Trio Line Polska Sp. z o.o.
counter
2 261 850 5 1
była krawcowa

NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY!!!!!!!!!! Zostałam zwolniona w poniedziałek każdy zdaje sobię sprawe jaka jest sytuacja spowodowana epidemią więc samo zwolnienie można zrozumieć ale tego jak zostałam potraktowana nie zapomnę nigdy.Po wielu latach przywiązania do firmy i wykonywania rzetelnie pracy zostałam zwolniona wraz z innymi krawcowymi w sposób podły i upokarzający.W połowie czasu pracy zostałyśmy poniżone i zwolnione na szwalni na oczach kilkudziesięciu koleżanek które znamy od lat.Podczas szycia zostałam zawołana do złożenia podpisu.Po wielu latach pracy człowiek zasługuję na szacunek i zakończenie współpracy na osobności a nie na oczach tylu osób poczułam się jak śmieć. Przez poniżenie i stres nie zapoznałyśmy się dokładnie z warunkami zwolnienia i złozyłyśmy podpis w nerwach. Zostałam potraktowana w sposób chamski i przedmiotowy przez osobę która juz kilka lat temu nazwała pracowników fizycznych trio line ze to barachło .Za swoje zachowanie nie poniósł żadnych konsekwencji kilka lat temu jak i teraz.Minęło juz kilka dni a ja do teraz nie mogę się pogodzić ze zostałam potraktowana jak zero które można upokorzyć przy wszystkich.Wychodzi na to ze wieloletni pracownik w tej firmie nie znaczy nic i nie zasluguję na szacunek.Poinformuję wszystkie osoby jakie będę w stanie szczególnie szwaczki i tapicerów by wybrali inne firmy meblarskie w sąsiednich miastach i nigdy nie składali kandydatury do tej firmy. Wszystkim szwaczkom zyczę wszystkiego dobrego a co najwazniejsze ludzkiego traktowania.

Tak16Nie1
Franek32

Polecam tą firmę dla ludzi którzy są głodni wyzwań i lubią dreszczyk adrenaliny Jeżeli posiadasz owe cechy to idealnie się nadajesz Już tłumacze dlaczego Wyzwanie - Utrzymać rodzine za 2400zł Adrenalina - Czy Ci starczy do 10tego Lub czy Cię nie zwolnią. Brak zainteresowania pracownikiem-level expert

Tak10Nie
Zainteresowany

Witam. Mam pytanie ile może zarobić koordynator zmiany ?

Staz 14Lat

Jeszcze nigdy w histori tej firmy ludzie sie tak nie zgrali, i nie bylo strajku, nie bylo az tak zle zeby to robic... Dzisaj widzialem naprawde sile w tych ludziach... Brawo!!! Role sie odwrocily dzisaj to oni mieli zebranie ale z nami...

Tak6Nie

Anty.B.
 Rekomendacja

Zamiast go zabrać dają mu więcej. Rządzi już połowa firmy!

TakNie1
Be.... Nowy wpis
@Anty.B.

A za chwile będę miał kolejne działy pod sobą, aż w końcu zawładnę cała ta śmieszna firma... buehehe buehehehe ... hehe... heh... eh.... h....e

Antypis trybunal Nowy wpis

W większości firm kobiety dzisiaj wzięły wolne oczywiście (usunięte przez administratora) z trio sie boją wstyd!!!!!!!! Jesteście zalosne

Tak1Nie2
AntyPis Nowy wpis
@Antypis trybunal

A co to da?jak myślisz co pisiury obchodzi czy będziemy w pracy?

bart Nowy wpis
@AntyPis

za robote sie wezcie a nie tam strajki nie macie nic do gadania kaczorek decyduje i aborcja jest zakazana w tym czasie wpisujcie wiecej zlecen i szyjcie a nie tam wydzieranie geby na ulicyach

Leniwe darmozjady
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
 Problem

Covid podkreslil to o czym wieloletni pracownicy mowili od lat w trio jest tyle pasozytow co nic nie robia i sa zbędni teraz wielu osób nie ma i co z tego tak samo jak wcześniej tomeczek nie narzekaj pozniej ze firma nie ma kasy jak to twoja wina i zywisz darmozjadów zatrudnij Jeszcze pma do kuchenki mikrofalowej i do trawnika jak ich za malo

Tak6Nie2
Szycie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
 Problem

Ruchy ruchy do roboty nie chce słyszeć ze ktoras weźmie jutro wolne i będzie strajkowac wykroje czekają do szycia do roboty nie interesuje mnie ogolnopolski strajk zajmijcie sie praca a nie wspieraniem idio tek takich jak wy

TakNie6

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tapicernia

Podsumowanie ostatnich miesiecy strajk 300osob na parkingu loteria w trakcie epidemii ktora została hitem Internetu zabranie 20% premii pomimo ze pracy bylo tyle co zawsze chodzenie 8godzin w masce gdy wykonujemy prace fizyczna zwolnienie szwaczek na oczach całego działu placenie za milczenie odnośnie pozytywnego wyniku testu na covida uciecie minut akordowych zastraszanie i mobbing

Ciemnastrona
@Tapicernia

Jestem pracownikiem trio i tez nie pochwalam ostatnich działań i decyzji które podejmują na górze lecz jeszcze bardziej (usunięte przez administratora) mnie tacy jak Ty Jeżeli Ci tak bardzo źle to na (usunięte przez administratora)iedzisz w tej firmie. Nikt nikogo nie trzyma na siłę.. siedź dalej na (usunięte przez administratora) i wylewaj swoje żale na portalu internetowym

Tapicernia
@Ciemnastrona

Gdyby nie wirus wiele osob by odeszło z trio ale teraz więcej firm zwalnia niz zatrudnia wiec trzeba przeczekac a to nie sa zale co pisze tylko fakty

Alle
@Tapicernia

Każdy mowi ze odchodzi a 90% zostaje po co te gadanie

Czarna

Znajoma ze szwalni dostała ultimatum albo przyjdzie z covidem i nikomu nic nie powie albo w listopadzie bedzie musiała szukać pracy ma nadrabiać szycie wykrojow z weekendu

Tak4Nie1
Borys wódka

Jutro z kichawą błońską będziemy sie zastanawiać kogo zwolnić w listopadzie możemy robić co chcemy

Siwy

Firma zarobiła w październiku 24mln na czysto a wy dalej słuchajcie bajeczek ze jest malo zamówień buhahahaa 8ogloszen na pracuj pl tyle maja kasy ze nowych co chwile przyjmują

Jjjj
 Problem

Katery pianek zarazily caly centralny i dev 7osob dzis robilo testy i wyszlo pozytywnie

?
@Jjjj

To licząc jeszcze jakieś poprzednie wpisy do daje kilkanaście przypadków o których się nie mówi pytanie do jakiej ilości zarazeń będą ciągnąć produkcję? Chyba że po prostu siła rzeczy ludzie się tak rozchoruja i nie dadzą rady przyjść do pracy, niestety :-( najgorzej że rodziny będą cierpieć jak złapią to świństwo

Nep

Ale jaja pracownicy z covidem sa opłacani zeby sie nie wygadac i praca szla caly czas żeby realizować wysyłkę. Kumpel z variera dostal tysiac złotych zeby nie mówić o chorobie a ludzie którzy mieli z nim kontakt nie szli na kwarantanne. On ma pozytywny wynik i pracuje cały czas bo ma malo objawow.

Tak4Nie2
Kamila
@Nep

I do tego firma kłamie ze ktos jest na kwarantannie albo jest przeziębiony a to kowidowcy którzy zarazali innych, napisalam do inspekcji pracy.

Pojeby

Jak wam firma nie pasuje to co tu jeszcze robicie, znajdziecie sobie inna prace, nikt was tu nie trzyma, żalicie sie tutaj bo jesteście zwykle pizdy, wymyślacie jakie niestworzone historie wyjęte z dupy i myślicie ze ktoś w nie uwierzy ? Jesteście żałośni ludzie śmieją sie tylko z tego jacy (usunięte przez administratora)tutaj wypisują

Fiber

Kumpel z grodziska chce zmienic prace ale odradzilem mu trio srajn na pracuj pl jest wiele ofert bo nikt juz nie chce pracować w tym syy fie oszukali nas i państwo ze mieli mniejsze dochody i zabrali 20% dlatego nigdy więcej sobót i niedziel 8h na na muuto i do chaty szanujcie sie robo le

Aac

W weeekend wpadnie inspekcja pracy nieprzestrzegane przerwy pomiędzy pracą a odpoczynkiem w domu jak ktoś sie nie wbije w niedziele to kara dla firmy i inspekcja na głowie

Frajerzy

Ci co najbardziej szczekali podczas strajku teraz będą lazic w sobote i niedziele buhajha jestescie zalosni ja 6 14 potapiceruje 5godzin reszta sciema i do chaty a wy robolki ladnie pracować

bufor
 Problem

7 nowych przypadków 4 szwalnia muuto 1 dev 1 planistka 1 a nadal musimy chodzic do pracy bo licza sie slupki wyzysk!!!!! i do tego brak poszanowania człowieka

beata
@bufor

ci co najmniej robią siedzą na pracy zdalnej lub nie schodzą na dół a my jak seniorzy zarazamy sie jeden od drugiego pisze do inspekcji pracy ze firma wie o przypadkach wirusa a nie puszcza osob ktore siedzialy obok na kwarantanne

3 wirusy w trio
@beata

Poza kowidem sa w trio inne wirusy znacznie gorsze kichawa konska bartoszek wiec dosyc ze korona grasuje na hali to jeszcze te dwie bakterie rujnuja pracownikow

Kichawa
@3 wirusy w trio

Ja wam pokaże ... obiboki triolajnowe

TakNie1
@3 wirusy w trio

Szczerze mówiąc, moim skromnym zdaniem, nie będąc sentymentalnym, oczywiście bez obrażania czyjejś osobistej opinii, która myśli inaczej, z mojego punktu widzenia, ale także patrząc na tę sprawę z innej perspektywy i nie potępiając niczyich poglądów i starając się obiektywnie ocenić, a biorąc pod uwagę każdą podobną opinię, myślę, że nie mam nic do powiedzenia.

Koronawirus Triovid-19

Czy ktoś wie kiedy zacznie działać te 5G bo czasami brakuje zasięgu jak oglądam 30 odcinek serialu Piesek Leszek siedząc w kabinie na klopie (swoją drogą to mogliby przewidzieć i przynieść do kibelka jakieś poduchy z magsow byłoby przyjemniej). Ciekawe kiedy menadżerowie lub Legget wymyślą żeby musieć chodzic w czapeczkach z folii aluminiowej, żebyśmy sie od niektórych debilizmem nie zarazili. Bo jeszcze tego tylko brakuje do wariactwa i przebranżowienia całej firmy na szpital psychiatryczny

Tak5Nie
świstak

trzy odbendzie siem impreza w delicjószu??????????? mam koronke do rozdania a wtedy wszyscy bedom w jednym mjejscó wynajela mńe konkórencja adriana z grodziska

@świstak

Impreza będzie tak samo jak były podwyżki w kwietniu... Proponuje w grudniu zrobić jakąś flache przed odjazdem po pracy lub w trakcie ale weź ktoś chińczyka bo będzie nudno

Tak5Nie
Sewing

2 nowe przypadki ewa kater i beata szwalnia

Nieudacznik z trio

Zona mnie krytykuje i sie śmieje ze pracuje w trio. Jestem nieudacznikiem zyciowym to fakt. Widziala loterie na epoznan zdjęcia ze strajku filmiki jak sa malowane skory pisakami wie ze moi kumple sa codziennie nagwizdani .Szwagier zarabia 2razy tyle jako monter kablówki ,ja na centralnym mam 2600 a duża odpowiedzialność. Wyzysk większy niz w amazonie

Polityka

Ktos wie co z giertyszkiem dostal areszt czy jutro tego balwana trzeba oglądać na hali

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.