PBKR

Częstochowa

Opinie o PBKR

Sławek

Informacja!!! Poszukuję osób zatrudnionych w PBKR Częstochowa,pracujących na KWK Makoszowy oraz M-300 obecnie skansen Guido zatrudnionych w latach 1984-1986r. Prosze o kontakt poniewarz mam problem z zaliczeniem tego okresu do emerytury. Okazuje się,ze w archiwum w Herbach nie ma moich dokumentów a tam pracowałem dwa lata na dole firma płaciła za hotel również nie ma po tym śladu. Przypominam iż pracowałem z ludzmi z Bytomia,Piekar i okolic Częstochowy. Prosze o kontakt pod numerem 883679556

Zostaw opinię o PBKR - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBKR