Teleskop

Kostrzyn nad Odrą

Teleskop

Opinie o Teleskop

Anonymus

A tołdi to jeszcze pracuje ?

J 23

Wyzwolony ma dużą rację ja pracowałem znacznie dłużej ,kiedyś było ok. teraz brak słów kadra to w 80% dno i buraki z wioch tępe brudasy myją się raz w tygodniu!!!

Wyzwolony

Nauczcie się fachu i spadajcie z tamtąd zanim będzie za późno ja tam wytrzymałem 8 lat teraz żałuję że tak późno się zwolniłem pracuje w Niemczech zero mobbingu żadnych kamer i 10tyś zł na rękę.

wysoka
@Wyzwolony 04.10.2018 12:42

czy ktoś wie gdzie przyjmują kobiety na tiga .

Biuro

Czesc, a ktos moze napisac jaki jest przedzial wynagrodzenia w biurze? na stronie widze ze jest duzo ofert.

J 23

Tam się ludzi nie szanuje!!!zarządza barachło! dajcie sobie ludzie spokój z tą firmą!

Tytus

Czy ktoś napisze opinie o pracy w biurze. Chodzi o stanowisko technologa. Jakie warunki? Czy duże ciśnienie na terminy? Jakie zarobki? Atmosfera?

Xyz
@Tytus 08.10.2018 16:03

Jakiego technologia?

technolog

Kolejny technolog? Niebywale. A może asystenta technologa? Jeszcze nie ma :)

Xyz

Wszystko ok, warunki dobre, atmosfera niezła. Zarobki adekfatne do umiejętności.

Adam
@Xyz 20.10.2018 07:49

Xyz a mozesz napisac cos wiecej? jakies dofinanowanie do paliwa firma uwzglednia? tez jestem zainteresowany jednak musialbym dojezdzac okolo 60km, nie wiem czy mi sie to oplaca.

XYZ
@Adam 20.10.2018 13:32

Jest dofinansowanie za dojazd. Od kilometra.

Marian

dobre miejsce pracy, dobrzi fachowcy na hali, dobry pracodawca

Mation
@Marian 19.10.2018 09:41

Normalna sielanka moze jeszsze cos napiszesz wazylinko

Mation

Firma zatrudnia detektywa by sprawdzał ludzi na chorobowym żenada

kupa

Afera kiblowa hala 16. I co teraz bendzie?

Maks

Jako monter polecam, pracuje ile chce i wracam do domu na fajrant.

J 23

A tołdi to jeszcze pracuje nie mają głupszego na te stanowisko ma szczęście tępak że józuś go trzyma haha!

tong

ehh nie chodzi o rownosc lecz o sprawiedliwosc :) pzdr

Magda

A czy biura dostają jakaś dodatkowa premię? Jak to wygląda w tej firmie?

Tomek

Witam, a czy ktos moze napisac czy firma chociaz po czesci zwraca koszty osobom dojezdzajacym? widze ze sa nabory na wolne stanowiska produkcyjne ale mam okolo 60km i nie wiem czy by mi sie to kalulowalo. Ktos moze sie wypowiedziec?

ehh

Jak źle to pierwsi do krzyku, może do Solidarności się zapiszcie? Komunizm niech wróci wszyscy będą równi, matoł bez szkoły i osoby kształcące się i rozwijąjące. Żal mi was ludzie.

To nie siano kosy!

Niestety po części sie z wami zgodze,bo jak brygadzista jest łajza to robota nie pójdzie ..!

J 23

Tołdi cepie następni ludzie ci odejdą chyba ty jesteś słabym mistrzem, jest najgorszy od początu Teleskopu haha ! Nie jest w"TEMACIE"

Wyatt earp

Tak , odmiana nazwy miasta dużo wnosi do dyskusji i jest jak najbardziej merytoryczna ???? następnie przyjedzie kolej na błędy ortograficzne. A problem zostanie .może trochę szacunku? Przecież to też ludzie, co tak w ogóle racji nie mają? To że ktoś siedzi przy korycie nie musi być zaraz świnią. Nie dajcie się kupić, pokażcie charakter. I nie mówię tu o wyzwiskach ???? pozdrawiam.

Iwona

@Be be, @Firma Krzak, wypowiadacie się na forum publicznym, na którym obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Według niego niedopuszczalne jest obrażanie innych osób. Komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte. @jak, Twoja opinia jest odmienna od pozostałych, więc może mógłbyś ją rozwinąć? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Teleskop?

anonymous

Mieli dobrych ludz na 11 halii to porobili durni brygadzislami którzty nie potrafią nawet włączyć maszyny CNC a to jest podstawa tego fachu + wybazować -ważne żeby dolnośić (usunięte przez administratora) i buraki z okolic KostrzynIa wstyd dla remonowanej firmy ale Ela zamiecie wszystko pod dywan! !!!

anonymous

Coś ludzie z 11 i 16 hali się zwalniają hyba kiero i Miszcze ? są do Bani ..,prawda wychodzi na jaw "Nieudaczynicy"ha ha ciekawe kiedy szwaby się jarną?

Firma Krzak

Bujać lolki Fra..ery ,życiowe nieudacznicy.Omijać takie Firmy wielkim łukiem .

jak

Jak chcesz pracować, a nie marudzić to dobra praca.

Iwona

@Grzegorz, Twoja wypowiedź jest dość ogólna. Czy mógłbyś uzasadnić dlaczego polecasz pracę w Teleskop? Masz na myśli wynagrodzenie, atmosferę a może jeszcze inny aspekt? Powiedzcie, czy po za podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na premie finansowe? A jak wygląda pakiet socjalny w Teleskop?

anonymous

Na obróbce znowu dzień Mistrzowski przecież poniedziałek haha! obciach a zażądzanie działem leży, poco on potrzebny,nie w temacie pewnie !

Grzegorz

Duża firma, dużo opinii ale ze swojej strony mogę polecić jak ktoś chce pracować i nie martwić się o nic.

anonymous

Jakoś ludzie się zwalniają z 11 hali co to za przyczyna ?może kiero z mistrzuniami do luft ,napewno!

Ja
@anonymous 21.08.2018 18:10

Jak to dlaczego się zwalniają bo wszedzie gdzie nie pójdziesz dostaniesz te same pieniądze lub lepsze , a w Teleskopie myśla cały czas ze sa Bogami i najwięcej płaca... a na obróbce inwestują w maszyn anie w ludzi... Żal!!! Niech spojrzą ile by musieli zapłacić fachowcowi za granicą za taką prace. A na obróbce zarabiają najblizsi ci co donoszą i Pseudo Technolodzy !!! Hahaha

anonymous

Mistrz obróbki nie nadaje się do niczego!

IMC się śmieje

"miszcz obrubki" odświeżył już swoje cv i rozejrzał się za ofertami? bo chyba będzie następny w kolejce za to doprowadzenie do zawału "serca fabryki". ktokolwiek w firmie weryfikuje jego działania czy pan schneider jednak wypił piwo za każdego pracownika i nadal nie wie co się dzieje?

Iwona

@Marcyś, a mógłbyś napisać na jaką umowę może liczyć nowo zatrudniona osoba? To na pewno będzie pomocna informacja dla osób poszukujących pracy. Długo pracujesz w Teleskop? Czy jest to firma, z którą można liczyć na dłuższą współpracę? Czy obowiązki, które masz powierzone są według Ciebie adekwatne do otrzymanego wynagrodzenia?

Zostaw opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleskop