Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Stonka

Do Pani prowadzącej profil na Facebooku, jest Pani lekarzem, Nie! Więc jeśli zamieszczai Pani takie zdanie "odczyny poszczepienne mają mniejsze konsekwencje dla organizmu niż samo zachorowanie na (usunięte przez administratora) To jednocześnie proszę o link do źródła tej wiedzy. zaprzecza pani sama sobie sobie bo namawia do szczepień i przyznaje że negatywne skutki występują. Co w przypadku gdy na początku pandemii straciłam węch i smak , więc miałam (usunięte przez administratora) a po szczepieniu bol mięśni i dwa dni gorączki po 39 stopni? Rzeczywiście NOPy miały mniejsze konsekwencje?Nie jestem przeciwna szczepieiom, sama to zrobiłam ale uważam że osoby nie związane z medycyną nie powinny namawiać ani odradzać czyli wogole zabierać głosu i jeszcze to zdanie na pochybel Pandemii

Zaczynam się bać o swoje zdrowie w tej firmie. Pracownicy chodzą z jednego działu na drugi i rozprzestrzeniaja choroby . Nie powinno być czegoś takiego

Gruszka

Chorą to Ty masz głowę

Odporny

A przepraszam bardzo a jakie to choroby rozprzestrzeniają bo chodzą z jednego działu na drugi a jak tłum ludzi w sklepie to jest dobrze nie boisz się chorób, po co w ogóle wychodzisz z domu, przecież na dworze pełno zarazków, a w łóżku nie boisz się chorób jak z kimś spisz ,to też strach bo można się od drugiej osoby zarazić. Pomyśl to nic nie kosztuje.

!!!!

Zawsze był złośliwy i jak można spojrzeć kolegom w oczy z którymi się pracuje wstyd tak się nie robi

!!!!

Zawsze był złośliwy i na takich ludzi trzeba uważać , żeby się tylko podlizać wstyd i jak można spojrzeć kolegom w oczy z którymi się pracuje

Nie było

Czy są przyjęcia?

!!!

Proponuję przyjrzeć się lewym chorobowym: przykład - chorobowe z powodu wybitego barku, ale na treningi chodzić i ćwiczyć można. A potem latanie po całej hali i płacz że się ma najniższą stawkę. Radzę wziąć się do pracy a nie ściemniać. Wtedy stawka będzie odpowiednia. Pozdrawiam

Bjj
@!!!

Co cię to interesuje konfidencie?! To że jestem na treningu nie znaczy że na nim trenuje, w przeciwieństwie do Ciebie nie żyje tylko pracą w flokk i podpierdalaniem ludzi! Nie masz własnego życia to się (usunięte przez administratora) interesujesz czyimś? Jak taki kozak jesteś? To czemu nie napiszesz tego mi prywatnie tylko tu?

Bjj
@!!!

Ja rozumiem że możesz się użalać że jak jestem w pracy to to robię coś nie tak i iść na mnie donieść bo masz coś z garem i masz do tego prawo ale co cię gościu obchodzi to co ja robię poza pracą?to jest pierwsze moje takie długie chorobowe odkąd tu pracuje i nie powinno Cię to interesować co ja na tym chorobowym robię prywatnie, zajmnij się swoim nudnym życiem i patrz na siebie bo cały zakład już się dawno z Ciebie śmieje jakim kretynem jesteś i jak się zachowujesz. W przeciwieństwie do Ciebie nie żyje tylko pracą! Więc morda krotko!

Pedal
@!!!

A ja proponuję żebyś się lepiej zajął swoim chłopakiem i mu dobrze kukurydze wieczorem obrobil a nie tu z siebie konfidenta robisz!!! Każdy wie kto to napisał (usunięte przez administratora)

@!!!

Jak piszesz donos to się chociaż podpisz bo teraz kierownik nie wie kogo poklepać po plecach.

@!!!

Żałosne jest to co napisałeś. Takie osoby się nie nadawają do współpracy w grupie. Nie wiesz co się z dana osoba dzieje a krytykujesz u lekarza z nim byłeś czy jak. Chłopak się szykuje na operację a ty wmawiasz pracodawcy że symuluje ,nie wstyd ci. Zajmi się sobą

Gracjany
@!!!

Pamiętaj z Gracjanami się nie zadziera. Karma wraca!!!!

Oj
@!!!

Czyżby to gejas napisał? Wiemy że Ci się w głowie poprzestawialo jak stałeś się wielkim monterem na Giro i chcesz się mocno wykazac ale uważaj na kogo donosisz! Bo jak wspomniał kolega, karma wraca i najgorszym frajerstwem jest donoszenie na kolegę z którym się pracuje!

Bon

W tym roku chyba firma doceni pracowników i na święta by dać dużo radości podaruje jednego tysiąca

XD

Profim to na nic nie zasługuje :D same nygusy i nic nie nauczone roboty...

Nygus
@XD

Za to u was nawalą na święta tyle hajsu że nie będziecie wiedzieć co zrobić

@Nygus

Ma być 1500zl na święta dla nas a wy jak od 20 lat max 200 zeta hehe

Nie uwierzę w sg 1500zl na święta, koń by się uśmiał

Xxx

Chyba komuś jedno zero więcej się wcisnęło haha bo z tego co wiem to sg dostaje na święta ale 150 zł

On
@Xxx

Święta świętami co będzie ile dają to będzie ale widać teraz jaką jest rosnąca drozyzna w sklepach i nie tylko ale i paliwo i energia praktycznie wszystko poszybowalo w górę a ostatnią podwyzka w firmie to może i z 5 lat temu była a sporą część osób 5 lat temu zarabia tyle co teraz bez zmian bynajmniej ci którzy zarabiają najsłabiej ok 2500 te pieniądze praktycznie straciły na wartości i sądzę że to dotyczy i profim i sungarden każdy odczuwa to co się dzieje a zarząd nie reaguje chodzby tym żeby dołożyć parę złoty na stałe bo jest ciężko a ponoc ma być jeszcze gorzej w Polsce.

O
@On

To dlaczego nikt z nas/was nie żąda podwyżek ? Wszyscy siedzą cicho ?

Ten
@O

Wszyscy siedzą cicho bo w naszym Turku nie ma dobrej roboty tzn płacą marnie, umowy śmieciowe i tyle w temacie, na dodatek zwalniają a później sie dziwią, że młodzież wyjeżdża za granicę jak tu nie ma żadnych perspektyw ,niech ktoś wytłumaczy jak przy zarobku max 3000 odłożyć na mieszkanie cxlowiek musiałby żyć minimum 200 lat żeby zdążył uskładać.

kastrat
@Xxx

To chyba ze Ukraińcy dostaną tyle hehe

@O

A no profimowcy się wszystkiego boją nie umieją w grupie zastrajkować bo pełne gacie... jakoś SG nie ma problemu z przyznawaniem podwyżek... ale ciemnogrod w profim jeszcze pozostal widzę...

facet94
@Ten

O odłożeniu nie ma mowy no chyba ze się mieszka z rodzicami do 70 roku życia, a mieszkając na wynajmie samemu przy aktualnych cenach niestety trzeba by chyba dodatkowo zebrać by mieć na utrzymanie taka prawda...

Flo
@XD

Bo tam to zostali sami tacy co jak się gadało to mi nie zależy na robicie jak coś to mam inną a robią do tej pory i tylko żale na stołówce mówią i przed zebraniem

Tak

Oni dołożą więcej roboty a jak zabiorą premię to już naprawdę kiepsko będzie ale sami ludzie tego nauczyli kto ma dobrze to zawsze będzie cicho siedział

Nie

Strona główna Prawo pracy Czy pracodawca może zmusić pracownika do noszenia maseczki ? PRAWO PRACY Czy pracodawca może zmusić pracownika do noszenia maseczki ? Przez Robert Łabuzek - 25 kwietnia 2021 Modified date: 26 października 2021 1046 0 Czy pracodawca może zmusić pracownika do noszenia maseczki ? Nieużywanie przez pracownika maseczki nie może być kwalifikowane jako nieprzestrzeganie porządku w procesie pracy w przypadku przymusu stosowania maseczki jako zapobieganie kontaktu z Sars Cov 2,ponieważ wirus nie został wyizolowany, i nie została określona jego szkodliwość czyli (NDS)największe dopuszczalne stężenie. Pracodawca nie ma prawa stosować względem pracowników nie używających maseczek na Sarc Cov 2 odpowie-dzialności porządkowej i nakładać na nich kar porządkowych.Przepisy państwowe nie określają karania pracownika, który odmawia noszenia maseczki.W związku z tym nakaz noszenia maseczek jest pogwałceniem praw pracowniczych. Pracodawca może określić dystans pomiędzy stanowiskami pracy, lub inne rozwiązania jak środki do dezynfekcji rąk czy rękawiczki, ale nie ma prawa zmuszać pracowników do pracowania w maseczkach.Niedopuszczalnym jest także, używanie przez pracownika prywatnej maseczki, a zdarza się, że przez całą dniówkę roboczą. Można by to przyrównać do używania prywatnych narzędzi pracownika do wykonania czynności pracowniczych. A więc skoro pracodawca wymaga stosowania maseczek przez pracowników to musi zapewnić pracownikom wystarczającą ilość maseczek, tak by maseczkę pracownik nosił do momentu pierwszego jej zawilgocenia. Maseczkę zawilgoconą należy przekazać do odpadów, gdyż jest to produkt jednorazowego użytku i wymienić ją należy nową.

Y Y

Mam pytanie gdzie w Turku można znaleźć dobrą pracę ? Czy istnieje jakiś dobry zakład pracy?

Karambol
@Y Y

W Profim jest dobrze bo szanują ludzi ekipa oki i każdy ci pomoże i doradzi naprawdę polecam

@Karambol

Hahahahahahaha ale głupoty gadasz hahahaha każdy ci pomoże akurat hahahaha nie rób śmiechu i wstydu... każdy wie że profim to gó... Ja z góry polecam Sun Garden ale jeśli nie jesteś nauczony pracy to unikaj mebli parasoli i materacy. Polecam rozkrój pianki albo produkcję pianki. Na szwalniach też jest całkiem spoko

hapol
@Y Y

Na pewno nie w sg...

@hapol

No ta. Czyli nie nauczony roboty jesteś Dwie lewe łapki poszły do sg i sobie nie poradziły hahaha

@XD

Jeżeli pracujesz w Sg to po co wchodzisz na opinie Profim, a może cierpisz na jakąś dwubiegunowosc

Ipipipi

Serio bierzesz go na poważnie? Przecież to zwykły trol jest, który swoimi wpisami chce przykryć kompleksy wynikające z tego, że jest bezrobotny albo jest zwyczajnie gnębiony w pracy. Inaczej co by tu robił?, a tak cały czas tęskni za firmą. Swoją postawą pokazuje swoją głupotę tylko i szuka przeciwników do walki na wpisy, aby czerpać z tego przyjemność. Nikt normalny nie cieszy się, że komuś coś się spaliło i nikt inteligentny nie mówi, że coś się nigdy nie spali bo zna prawa fizyki.

@Ipipipi

Nie jestem ano bezrobotny a tym bardziej gnębiony :) jakby tak było to bym pisal źle o SG a nie o was a że pracowałem w tej dziwnej firmie to mogę stwierdzić że profim jest daleko za lasami w stosunku do sg. Wszystko luźniej podchodzi niż u was. Beka była jak pamiętam gdy był zakaz układania kartonów na ziemi u was hahahahahah. I to świadczy dobrze o firmie? (usunięte przez administratora) nie każda firma jest zbudowana tak jak wasze profim... (usunięte przez administratora). U was nadal zakaz picia kawy i soków przy linii produkcyjnej? Hahahahahaha

XD

I to właśnie dzieli profim a (usunięte przez administratora) skoro jesteś taki niedowartościowany i szukasz atencji w interna to nie mój problem :) ale sądząc po wpisie teraz No to za inteligentego to cię nie uważają :D No ale jak sie nie ma stosownych argumentów to o czym tu mowa xD... najwyraźniej boli cię to ale jak jesteś zaściankowy No to xD... ahhh ludzie z profim... xd

XD

No tutaj też za dużo mądrego nie napisałeś. Chciałeś się pochwalić z innego nicku xD genialne :) pomyśl trochę chłopczyku bo masz zawirowania umysłowe hahaha :D

@XD

"bo masz zawirowania umysłowe" pisze to typ, który sam sobie ja ja liże, lajkujac swoje posty zaraz po publikacji. Zakompleksiony jesteś jak musisz się na forum dowartościować.. "xD"

@Ania

Chłopczyku... nie lajkuje sam sobie wiec widocznie to co pisze ma sens i ktoś to lubi. Ja rozumiem że do twojego móżdżka nie dociera No ale są takie elementy... no skoro piszesz otwarcie że chcesz się do wartościować Chłopczyku to gratuluję :) Pewnie boli cię ze jesteś nic nie nauczony roboty i w sg ci się nie powiodło... ojoooj hahahaha ale pisz dalej jest z czego się pośmiać

spoko gostek
@XD

Skoro sam piszesz ze w sg nygus nie da sobie rady bo trzeba być nauczony roboty a w profim tak to odpowiedz który zakład jest lepszym wyborem jest oczywista xd

@spoko gostek

Ten kaleka XD bardziej mi wygląda na agenta pracownika profim co chce udowodnić ze w innym zakładzie jest lepiej i myśli coś ugrać na tym sam nie wiem. Aczkolwiek jajca z niego xd

@XD

Taa, dziwne, że zaraz w czasie o którym następuje publikacja już ma polubienia. Śmieszny jesteś

@spoko gostek

Oczywiście że sun garden ;)

@Fallus

Agenta profim taaaak dokładnie... żyjmy w twojej świadomości Genialni jesteście hahaha xD beka z was trochę

@Ania

Gościu xD odpisujesz po paru godzinach i twierdzisz że po sekundzie mam polubienia hahahahaha. Niezłe rozdwojenie jaźni masz kolego... xD mnie to po prostu bawią te wasze, alazy w firmie... no ale widać mamy gwardie profimowcow którzy zycie oddadzą za profim!

@XD

Ograniczony jesteś intelektualnie skoro tak płytkie masz myślenie. Otóż nie zawsze mam czas napisać komentarz jak go zobaczę, a to nie oznacza, że go nie widzę w danym czasie, rozumiesz? Czy to już dla ciebie zbyt dużo?, ale chyba jednak dużo, skoro bierzesz mnie za faceta. Spoko. To forum to twoje całe życie i wcale bym się nie zdziwiła jakbyś pracował sam w profim i celowo podjudzał ludzi. Mówisz, że masz bekę, to fajnie. My z ciebie też :D, a druga sprawa, że smutne masz to życie skoro rozrywki musisz szukać na forum. Dodatkowo jeszcze w temacie innej firmy niż pracujesz(jak piszesz). Napiszę tobie jeszcze taką radę- Odwiedź psychologa. Twoje wypowiedzi są typowym schematem jaki miałam na studiach. Chodzi o tzw. cichy płacz, gdzie śmiechem próbujesz przykryć łzy. Możesz się śmiać, ale kiedyś przyjdzie moment, że sam wpadniesz na ścianę i będzie trudno się pozbierać.

@Ania

(usunięte przez administratora) SG ma dużo działów całe się nie spali haha a jak już to jeszcze są Psary i konin :D Pozdro kolego

facet
@XD

Ale to jest problem Właścicieli tych zakładów a nie zwykłego niewykwalifikowanego robola na minimalnej xD

XD

No jesteś gamoniem jesteś ;) chłopczyku :)

@XD

(usunięte przez administratora) profim się cale nie spaliło bo została 8 i 10. Co więcej, wejdź na profil firmy, która rozbierała halę, zobacz i pogadaj też z remontówką i dowiedz się co się faktycznie spaliło. W skrócie poszycie, które w sg poszłoby tak samo z dymem. Maszyny jak lasery, giętarki, roboty itp. ocalały i w większości wymagają kosmetyki. (usunięte przez administratora)

@Ania

Roboty spawalnicze ocalały z pożaru?

@XD

Oczywiście i nie tylko one. Pozycjonery też.

Ciekawy
@Gino

No i co się stało dalej z tymi robotami spawalniczymi czy innymi narzędziami co ocalały np pilnikarki ,bosze ,wiertarki ,przyrządy do sprawdzania ,gdzie to wszystko ?

@Ciekawy

Przecież to wszyto było zalane przy gaszeniu pożaru. Ja wątpię że te maszyny dalej działały chyba że na części poszły

@Gino

I co z tym próżniej zrobili?

@Fallus

Podczas demontażu hali, zostały wyciągnięte pod białą wiatą na 16, a część ta w idealnym stanie wysłana na 8 po starym plastico lekko tylko okopcone. Lasery, giętarki, głównie potopione miały pulpity sterujące. Terminale też ocalały. Szkoda, że nie można fotek tutaj wrzucać bo niejednego by zdziwiło co zostało.

gosek

Być może te maszyny będą wykorzystane na na nowym g16:)

Fallus

Majster, mogłeś normalny link bez spacji wstawić nie ma tu blokady linków. Aczykolwiek ja jestem w szoku w jakim stanie są te roboty, ktoś je wcześniej czyścił bo są w stanie idealnym? Czy te maszyny są dalej wykorzystywane na g8 czy poszły gdzieś na sprzedaż?

