Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Ja sam

Większość tu chyba nie potrafi egzystować w ciągle zmieniającym się świecie i skupia się na narzekaniu. jeśli uważacie, że wasza praca jest warta o wiele więcej, najpierw poproście kierownika o podwyżkę lub po prostu poszukajcie innego pracodawcy. Garstka niezadowolonych cieniasów twierdzi, że w Tele jest aż tak źle. konkurencja ciągle szuka pracowników - idź tam i rób za więcej - na pewno nie bedzię kolesiostwa - no chyba ze brakuje Ci szarych komórek żeby napisać CV?

Ale ty glu...
@Ja sam

Przecież wystarczy iść na L4 i sobie dorobić, jak normalny człowiek, nikt nie ma problemu z napisaniem cv, czytaj że zrozumieniem, piszę się po to żeby inni nie trafili do tej pa, t,, Oli. Nikt się tu nie da ruszać w tył,, ek, spokojnie nie denerwuj się. :)

rtsafg

Firma nie szanuje pracowników, płaci grosze ale kasa na propagandę w mediach społecznościowych zawsze się znajdzie.

Ta

Dla nich jesteśmy nikim, robolami co mają zap*erdalac za grosze. Ja już się nie lidze że coś się zmieni, tempo zwolnione do minimum i niedługo zmiana pracy bo tutaj za te psie pieniądze to niedługo na rachunki nawet nie starczy A propaganda działa tylko na początku, każdy kto przyjdzie szybko zorientuje się że nie widać nigdzie "super atmosfery i konkurencyjnych stawek" jak zwykli pisać tutaj BIUROKRACI

NieJestemZbiura

Firma traktuje ludzi jak... (usunięte przez administratora). Codziennie ceny w sklepach rosną a zarobki takie same jak lata temu. O premii wynoszącej 50gr brutto chyba nie muszę wspominać - tak właśnie zakład nagradza wieloletnich pracowników. Może od razu mas niech spłynie nam każdemu po kolei w twarz? Wyjdzie na to samo i taniej

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Shelly

Atmosfera w miejscu pracy jest niezwykle przyjemna dzięki przyjaznym i pomocnym współpracownikom.

Zarobki (usunięte przez administratora) Zakład jest pośmiewiskiem.

Miki

4800 po 15 latach pracy jako spawacz, 50 gr brutto!!! To ostatnia tzw podwyżka premii tzw wydajnościowej. :) tyle chyba info dla potencjalnych kandydatów wystarczy, na to żeby omijali telemond szerokim łukiem.

Domas

Zarobki są naprawdę zadowalające, a w pełni odzwierciedlają wysiłek i zaangażowanie włożone w pracę. Dodatkowo, współpracownicy są bardzo przyjaźni i pomocni, co sprawia, że atmosfera pracy jest naprawdę przyjemna.

NiejestemZBiura

Wszędzie podwyżki, inflacja codziennie coraz większa, minimalna niedługo 4500 a w telemondzie nic. Widocznie zarząd myśli że będziemy zasuwać za grosze. Pokazmy im że też mamy honor. Proponuję: 1. Zwolnić się 2. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz sobie na to pozwolić, to iść na zwolnienie - w końcu tyle lat wciagania pyłu oddzialowuje na zdrowie. Pora się zregenerować. Kości też dostają 3. Zwolnić tempo. I tak nie wiemy na co pracujemy - premia to jak wróżenie z fusów co miesiąc. Nie ma żadnych danych, nic. Robią z nami co chcą a te parę złoty przy inflacji i tak nic nie warte. Zwalniamy tempo chłopaki. Uzupełnianie płynów przy tej temperaturze jest bardzo ważne - nie szczędźcie sobie kawy.

Firma docenia dobrych pracowników???? Jesteś dobrym pracownikiem to robisz cięższą robotę???? A na koniec miesiąca dostajesz bonus jak w biedronce???? WIECEJ ZA MNIEJ???? Robisz więcej dostajesz mniej

Pamparampam

A gdzie jest rada pracownicza. Zorganizować strajk i tyle. Koszty wzrosły wszystkie,wszystkim,nabywca,Odbiorca, to dlaczego godzina naszej pracy stoi w miejscu,my świadczymy usługi firmie ,podnoszą nam zakres naszych obowiązków, kontrolują czasy,zwiększają normy, a godzina pracy zostaję beż zmian, jeśli pójdziesz do jakiego kolwiek zakładu spawalniczego np. To za wyspawanie jakiegoś elementu gostek brał 100zl teraz bierze 160, ale godzina pracy typa który to spawa dalej jest 20ziko. Czemu nie podwyższamy swoich usług? 10lat temu h pracy 20zika teraz gdzie inflacja 30% jak nie 100% co widać po różnych artykułach, a my dalej 20ziko.

