Slep Wielobranżowy "Hubertus"

Tarnowo Podgórne

Opinie o Slep Wielobranżowy "Hubertus"

Kris
użytkownik zarejestrowany

Slep Wielobranżowy Hubertus ma się dobrze, generalnie jest tak że wszyscy są, a raczej sprzedawczynie, naprawdę, ale to naprawdę przyjazne, może to kwestia szkolen, a może dobrej pensji, ale jest okej

Ania

Bardzo miła właścicielka, przemiła, szybka obsługa. Jest możliwość zamówienia towaru pod klienta.

STOP

tam się nigdy nie zmieni a zwłaszcza włascicielka tego sklepu szkoda tych ludzi co tam pracowali

byliśmy tam

to wszystko prawda trzeba tam byc zeby sie o tym przekonac chociaż żal tych wszystkich ludzi którzy tam pracowali bo oni tam przeszli swoje z tą panią wreszcze ktoś by musiał powiedzieć stop poniżaniu

taaa

100 % prawdy ! ;) haha ja dałam radę pracować tam aż 6 godzin !!! :D Masakra i wielkie współczucia dla obecnych pracowników ;) Pozdrawiam ;)

Zostaw opinię o Slep Wielobranżowy "Hubertus" - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Slep Wielobranżowy "Hubertus"