Gino

Zwróć uwagę, że na regałach już nie ma przyrządów, szlifierek, myjki itp. ba. Nawet kosze ocalały na śmieci. Na niektórych maszynach są tylko nadpalenia, wynikające ze spadającego palącego się rdzenia poszycia dachu.

@Fallus

Wolałem dmuchać na zimne. Nie były czyszczone. Jak przyjrzysz to widać ślady osmolenia. Z tego co wiem to sprzedana została tylko śrutownica. Wykorzystane nie zostały bo kooperacja robi. Tak czy siak, lasery, giętarki byłyby zrobione na wiosnę 2020, ale na sytuację (usunięte przez administratora) we Włoszech nie byli w stanie. Tak czy siak, niedowiarki widzą co i jak zostało i niektórych już nie ma xD

spoko gostek
@Gino

Ciekawe kto to z tych gruzów wyciągał xd A co do wyciągniętych maszyn widzę kabelki wszystko na swoim miejscu nie spalone jak na taki pożar to aż dziw. A ten robot był częściej bardziej okopcony na produkcji od spawania niż tutaj(usunięte przez administratora)

@spoko gostek

Powiem Ci tak, hala nie była zniszczona mocno wbrew pozorom. Jedynie nad chromownią bo tam były belki z klejonki i na magazynie od strony energetyki się dach oberwał, ale to raczej z ciężaru jaki panował na ścianie przez instalację. A tak wszystko się trzymało w sumie. Rdzeń płyt się wypalił i te blachy tak falowały tylko i stwarzały zagrożenie, a tak naprawdę wewnątrz to popaliły się farby na elementach metalowych i palety. Hale rozebrano bo nikt się nie podpisze po takim czymś, a koszt oczyszczania i renowacji zbyt duży. Ubezpieczone było to co się mieli patyczkować. Gdyby były wykonane rdzenie z wełny to by się nie spaliło. Wystarczy popatrzeć na palarnie, skończone przed pożarem. Na fotkach z pożaru nawet nie ruszone. Teraz mają budowaną hale pod siebie i zabawa w meble trwa dalej. Co do pytania kto wyciągał to brygada rr i firma wyburzeniowa.

Stary kawaler
@Gino

Widze dobrze jesteś w temat wtajemniczony. Te wyciągnięte lasery pracują teraz w firmie czy je tylko trzymają?

@Stary kawaler

Co Ty, za duże koszty by to działało. Czeka na lepsze czasy. Wiesz, sam laser to pikuś, musi być dodatkowo suwnica, magazyn stali, spawalnia, gietarki by to działało jakoś w miarę. Lakiernia może być zewnętrzna. Tak Kooperacja robi cały stelaż. To trochę tak jak mi mówił znajomy co już nie pracuje w Profim, ale robi meble i mi opowiadał, że kiedyś dał ofertę na necie odnośnie zlecenia cięcia wodą stali tak by miał gotowe już wycięte formatki do spawania. Miesięcznie wydaje na to 6 tys za samo cięcie bez materiału. Po takiej ofercie, dzwonił kiedyś do niego producent maszyn do cięcia wodą, że mają oferte leasingu dla niego za 4tys. Mówi spoko 2 tys zaoszczędzone, ale pyta się co w to wchodzi, a oni, że tylko maszyna. No to on na to, że co mu da 2 tyś oszczędności jak musi kupić dodatkowe oprzyrządowanie w postaci wózka czy suwnicy. Tak woli płacić 2 tys więcej i mieć już gotowy produkt, tym bardziej, że bierze to bezpośrednio w hurtowni stali. Oczywiście floki będą dążyć do własnej produkcji stelaży bo to się im opłaca przy tej ilości fabryk. Negocjacja ceny zakupu stali, farb itp, to mniejszy koszt finalnego produktu, a większe marże na całości. Kiedyś profim robiło stelaże dla wielu innych firm, przez co mogli kupić taniej komponenty i więcej zarobić na swoich własnych produktach.

