Opinie o Fosfan S.A w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fosfan S.A. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fosfan S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fosfan S.A w Szczecin

Marks

Kapitalizm w czystej postaci. Polecam zainteresowac sie pojęciem ekonomii marksistowskiej z ktorej ich dzialalnosc w mojej opinii czerpie pełną gębą. Dla zainteresowanych pozwolę sobie w kilku zdaniach przybliżyć. Centralną kategorią ekonomii marksistowskiej jest wartość dodatkowa. “ Wartość dodatkowa (niem. Mehrwert) jest to różnica pomiędzy rzeczywistą wartością pracy włożonej przez robotnika w wytworzenie produktu, a jego rzeczywistym wynagrodzeniem jakie za tę samą pracę otrzymuje. Wartość dodatkowa jest źródłem zysku kapitalisty, umożliwiającym dalszą akumulację kapitału. Jest jednak również przyczyną nędzy robotnika, gdyż wynagrodzenie jakie on otrzymuje wystarczy zaledwie na przeżycie i ponowne podjęcie pracy. “ Źródło ; Wikipedia.

Krystyna

@Andżej, wspominasz, że w Fosfan panują trudne warunki, czy jest tak na każdym stanowisku? Czy w związku z tym wypłacany jest jakiś dodatek, a pracodawca zapewnia odzież ochronną? @Wołodja, a jak często takie szkolenia są organizowane? Czy każdy pracownik może wziąć w nich udział?

Major

Dramat.. Fosfan zatrudnia cały czas.. Sciagaja coraz wiecej ukraińców poniewaz ich organizmy mogą eksploatować duzo bardziej niz polakow.. Im to pasuje bo u siebie w kraju zarabiaja po 400 zl.. Fabryka nie modernizowana odkad powstala zaraz po wojnie.. Jak wiadomo wtedy nikomu na zdrowiu nie zalezalo to i normy byly chore.. Teraz rownież nie zalezy na zdrowiu.. Ale nie zalezy pracodawcy na zdrowiu pracownikow.. W takich warunkach nie trzyma sie nawet zwierząt.. A co dopiero ludzi.. Sredniowiecze pod wzgledem rozwiązań technicznych. Wydawaloby sie, ze moze to wszystko rekompensują pieniadze? Jezeli 1700zl podstawy jest rekompensatą za prace w oparach kwasu i utracone zdrowie w bardzo szkodliwych warunkach do ktorych jakims cudem praca ta sie nie zalicza to jest to robota jak najbardziej dla Ciebie. Pozdrawiam

Podpułkownik
@Major

"Fabryka nie modernizowana odkad powstala zaraz po wojnie.." Proponuję poczytać na stronie Fosfanu ile inwestycji zrobili w ostatnich latach https://fosfan.pl/pl/firma/ochrona-srodowiska/

Andżej
@Podpułkownik

Proponoju popatrzeć jaka to prowizorka.. Jedno przyspawane do drugiego zeby tylko sie nie zawaliło.. O zadnej wentylacji nie ma mowy, smród kwasu czuć czasem na pół stołczyna.. Pan ześ chyba nigdy w zadnej innej fabryce nie był.. Z duzym prawdopobienstem mozna stwierdzic, ze w calym zachodniopomorskim nie ma az tak zacofanej technologicznie fabryki.. Az dziw bierze, ze worki nie sa turlane na palach jak w starozytnym egipcie i ustawiane za pomocą lin i dzwigni bo to lepiej wpisywaloby sie w panujący tam obraz. Pozdrawiam

Krystyna

@Mikołaj Kopernik, Twój wpis jest niezgodny z regulaminem, ponieważ obraża innych. Zapoznaj się koniecznie z zasadami panującymi na forum. Przypominam także, że służy ono do wystawiania opinii na temat pracodawców przez pracowników, a nie osobistych odczuć związanych z działalnością firmy. Może znajdzie się tu osoba, która w rzetelny sposób przedstawi obecną sytuację? Może ostatnio podniósł się poziom wynagrodzenia, lub też firma Fosfan zorganizowała jakiś wyjazd integracyjny?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fosfan S.A kandydat na stanowisko Stanowisko kierownicze w Dziale Utrzymania Ruchu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Igor

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Krystyna

@Aksa, to świetnie, że udało Ci się znaleźć ofertę pracy, z pewnością Twój wpis pomoże innym osobom. Czy jesteś aktualnie pracownikiem Fosfan? Jak oceniasz ogólne warunki zatrudnienia? Może w ostatnim czasie coś się zmieniło? Czy atmosfera jest przyjazna?

Aksa

https://fosfan.pl/pl/firma/kariera/ tu jest link do ofert pracy. Opinia Krystyna jest fałszywa i niesprawiedliwa.

Krystyna

@Waldi, obecnie nie mam żadnych informacji na temat rekrutacji u tego pracodawcy. Na stronie firmy także nie ma żadnych wiadomości dla osób poszukujących pracy. Może ktoś z pracowników, którzy udzielają się w tym wątku mógłby podpowiedzieć @Waldi jakieś informację dotyczące przyjęć. Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem, warunkami pracy i umowami jakie są podpisywane z pracownikiem? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

DarkAngel

bez zmian :(

Krystyna

@ST, przypominam Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym, na którym nie można nikogo obrażać. Jeśli pracujesz w tej firmie, może mógłbyś podzielić się konstruktywną opinią o pracy, którą wykonujesz. Przybliży to innym poszukującym zatrudnienia warunki pracy w tym przedsiębiorstwie.

Krystyna

Do@Irek, czy sytuacja w firmie się zmieniła? Nadal obowiązuje czterobrygadówka? Interesuje mnie czy płatne są niedziele i święta, tak zwane "setki". Szkolenia podnoszące kwalifikacje są w pakiecie? podziel się opinią proszę. Pozdrawiam

Cezary

Konkurencja się uaktywniła?

wojo

tyranie za najniższą krajową

Irek

Idealnych firm nie ma. Może trzeba dobrze pracować to nie będzie narzekania?

zia

służba utrzymania ruhu zmienia się w części ale tylko tam gdzie rzondzi Paweł

znajomy

Zastanawiaj się bo jest nad czym ? Czym więcej będziesz myślał tym szybciej znajdziesz odpowiedz.

Janusz

Zastanawiam sie po co ludzie pracują w firmie, którą tak źle oceniają? Chyba, że sami mają coś na sumieniu??

Paulina

Powoli zmienia się na lepsze :)

Trzeźwy inaczej

Szukasz pracy gdzie możesz spokojnie się napić. Ta PRACA jest właśnie dla CIEBIE.... Nieważne czy chcesz pracować uczciwie. Ważne żeby kierownictwo miało tzw.BEDUINA. Nie musisz znać przepisów BHP. Kierownik i tak przyklepie twoją wine jak coś. Pracując na zlecenie masz elastyczny czas pracy Dzisiaj pijesz jutro odpoczywasz.Jak już trochę wytrzeźwiejesz to serdecznie zapraszamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fosfan S.A - Szczecin

• Jak się pracuje w Fosfan S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Fosfan S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fosfan S.A?

Fosfan S.A
1.8/5 Na podstawie 42 ocen.

Fosfan S.A