counter
1 29 29 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dominik Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje? Coś więcej o samej pracy i atmosferze??

Adiiii Nowy wpis
Klient

Nie zaczynaj współpracy z tą firmą ani pracy w tej firmie Chyba że chcesz stracić

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 174 dni.

Czy w JUNKA PIOTR "PROGRES" występują paczki/bony świąteczne?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Gutek

Może nie jest idealnie ale nie przesadzajcie z takim narzekaniem bo wystarczy robić swoje a będzie dobrze!

Nick

Pracownicy którzy są u niego zatrudnieni brak kultury... Nie polecam, nie kompetentni na niczym sie nie znają. Jaki właściciel tacy pracownicy...

Iwona

Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o Junka Piotr Progres? W jakich godzinach jest praca? Czy można liczyć na umowę o pracę? Ktoś może pracuje obecnie w firmie i może podzielić się swoją opinią? Pomóżcie innym podjąć słuszną decyzję.

Harcerzyk

Znam Piorusia od dziecinktwa, niewiele dobrego moge o nim powiedziec. Zgadzam sie z opiniami ze w istocie to taki cwany lisek, ktory mysli wylacznie o sobie...Tacy ludzie sie nie zmieniaja

Czy od ostatniej Waszej aktywności na tym forum doszło do istotnych zmian strukturalnych i organizacyjnych w firmie JUNKA PIOTR "PROGRES"?

Natal

Chciałbym pracować w firmie i mam pytanie jak trudno jest dostać się do pracy? Jaka atmosfera?

PAKO

Nie polecam współpracy z firmą progres uczestniczyłem w projekcie w miejscowości Krzyżanowice mija prawie rok od rozpoczęcia prac prawie 6 miesięcy od zakończenia inwestycji a nie otrzymałem i jeszcze prawie 20000 który mi się należy

Iwona

@worak - co sprawia, że praca w PROGRESIE jest dla Ciebie atrakcyjna? Czy poleciłbyś tego pracodawcę osobom zainteresowanym podjęciem pracy w tej branży? Warto dzielić się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum. Pozwoli to na lepsze poznanie potencjalnego przyszłego pracodawcy i rozważenie decyzji o zatrudnienie w firmie.

worak

Witam pracuje w PROGRESIE już jakiś czas. Dla mnie jest ok. Oczywiście jak w każdej pracy zdarzają sie zgrzyty ale w podsumowaniu nie jest źle. Czytając wpisy które tu się znalazły trochę się uśmiałem, bo niektórzy Panowie chyba pomylili się chyba z kopalnią. W firmach budowlanych nie ma miodu, i to chyba każdy wie. Pracowałem w wielu innych firmach i w większości było gorzej.

firmabud

Witam, miałem okazję współpracować z firmą PROGRESS z ramienia podwykonawcy, firma to pełen profesjonalizm i dokładność oraz wysoka fachowość pracowników. Pan Piotr to osoba godna zaufania i konkretna, zapłata za wykonane przeze mnie prace była dokonywana terminowo a ekipy pracują z pełnym zaangażowaniem i starannością. W firmie pracują doświadczeni specjaliści od dociepleń, tynków, dachów itp. Polecam współpracę z firmą z czystym sumieniem

męczennik

na jakie warunki ? GŁODOWE WARUNKI pracy, firma pana Piotra to taki mniejszy obóz koncentracyjny. praca w firmie? Pracą to nie można nazwać, bo jak już ktoś w wcześniejszej opinii wyraził jest to wyzysk człowieka, już Ci pracujący w kamieniołomach mieli lepsze warunki. Szef to taki mega sknera i wyzyskiwacz, chorować możesz po godzinach pracy ewentualnie w niedziele bo nie ma sie co pokazywać z L4 w biurze, o urlopie czy też nagłej potrzebie dnia wolnego od pracy można pomarzyć, najlepiej jak byś człowieku był codziennie przed czasem w pracy tak co najmniej 15 darmowych minut nie wspominając o różnych porach zakończenia pracy a tego co na "umowie" . Podliczając cały miesiąc takich darmowych minut przed praca wychodzi nam darmowy dzień w pracy nie wspominając o darmowych minutach, godzinach po pracy. Oczywiście szef ma takich swoich wtajemniczonych lizo-dupków i donosicieli, ale na takie stanowisko trzeba sobie zasłużyć, bo pewnie oni tez tutaj dbają o dobre wpisy, chodź ciekawe co im za to obiecał ;) O zarobkach nie ma się co więcej wypowiadać bo pracy dokładają i obowiązków a na wypłacie tego nie widać a co dopiero na umowie która była jest i zawsze będzie za najniższą krajową. nie ma się co dziwić, że nikt nowy nie chce do firmy dołączyć skoro szef jest jaki jest..

Iwona

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy obecnie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak aktualnie wygląda praca w firmie.

ZUS

Widzę że ktoś próbuje zrobić niezły PR firmie poprzez serię pozytywnych wpisów, ale naprawdę wygląda to tak: po 1 szef ma alergię na 3-jkę z przodu... po 2 z umową różnie bywa, a jak już ją dostaniesz to część etatu a reszta do ręki w zależności od "uznania" szefa po 3 uznanie szefa zależy od jego humoru i poziomu sknerstwa po 4 zapomnij o świadczeniach pracowniczych jak urlop, o chorobowym nie wspomnę bo szef ma na to zęby po 5 do głównych chorób szefa związanych z pracownikami należą wszystkie koszty jakie musi ponieść pracodawca czyt. ZUS po 6 to nie zaleta że 10-go jest wypłata TO ZAKICHANY JEGO OBOWIĄZEK!!! możnaby jeszcze pisać o tym jak traktuje ludzi, jakich używa epitetów i imperatywów w stosunku do nich. WIĘC POZDRAWIAM TYCH WSZYSTKICH CHWALĄCYCH PRACĘ W TEJ FIRMIE. SZEF WAM NAKAZAŁ?AAAA MOŻE TO WPISY SAMEGO SZEFA....

loleek

Witam . Pracuje w tej firmie już od kilka lat ale niestety współpraca i praca w tej firmie to wyzysk i okradanie pracownika na każdym możliwym jego kroku. Znajomy współpracował z naszym panem Piotrusiem i nie był zachwycony traktowaniem oraz późniejszym rozliczeniem. Szefunio Junka z dnia na dzień staje się co raz mniej do wytrzymania, po prostu chytry Lisek czym więcej ma tym bardziej okraja każdemu komu się da, nie wspominając o równym traktowaniu pracownika. Na szczęście już nie długo opuszczam ten burdel wiec pozdrawiam i życzę wytrwałości pozostałym pracownika.

Lulagoga

Chciałbym zapytać dr EVILa o co chodzi z jego wpisem. Widać że jest bardzo emocjonalny. Ja pracuje w PROGRESSIE już trzy lata i nie spotkałem się z szantażowaniem i okradaniem pracowników. Ponadto załoga w firmie jest od wielu lat praktycznie stała, co ewidentnie pokazuje że takie rzeczy nie mają miejsca. Na pewno łatwo jest obsmarować kogoś w necie tylko pytanie jaka jest tego przyczyna. Pozdrawiam wszystkich frustratów.

gazo

Robię w progresie trzeci rok. Co dziesiątego zawsze jest wypłata. Nie ma ściemniania że nie ma kasy albo że będzie kiedy indziej. Tak więc komentarze w stylu nie wypłacił mnie chyba są nieco przesadzone, nie spotkałem się żeby szef kogoś nie wypłacił. Ogólnie oceniam firmę na ocenę dobrą

Zostaw merytoryczną opinię o JUNKA PIOTR "PROGRES" - Jastrzębie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

JUNKA PIOTR "PROGRES"
1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Centralna 142