Dw

My biurowa elita mamy ten sam automat co na stołówce na dole, ale w naszym kawa jest darmowa a wy płacicie

Ktoś

Ale też pomoc zaoferowali od 1 marca przyjęli a 31 marca zwolnili tak było np na monzie ,a ci co poszli na inne działy to pracujący tam traktowali jak intruzów tylko jedno pytanie zadawali ,,ile kto dostał odprawy,, i dopiero jak kto prawdę powiedział(usunięte przez administratora). Może parę osób tam pracuje do tej pory z Profim ale sądzę, że jest to garstka na pewno nie 300 osób jak było założone. .

@Ktoś

A no jak się nie umieli dostosować to mówi się trudno... trzeba sobie dawać rade wszędzie i przełamać trudności a nie uciekać :) Podkreślam jeszcze ze na monzie to praca sezonowa/ dorywcza a nie na cały czas więc proszę bez szoku jak kogoś tam zwolnili xd No chyba ze s nie dał rady i uciekł

Baltazar

Ale za to dostalem tyle odprawy co robotnicy w sg nie zarobią w dwa lata xd

@Baltazar

Odpowiadając :) średnia pensja w sg to 2600 2700. Licząc to na dwa lata wychodzi ponad 60 tys złotych. Wątpię abyś tyle dostał odprawy więc jeszcze raz proszę nie manipulować ;) Atencji szukasz? :D

@XD

45tys dostałem i aktualnie pracuje za 3,5 tys zl(usunięte przez administratora)

@Baltazar

Gratulacje twojego życiowego szczęścia i nie manipuluj ze przez 2 lata nie zarobią :) pozdrawiam

@XD

I tak już dawno przetraciłem tą kaske

SG pozdrawia

A wy co? Hahahaha. My dostaliśmy po 200 - 300 zł podwyżki :) ale dla profimowców nadal będzie że SG to najgorsza firma hahaha. Żal... jak tam wam się robi ? SG było jest i będzie górą nad profim... przynajmniej nie ma takiego rygoru jak w tym waszym profim

ha ha ha xd
@SG pozdrawia

Ta nie ma takiego rygoru xd czy ty człowieku przepracowałes choćby jeden dzień w sg np na napelnianiu materacy ?

Były sg
@SG pozdrawia

Nie podważam kwestii podwyżki bo wiem ,że była super gratuluje myślę, że teraz zarobicie na rękę 3 koła, pracując w Profim my takie pieniądze oglądaliśmy już parę lat wcześniej tak więc nie masz za bardzo czym zabłysnąć a co do rygoru to uwierz mi nie jest tak źle a co u was taka słodycz nie sądzę, nie ciśnie przełożony to cisną ludzie bo akord zbiorowy i w sumie nie wiadomo co gorsze. Mam nadzieję, że po tej podwyżce będziecie królami życia.

Hahaja
@ha ha ha xd

(usunięte przez administratora) Sun garden na szczęście jest jednym z lepszych pracodawców w regionie. I na napełniania materacy akurat pracuję i jest dobrze ale jak się ma dwie lewe ręce jak TY to się nie dziwię ze po dwóch dniach uciekles

Były sg
@Hahaja

Skoro pracowałeś w Profim to znaczy ,że też po dwóch dniach uciekłeś i niby taki robotny ,czytając twoją opinie i jad jaki sączysz to w głowie mi się nie mieści jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać takie rzeczy, powiem krótko żal mi ciebie.

nugus
@Hahaja

W profim przepracowałes 5 lat do pożaru dostałem odprawę a w sg wytrzymałem miesiąc i uciekłem z tego (usunięte przez administratora) u xd

@Były sg

Ja juz w 2015 roku 3 koła se wyciągnąłem gdzie w sg można było 1400zł zarobić Max...

Hahahahaha
@Baltazar

Jakie 1400 w 2015 człowieku lecz się(usunięte przez administratora). jak się normy nie umie wyrobić to może te 1400 było... w sg trzeba umieć sobie pracę zorganizować a nie tak jak u was... wiem że was to boli że profim nie jest już najlepszą firmą ale mówi się trudno

Hahahahaha
@Były sg

Nie dwa dni a prawie 4 lata... przed Ikeą fakt było dobrze ale potem aż do teraz co raz gorzej... pomyśl człowieku trochę.

Onan
@Hahahahaha

No jeszcze w tamtym roku ludzie mieli wypłaty 1900zl z groszami w sg wiec gdzie tu do 2015 roku...

@Hahahahaha

Wiem bo tam na początku roku 2015 pracowałem... (usunięte przez administratora)za max 1400zl w akordze zespołowym plus krótkie umowy na sezon nie jak w profim na 7 lat od razu po okresie próbnym :)

@Onan

1900 bo siedzieli masowo na chorobowym bo się wielce wirusa bali... bądź byli zakażeni więc nie manipuluj tu profimowski ludziku...

@Baltazar

To nie wiem gdzie tam wszędzie masz sezon hahahaha jedynie na SUSIE i monzie ale tylko dla kobiet tak dodatkowo do pomocy więc ty też nie manipuluj bo widze że nie w temacie jestes

XDD

no. I tym sie różnimy SG nigdy by się CAŁE nie spaliło bo tam jest inny układ hal. Wszystko jest zabezpieczone i odgrodzone. Porównaj nasz a wasz zakład i jak to się paliło bo oba przeszły pożary. Nie ma możliwości by SG się spaliło. Po drugie... sg nie zwolilo ludzi z spalonych działów i sg zaoferowało pomoc dla was właśnie gdy wam się spaliło

XD

No to chyba się nie zdziwię :D Szanuje sg bo nie ma takiego metliku jak u was. Pamiętam jak kierownik szedł to już panika aby udawać że coś się robi i żeby był porządek na linii hahahahahahah strach jak nie wiem i to jest praca? U nas na szczęście jest normalnie...

Jack

Do wypłaty na święta dostaniesz pomarańcza i cukierka

@
@Jack

Tam gdzie ja pracuje nawet tego nie dadzą ,a nie czekaj ci wybrani tzn pracujący na innych zasadach dostaną dużo więcej jak pomarańcza i cukierka.

Mam nadzieję że zarząd w końcu da nam pracownikom fizycznym coś na 30lecie firmy bo póki co cisza. Wiadomo pożar itp ale już się podnieśliśmy z popiołów i produkujemy na 100%. Więc może jakieś dodatkowe bony na święta lub kasa do wypłaty będą mile widziane. Piszę teraz żebyście mieli czas na ustosunkowanie do mojej propozycji. Koledzy co Wy o tym myślicie? Wyraźcie swoje opinie na ten temat żeby "góra" wiedziała czego oczekujemy.

Obserwator

Witam no to w końcu doczekaliśmy się odbudowy spalonej hali G16 , mam nadzieję że trochę miejsc pracy się utworzy.

@Obserwator

Serio?

Kaśka
@Były g16

A co przed chwilą z księżyca wylądowałeś, że zdziwiony i zaskoczony, wejdź na net turek i poczytaj bo widzę, że kiepsko u ciebie z informacją.

@Kaśka

Od dawna pracuje już w innej firmie za lepsze pieniądze i nie sprawdzałem informacji. Chcecie wrócić na g16? xd

@Były g16

To gratuluję, że ci się udało z pracą ale wierz mi nie wszyscy mieli tyle szczęścia co ty, takie życie i z pewnością będą osoby ,które jeżeli zakład przyjmie to wrócą na g16 , no ale Tobie taka informacja nie jest już potrzebna do szczęścia bo jesteś spełniony i szczęśliwy w każdym aspekcie życia.

Były g16

W każdym to raczej nie xd aczkolwiek to już nie będzie raczej to samo g16 i moim zdaniem jak ktoś robotę ma to nie ma sensu jej dla nowego g16 rzucać ...

@Były g16

Zgadzam się ale jest jeden warunek zależy jaką sie ma te robotę, na jakich warunkach.

Ja za mniej niż 5 tys nie wrócę robić w tym (usunięte przez administratora) xd

Zaapierdzialam ciężko fizycznie tak jak na g16 więc różnicy nie ma

@Były g16

Nie chodzi o zapierdziel a umowę czy jest różnica

najlepszy ślusarz
@Obserwator

A slusarnia będzie?

info
@najlepszy ślusarz

Lakiernia ma być na pewno

Osoba

Mam pytanie odnośnie nowego g16 jakie działy dokładnie zostaną utworzone i ile w związku ze wznowioną produkcją zostanie utworzonych miejsc pracy ?

Profim

Oby nowa 16 nie była obsiana takim chamstwem i brakiem szacunku do nowych i młodych pracowników jak na 8 ...

Ktoś

Czy w tym roku ruszy jeszcze budowa hali po spalonym G16, czy raczej to będzie bardzo daleka przyszłość i raczej dzisiejsi 40 latkowie nie powinni się nastawiać, że np zdążą jeszcze w tym zakładzie pracować, raczej to mogą być ich wnuki oczywiście jak dobrze pójdzie.

Miki
@Ktoś

Człowieku co ty za pytania zadajesz .Wnioskować można ze od czasu pożaru siedzisz w domu i czekasz na odbudowę by tam się zatrudnić. Wszyscy obrotni i zaradni z G16 gdzieś tam się załapali i pracują A ty siedzisz i czekasz .Nawet jak to odbudują to nie w takiej formie jak to istniało Po drugie narzekacie na Fllok a chcecie u nich pracować. Uwierz mi są tez inne zakłady na terenie Turku i w okolicach gdzie można pracować Pomijając SG w Malanowie.

@Miki

O widzę ktoś tu jest z lekka nerwowy, nie rozumiem o co się tak spinasz, człowiek zapytał zwyczajnie o to kiedy ruszy budowa a ty z góry go oceniłeś, że siedzi nic nie robi i czeka w domu ,żeby tu pracować, najłatwiej jest kogoś na starcie ocenić i skreślić zanim zdąży cokolwiek powiedzieć wytłumaczyć. A co do tych innych zakładów na terenie Turku i okolic co są i czekają z wyciągniętymi rękami na pracowników to trochę się mylisz ,ostatnio wszędzie jest redukcja i zwolnienia nawet sg zwalnia pracowników tzn nie przedłuża umów, tak więc nie ma za bardzo perspektyw w naszym rejonie.

Spawacz fachwiec
@Ktoś

Powinieneś już znaleźć se innego pracodawce a co do sg sie zgadzam ale jakbyś był dobrym fachowcem to nawet tam byś zarobił konkret kapuste

@Spawacz fachwiec

Wiedziałem na tym forum nie da się z ludźmi normalnie pokonwersować bo od razu atak, a tak dla wszystkich którzy z góry mnie ocenili, że siedzę nic nie robię to musze Was rozczarować mam dobrą pracę za dobre pieniądze i mam w czterech literach Wasze gorzkie żale.

darek
@Ktoś

To czemu chcesz wrócić na g 16? Kasa czy robota była lepsza?, ile tam przepracowałes?

@darek

Nigdzie nie pisze, że chce wrócić ponieważ wiem że jest to niemożliwe, zadajesz zbyt dużo pytań ,które w obecnej chwili i tak już nie mają znaczenia, powiem krótko na g16 było ok.

Firma

Dziś pozegnaliśmy dyrektora produkcij odszedł i zakończył u nas kariere w firmie to juz 3 dyrektor który odszedł od nas dziś pożegnał sie z kazdym pracownikiem życzymy dalszych sukcesów

Bombelnaryju
@Firma

Chwalisz się czy żalisz?, bo mnie go jakoś tam nie szkoda.(usunięte przez administratora) PS Ochraniaczy na kolana nie zapomnij z biura zabrać.

Bombelnaryju

Satyry? Chyba jak już to sarkazm. Mylisz pojęcia, ale jak już chciałeś błysnąć to lepiej było się brokatem obsypać. Mojej wiadomości również nie zrozumiałeś.

on

Dlaczego palacze są obciążani dwa razy za czas spędzony na palarni.Raz za czas spędzony na palarni,a drugi to premia jest mniejsza bo od przepracowanych godzin odejmowane są te spędzone na palarni i przliczana jest premia. Dwa razy jest kara za to samo .Pytanie drugie,dlaczego pracownicy wychodzą pięć minut wcześniej na autobus co przeciętnie w skali miesiąca daje jedną godzinę i czterdzieści pięć minut mniej pracy dla zakładu nie ponoszą strat w wynagrodzeniu jak palacze a mają z tego tytułu dwa przywileje ,mniej pracują i jeszcze zakład im do biletów dopłaca, gdzie tu sprawiedliwość!

SkrzynkaNaPomysły
@on

Niech (usunięte przez administratora) oznajmia w ogloszeniach o pracę że szuka pracowników niepalących a nie stawia palarnie a później za karze za palenie w pracy. To tak jak by karać za to że ktoś robi w rękawiczkach. Udostępniacie ale ze ponosicie z tego tytułu większe koszty to karać.

Tu to jedna drugą osobę o 1 grosik więcej na wypłacie by sprzedała

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.