@Pamparampam

Wystarczyłoby nie przyjść do pracy jeden dzień. Gdyby wszyscy się posłuchali, straty dla firmy byłyby ogromne. Wszystkich nie wyrzuca bo nie będzie miał kto robić. Albo przyjść do pracy ale nie pracować dopóki nie dadzą podwyżki. Niestety pełno tutaj też dupowłazów co nie odważą się protestować , ci sami co dają się fotografować na bramie z rzeżucha ten typ tak już ma

@Pamparampam

Jarosław

Jestem bardzo zadowolony z mojego pracodawcy! Mam stabilną umowę i dobrą pensję, ale to nie wszystko - atmosfera w pracy jest ok, a moi współpracownicy są bardzo przyjaźni i pomocni. Czuję się doceniony i szanowany przez mojego szefa i kolegów z pracy.

Ciekawy

Kolejny dzień, kolejnych wpisów ubyło. Biurokraci pilnują żeby usuwać co się da

zambi

W końcu znalazłem pracę w firmie, gdzie atmosfera jest świetna, a warunki pracy są bardzo dobre. Nie wyobrażam sobie, żeby kiedykolwiek chciałbym zmienić pracodawcę.

Olga

obydwa przytoczone aspekty przekreślasz? mam na myśli atmosferę jak i te ogólne warunki pracy? ciekawa jestem o jakie konkretnie mogło przy pisaniu tego chodzić. co do tych wspomnianych zmian to są one proste do wdrożenia? w jakich obszarach i w jakim ewentualnym zakresie?

Elżb
@Olga

Doskonale wiesz, że obydwa aspekty - zarobki i atmosfera są beznadziejne. Stawki są niskie. Kiedyś zakład słynął z tego, że można tu zarobić dobre pieniądze. Znajomi pytali czy moglbym ich wkręcić bo więcej chętnych już zapotrzebowania. A dzisiaj? Dzisiaj odwrotnie. Przecież spamujecie z ogłoszeniami na każdym możliwym portalu, wykupujecie nawet reklamy na (usunięte przez administratora) I co? I nic. Ludzi nadal brakuje, a będzie jeszcze gorzej bo każdy chciałby żyć godnie. Od przyszłego roku minimalna 4500, a w telemondzie o podwyżkach ani widu ani słuchu. Nikogo nie obchodzą wasze inwestycje - my chcemy żyć jak ludzie i być godnie wynagradzani. Atmosfera jest beznadziejna. Przy przyjmowaniu się są piękne slogany i papierki do podpisania, że walka z (usunięte przez administratora)i takie tam, a jaka jest rzeczywistość każdy wie. Dlaczego nie można założyć związku zawodowego? Dlaczego wszechobecne jest kolesiostwo? Dlaczego większość zielonych traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)? Dlaczego mimo słabych zarobków to nie można liczyć nawet na jakieś podziękowanie na święta? W innych firmach bony, premie, paczki (ale takie paczki na bogato, nie jak u was) a w telemondzie rzeżucha. Czy to wymaga komentarza? To po prostu podkreślenie tego jak bardzo się z nami nie liczycie. Nie wiem po co to pisze bo i tak nic się nie zmieni. Zmiana pracy już w toku. Pozdrawiam

Bro

Teleskop - zakład, który kiedyś kojarzył się ludziom w okolicy z miejscem, w którym warto pracować. Miejsce, które znane było z dobrych pensji. W parę lat z tego wszystkiego została tylko legenda, a dzisiaj po dawnej świetności nie ma nawet śladu. Wszystko drastycznie spadło na łeb na szyję - wysokość pensji, dodatków, nawet szacunek do pracownika już nie istnieje. Ciekawe czy osoby za to odpowiedzialne mają czasem przebłyski świadomości i żałują, czy własny zysk jednak jest ważniejszy? Oczywiście nie polecam. Szkoda waszego zdrowia i czasu, takie same pieniądze można zarobić w markecie, albo na każdej innej produkcji ale tam przynajmniej nie nawdychacie się tyle (usunięte przez administratora)

Zurek

Pracuję w tej firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z warunków panujących w firmie. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a moje zadania są wyzwaniem dla mnie każdego dnia.

Niestety o tym pozal się Boże zakładzie nie można napisać nic dobrego, można było to zrobić parę lat temu bo dzisiaj to jeden wielki wał. Kiedyś dobrze płacili, ale w międzyczasie wszędzie wokół pensje urosły a tutaj zostały takie same a obecnie są niższe niż u konkurencji, na tle innych zakładów jest jedną wielka lipa , szkoda

Boo

Nie polecam zakładu, wyzysk, m.o.bb.i.n.g i kolesiostwo. Niskie zarobki, niskie dodatki i brak premii świątecznych

Dario

Panowie ja już od 2 miesięcy w tesli. Polecam praca lżejsza bo bez tego kurzu oparów hałasu. Wypłata około 9 tys zł do ręki z dodatkiem za dziecko. Coraz więcej zadowolonych znajomych twarzy z Kostrzyna widać

Jack
@Dario

A dają rzeżuchę jak w teleskopie?

Kacpon

Pracuję tutaj już od kilku lat i zawsze doceniałem profesjonalne podejście firmy do tworzenia warunków pracy, które są nie tylko bezpieczne, ale także komfortowe

Zaposne
@Kacpon

Po weekendzie nagle pozytywne opinie, Ela już kazała nadrabiać?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 556.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 544, z czego 225 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop