Teleskop

Kostrzyn nad Odrą

Teleskop

Opinie o Teleskop

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marcyś

Zachęcam do spróbowania swoich sił, ja nie narzekam wykonując swoją pracę. Mogę spokojnie po zmianie iść do domu, nie martwiąć się o zusy jak koledzy wskazywali czy to czy na swieta zobacze rodzinę i znajomych.

anonymous

Ludzie z obróbki odchodzą przez kogo?na obróbce nie ma atmosfery wszyscy wiedzą!

Iwona

@Bebe, @Psudonim, dodając komentarz zaakceptowaliście regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Przypominam, że na forum niedozwolone jest używanie obraźliwych określeń w stosunku do innych, a komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte. @Glaca, zachęcam Cię do rozwinięcia swojej wypowiedzi, ponieważ w tym momencie mało wnosi do dyskusji. Czy możesz uzasadnić swoją opinię? Dlaczego polecasz pracę w Teleskop?

anonymous

Zostają ci którym pasuje a dołączają ludzie z ulich bo nie ma kto robić !

Psudonim

Grabowski to szmaciarz,Grabowski pała

Fachowcy

Zostają najwierniejsi .....a dołączają najlepsi

Glaca

Polecam!

Bebe

Wszystkie wiśeniaki są tępe i cofnięci w rozwoju, niewiedzą co bredzą.!!!

anonymous

Polar ile tam pracujesz? jeśli nie wiesz to się nie wypowiadaj podejrzewam że masz jeszcze mleko pod nosem i jesteś z wiochy brak słów i szkoda z tobą rozmawiać nara!

Go

Szkoda że ci co sie znaja z brygadzistami i mistrzami mają tam dobrze a reszta nic ich nie obchodzi

Iwona

@Polar, domyślam się, że pracujesz w Teleskop. Czy możesz zatem opisać jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą? Na jakim stanowisku pracujesz i jakie są Twoje obowiązki? Jakie widzisz pozytywne strony pracy w tym miejscu?

Polar

Duża rotacja to fakt, ale odchodzą bardzo często najsłabsi lub tym którym się nie chce pracować era darmozjadów co wszystko chcą na tacy. Przychodzą za nich fachowcy, którzy chcą pracować i nie wybrzydzają za byle . Do biura pracować jak wam tak ciężko.

Iwona

@anonymous, na jakiej zasadzie przyznawane są podwyżki, o których wspomniałeś? A czy po za podwyżkami można liczyć na benefity pozapłacowe? Być może Twoja wypowiedź rozwieje wątpliwości osobom, które zastanawiają się czy aplikować do Teleskop.

anonymous

Warunki nie są złe ale mogł by być lepsze male podwyżki traktowanie ludzi przez pseudo mistrzów i brygadzistów brak słów!

Iwona

@Strażak, może widzisz jakieś pozytywy pracy w Teleskop? Czy pracodawca oferuje dodatki pozapłacowe do podstawowego wynagrodzenia? @anonymous, domyślam się, że jesteś pracownikiem w tej firmie. Czy możesz powiedzieć jakie warunki zatrudnienia są oferowane przez pracodawcę?

anonymous

Góra myśli że wszystko jest ok,nie mają pojęcia co się dzieje na produkcji panie prezes otwuż pan oczy ! Pozdrawiam i życzę powodzenia. .

Strażak

Powiem tak ,na Montelu to się zrobił taki (usunięte przez administratora) ,że głowa boli ludzie zwalniają się bo nie wytrzymują ,kantuja ludzi z premią ,pensja od kupę lat stoi w miejscu.Praktycznie nie ma już komu robić ,spawacze zwalniaja sie jak moga i to dopiero początek ,po urlopie to dopiero będzie rozczarowanie ilu spawaczy sie zwolni i ponoć operatorzy robotów zaczynają się wykruszać .Syfff straszny i tyle .

Iwona

Przypominam, że dodając komentarz zaakceptowaliście regulamin strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin dlatego proszę, abyście go przestrzegali. Na forum niedozwolone jest opisywanie oraz obrażanie pracowników lub przełożonych. @Be be, @anonymous, jeśli jesteście pracownikami firmy Teleskop to proszę Was o merytoryczne komentarze dotyczące pracy w tym miejscu. W tym momencie Wasze komentarze nie wnoszą nic do dyskusji.

Be be

Brawo obróbka zwłaszcza pseudo MISTRZUNIO pomysłodawca coś jak PIS może to mocher Kaczyńskiego wyznawca?

anonymous

Operator Expert ???,operator Specjalista???,brygadzista gamoń !!!,Mistrz Alkus!!!,''kierownik brak słów "!!!,to nowe stanowiska na obróbce,a co z resztą dobrych operatorów -3 zmiany i zamknąć mordy!!!

malpa

iwona sorry ale do ciebie sie pisze jak do sciany. pisze facet jeden z drugim ze doświadczony pracownik z kilkunastoletnim stazem jest traktowany jak nowy. ze wyplata bez sobot to 3700 na reke . przypomne ze robimy kompletne wysiegniki do dzwigow. robota przy plotach to ok6000. zaraz sie znajdzie jeden madry co powie ze droga wolna. ok. tylko o co chodzi tej firmie skoro chca zeby ludzie nie chodzili na chorobowe? a biora je zeby dorabiac bo maja rodziny. proste lecz nie dla wszystkich. kolo sie zamyka. jak nazwac zjawisko ze najwiecej mistrzow i nadzoru spawalniczego jest w sobote kiedy jest malo ludzi? doja i siedza na necie. jak to przy korycie.

@malpa 04.07.2018 19:23

Chlopie ty masz nierowno pod sufitem!

Iwona

@anonymous, podziel się z innymi użytkownikami jakie są Twoje doświadczenia z firmą Teleskop. Piszesz o plusach i minusach pracy w tej firmie. Czy mógłbyś je wymienić? @malpa, jestem moderatorem forum Gowork.pl. Moim zadaniem jest pozyskiwanie informacji na temat pracy w danej firmie. Ma to pomóc osobom, które planują podjąć pracę w tym miejscu. Dlatego chętnie dowiem się czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe w firmie Teleskop.

anonymous

Strażak masz rację jest trochę plusów ale ile minusów a banda do żądzenia w zielonych koszulachej to 80% poganiaczy bez pojęcia o robocie szok!

Go

Lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem, ludzie mają dosyć bydła które tam robi i tych śmiesznych zarobków w takich warunkach pracy gdzie człowiek ma dosyć wszystkiego i tych gamoni bez szkół brygadzistów

Iwona

@anonymous, na forum niedozwolone jest używanie obraźliwych określeń w stosunku do innych osób. Jest to niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin dlatego Twój komentarz prawdopodobnie zostanie usunięty. @STRAŻAK, czy nie widzisz żadnych plusów pracy w tym miejscu? Może można liczyć na jakieś benefity ze strony pracodawcy?

STRAŻAK

Powiem tak coraz większy (usunięte przez administratora) i traktowanie pracownika jak parobka do wszystkiego ,ludzie mają dość i sami się zwalniają ,brygadziści to matoły bez szkoły i rekrutowani do ścigania ( kat ) .Czasy tych firm dobiegają końca, zbierają wszystkich do pracy bez kwalifikacji jak idzie z ( ulicy ) oby szło .Jakość jaka była 9lat temu spadła tragicznie jak i chęci ludzi do pracy ,brak podwyżek starego pracownika ze stażem traktuje się jak nowo przyjętego a nawet gorzej (usunięte przez administratora) I TYLE POWIEM SZUKAJCIE SOBIE INNEJ PRACY BO TU PSYCHA WAM SIĄDZIE .

Iwona

@On, czy możesz napisać coś więcej w temacie pracy dla spawaczy w firmie Teleskop? A może wiesz coś o nowych rekrutacjach w tej firmie? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, najnowsze wieści będą tu bardzo istotne dla innych użytkowników!

On

W Teleskopie najgorzej zarabiają spawacze, i umowa na 3 miesiące a potem dowidzenia.

Iwona

@kielbasa, a jak ocenisz obecne warunki pracy w firmie Teleskop? Pracodawca oferuję swoim pracownikom jakiegoś typu dodatki socjalne lub benefity? Chętnie poznamy więcej informacji, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku.

kielbasa

iwona konkrety na temat telskopu ,prosze bardzo,16 lat pracy ,jedno szkolenie z zakresu obslugi suwnicy, zeby inspekcja pracy sie nie czepiala, 3700 na reke, monter , przypomne tylko ze odbywa sie tutaj prod wysiegnikow teleskopowych dla tzw swiatowych potentatow :)podziel to prosze przez 168 godz :) ludzie biora chorobowe ,zeby u konkurencji za 40 zl na reke dorobic,albo ida ploty robic za 30 za godz. pozdrawiam :)

Zostaw opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleskop