorabia sie wyzyskiwaniem innych, nie mając pojecia co w praktyce oznacza praca fizyczna.Osoba ktòra na wszystko patrzy tylko teoretycznie i gdzieś ma to co sie do niej mòwi.O żyje w swoim wymyślonym świecie i żaden inny go nie interesuje.Nigdy nie polece tej firmy nawet wrogowi

anonymous
@Arborysta 23.06.2018 11:55

Niech ci praca w UG Pawłowice służy.

Alicja

@były kierownik, co dokładnie masz na myśli i co jest tego przyczyną? Masz jakiś pomysł? @NICKi, widzę, że dość aktywnie wypowiadasz się w wątku. Pracujesz w Króliczek Janusz Wjk-Invest? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w WJK-INVEST Janusz Króliczek?

@Administrator 07.02.2018 08:16

Atmosfera jest ważna.

były kierownik
@Administrator 07.02.2018 08:16

Atmosfera jest jak w upadającym zakładzie.

wkurzony

Koperty to premia to jakiś żart .nadgodziny powinny być placone po 100% a nie za stawke na umowie . Koperty to nasze cieszko zarobione pieniądze .

@wkurzony 02.09.2017 17:07

Koperty to premia? ale jak? tak bez podatku? dziwne.

Alicja

@obcy, które stanowisko Cię interesuje?

@Alicja 31.03.2017 14:27

Witam,przecież napisał,stanowisko traktorzysta.Żadna filozofia ;).

michal

traktorzysta 20zl na godz. czy sa wolne stanowiska odpiszcie.Interesuje mnie tylko ta kwota.

@michal 04.05.2017 07:18

MAŁO !!! :(

Alicja

@wkurzony a czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Czy nie ma takiej możliwości, aby nadgodziny były więcej płatne? Każda pozostawiona informacja będzie istotna dla tych co będą aplikować do firmy WJK-INVEST Janusz Króliczek.

@Alicja 03.09.2017 15:51

Jak by była możliwość płatnych nadgodzin, to by były dawno extra wypłacane.Tak sobie myślę.

Pracujacy

Jesteście pewni, że firma nie żadnych dobrych stron? Jeśli jest tak źle to dlaczego nie zmieniacie pracy?

@Pracujacy 14.12.2017 19:11

Pewnie się nie chce.

Alicja

@michal, aktualne oferty pracy firmy WJK-INVEST Janusz Króliczek możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.wjk-invest.pl/kariera

obcy

czy ktos tam jeszcze pracuje bo niema nowych opini a jestem zainteresowany praca a chcialbym wiedziec czy cos sie zmienilo na lepsze

zimny
@obcy 02.01.2017 17:04

ale cisza widac ze w tym roku ostry mroz . pozdrawiam ...................................ITD

pikus

w tym roku mikolaj trafil prosto na nasze konta i je uzupelnil

majkel

jak najbardziej moim zdasniem nie brakuje firmie plusów za które możnaby ją pochwalić. czy ktoś w takim razie będzie skory je tutaj wymienić? pozdrawiam

To nie jest jedna i ta sama osoba bo znam tych co to pisali. Pozytywnych komentarzy nima bo nima co napisać.

X

Kolego, daj już sobie spokój z tymi wpisami, bo jak dobrze naliczyłem (po numerach IP) od ponad roku zamieściłeś ponad 70 wpisów (na 93), pod różnymi NICKami na temat naszej firmy (99% negatywnych opinii). Znajdź sobie wreszcie jakieś inne hobby.

X

Powiadasz, że pracujesz pod latarnią? Kolego, chyba pomyliłeś adres. My co prawdę "rżniemy zawodowo" ale drzewa. Widzę, że to forum stało się swoistym "gadu-gadu" dla znudzonych. Pozdrawiam.

X

Kolego NAJCIEMNIEJ JEST POD LATARNIĄ i pisze jak jest!!! To ja współczuję CI :).

X

Widzę, że masz sporo wolnego czasu. Czyżby nowy pracodawca już ci podziękował i teraz siedzisz na bezrobociu, i wypisujesz bzdury na temat byłych kolegów oraz szefów? A może to twój sposób na spędzanie urlopu? Współczuję ci oraz twojej rodzinie.

X

Oczerniam kolegów - nie sądzę. Czytaj ze zrozumieniem.

X

Przyznaj się Kolego X. Zwolniłeś się jakiś czas temu, poszedłeś do innej wymarzonej pracy i co, wielkie rozczarowanie, przejrzałeś na oczy? Co do pracowników to każdy ma prawo wyboru gdzie i co chce robić. Zastanów się, czy z takim fałszywym człowiekiem jak ty, który opluwa, oczernia wszystkich kolegów w internecie, ktoś by chciał pracować? Kolego X, czas dorosnąć albo udać się do psychologa. Pozdrawiam.

X

J to dlaczego się zwolnili kierownicy, pilarze, operator koparki, operator forwardera, operator rebaka - to byli specjaliści. Pownie teraz napiszesz że to szef i zwolnił (czyli Ty). Obudź sie kolego.

X

Nie wiem gdzie kolega X pracuje. Ale na pewno nie w WJK-INVEST. Piszesz, że pracujesz w firmie w której nie ma fachowców - samokrytyka? Może powinieneś się wreszcie stać fachowcem w jakiejś dziedzinie, nie koniecznie w kłamaniu, oczernianiu i opluwaniu innych? Kolego X wydoroślej, bo czas piaskownicy już za tobą.

X

Pracuje w tej firmie jakiś czas i fachowców juz nie ma bo odeszli, wypłata na konto i w kopercie z poślizgiem, a co do sukcesów to hmmm raczej ich brak.

Zostaw opinię o Króliczek Janusz Wjk-Invest - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest