Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Biuro

Jeśli się ludzicie to pracy nie ma i nie będzie klijeci się wycofują po pierwsze jakość coraz gorszą o za drogo

@Biuro

Jak nie ma i nie będzie skoro szukają do was teraz elektromechnika? Właśnie z ta ofertą tu wpadłem. Opiszecie mi atmosferę na UR? Czemu potrzebny jest ktoś nowy?

Zzz

Bo był Ukrainiec i nawet on się zwolnił kasa do bani mało płacą najlepiej jak byś robił za darmo

Tomasz Baumgard

Szukają bo za darmo chcą :) Kolega z Ukrainy mądrzejszy i zwiał. masz do zrobienia wszystko, BHP nie istnieje, panna z BHP na wszystko zezwala bo swoją firmę bokiem kręci, wiec jak za najniższą pasuje i masz bezpieczeństwo w d to serdecznie zapraszamy

@Tomasz Baumgard

Od BHP jest do teraz tylko jedna osoba? Jakie tu są jeszcze pojedyncze stanowiska na których pełni się takie dość istotne funkcje? Co do tego zezwalania to kogo taka osoba ma ponad sobą, która jeszcze by to nadzorowała. Ktoś to zgłaszał?

Nie rozumiem chyba powiazania miedzy walka o przetrwanie a zgłoszeniem czegoś? Sugerujecie, że można mieć z tego tytułu jakieś kłopoty? A co z anonimowymi doniesieniami? Nie ma jakiejś skrzynki do tego lub czegoś w ten deseń?

Babka od BHP kompletnie nie ogarnia tematu te jej ulepszenia jak dzielenie stołu na narzędzia czy inne działania tylko utrudniają pracę ludziom ,chodzi robi zdjęcia kto to jest ona pojęcia o pracy nie ma .

@Gość

Jeśli faktycznie wprowadzone zmiany utrudniają prace to nie możecie wspólnie się zgadać i zgłosić taki problem? Oczywiście z uzasadnieniem, żeby było wiadomo w czym rzecz?

Biuro

Pracy mało ludzie są rotowanie po działach. Gdzie nie idzie wyrobić minut.Jes to przemyślany ruch bo pracownik który ma dosyć idzie na przysłowiowe L4 dłuższe lub krótsze a gdy wraca okazuje się że zostaje zwolniony bo firm miała przez niego straty i musiała zatrudnić pracownika.Prawda jest taka że to g...no prawda bo połowa pracowników nie ma co robić o prawie roku a tych co zatrudniają to widząc ta patologie to po 2 godzinach się zwalniają albo nie przychodzą na drugi dzień do pracy i to się nazywa zatrudnianie pracowników na papierze.Tosie nadaje do programu UWAGA

@Biuro

Oni po prostu dyskryminują ludzi każą nam pracować na różnych działach jedni na akordzie muszą (usunięte przez administratora) wiara na stałych pensjach robi to samo i się śmieje akordowcy wyrywają sobie ręce i ciągle źle molo minut straszenie jednym słowem (usunięte przez administratora) dyskryminacja ludzie obudzicie się czy dacie się cykac nawet stawki na umowie mamy jak za PRL

@Tapicer

(usunięte przez administratora) zwłaszcza ludzi pracujących na akordzie ciągle nagabywanie że mało minut że mało robimy itd a my już nie wiemy jak ich zadowolić odcinki minut bo klient chce taniej a my sobie flaki wypruwamy i tak źle.Ciagle nowe pomysły pseldo kierowników aco do niektórych to bym ich poddał narkotestom bo mają dziwne wizję

Anonim 1

To że w firmie był zawszę (usunięte przez administratora) równi i równiejsi wie chyba każdy .Czy to pewnie że klient chce taniej a może to bajka firmy dla głupich mają ludzi za (usunięte przez administratora) , mogą tak specjalnie mówić żeby nie dać podwyżki po drugie jest miej pracy jak zabiorą ludziom to więcej zarobią . Tylko pytanie ile ludzie będą ma to pozwalać i to znosić .Następna sprawa to jeśli naprawdę tak jest niech Amerykanie opuszczą ze stawek a nie ludziom zabierać bez ludzi nie będą mieli nic a mało nie chcą.

Anonim2
@Anonim 1

Taka prawda ciągle słyszymy że kontrachent chce taniej i trwa to już od Steszewa więc albo po pracujemy za darmo albo nas mamią żeby dać wyrzygane 3% procent podwyżki na zamknięcie gęby a po miesiącu obcinka minut bo klient znowu chce taniej wić wniosek jest taki że pracujemy dla jaj a firma dokłada do interesu Stara gadka jak u każdego prywaciarza a nowe BMW w garażu.

Coraz taniej
@Anonim2

Tez to słyszmy… dali Wam 3 %? Nam kazali obniżyć produkt o 20% a jak nie to do widzenia. Co robią. A mówią ze jak nie obniżysz to zabiorą produkcje do konkurencji. (usunięte przez administratora) nas wszystkich pracowników i dostawców. Ile można obniżać. Słyszmy to samo bo klient tak chce. Niedługo produkty będą z papieru, a przywozić je będą wielbłądy. Może wtedy klient będzie zadowolony. Trudno może czas się spakować.

Ac
@Coraz taniej

Dokładnie od Stęszewa cały czas ta sama bajka .Nie jestem pewien że klient chce taniej.Szerokie grono kierownictwa w firmie musi jakoś wykazywać się przed właścicielami aby zostali na tych ciepłych posadach .Tyle razy straszyli by i nic nie robili chyba nie ,łatwiej ludzie zniosą cos takiego jak wieczne ucinanie minut ,, te ich niby ulepszenia na czym tracimy wszyscy pracownicy .

@Ac

Jeśli chodzi o ulepszanie to tak naprawdę fikcja.Prawda jest taka że jeżeli coś dobrze działa musi być przenoszone co u mądrych nazywa się ulepszeniem a w rzeczywistości nie działa ale jest lepiej.Kiedys nie było problemów z wykrojami szyciem stelażami a teraz to woła o pomstę do nieba a wszystko przez optymalizację masakra

A może by tak w końcu ktoś z góry by się wypowiedział kiedy i jakie podwyżki bo jak narazie cisza

Produkcja

Nasza stawka przy wypracowaniu akordu nawet nie gwarantuje najniższej krajowej. Ktoś dostał aneks do umowy z podwyżką za minute?

Faktycznie pracy jest tak mało jak piszecie? Od dwóch dni szukają już do siebie specjalisty ds. zakupów. Zastanawiam się jak praca od strony biura może wyglądać teraz skoro ludzie tu piszą o utracie kontrahentów a tym samym zamówień. jest tu ktoś z tego działu i oceni sytuację?

Biuro

W trio ciągle szukają nowych pracowników którzy będą pracować za jak najmniejsze pieniądze.Lecz niektórzy odchodzą już po tygodniu a nawet i po jednym dniu.Ciagle szukają oszczędności bo kontrahenci chcą taniej bo jak nie to odchodzą a gdzie znaleźć oszczędności na pracownikach.Nienoficjalnie mogę powiedzieć że na produkcji szykuje się strajk bo mają już dosyc

Krysia
@Biuro

Czy często się to zdarza, by kandydaci rezygnowali po tygodniu podejmowanej współpracy? jakie wtedy można otrzymać wynagrodzenie?

Trio

Trio jest tak śmieszne że aż żałosne chcą nawet żeby ponad 50 letnia krawcowa tapicerowaną produkt z którym facet ma problemy ręce opadają ludziska kiedy w końcu się obudzicie

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

Produkcaja

W trio wieczne oszczędności mają nas za nic dzisiaj żeby zarobić najniższą krajowa musisz na akordzie wyrobić 130% normy to jest chore a czasy na niektórych produktach są tak niskie ze zledwoscia wyrobisz 50 % gdzie tu sens gdzie logika.Najlepiej maj ci na stałych niczym się nie przejmują co ma być to będzie a najlepiej jak nie ma pracy bo kasa i tak się zgadza a robić nie musimy.Pozdrawiam akordowcow może kiedyś będziecie mieli lepiej

Ac
@Produkcaja

Dajemy robić się na szaro pracy mało a będzie jeszcze mniej najlepiej coś trzeba zaradzić zrobić spotkanie niech dadzą pożądane podwyżki a nie na produktach minuty słabe a będą tylko gorsze jak tu zarobić .

@Ac

Co da zebranie znowu będą nawijać makaron na uszy lepiej zrobić strajk włoski lub nie pracować przez npn2 godziny może się poczują i coś nam mądrego powiedzieć pracy jest coraz mniej mówią że jest pięknie kolorowo a jak zwykle jest na odwrót same zakazy czepianie się o wszystko nawet o sekundy jak ktoś za szybko wyjdzie a sami przychodzą i wychodzą jak pasuje

Safa

W zakładzie nie ma jedności ale najlepiej jakby wszyscy na raz zabrali urlop na żądanie albo coś w tym stylu oczy się otworzą.Gemeralnie zakład idzie w stronę upadku coraz mniej zamówień kontrahenci odchodzą nic tylko uciekać z tego tonącego okrętu , pytanie czy jest o co walczyć .

Bolec

Dla 50 osób nie ma pracy ,lada chwila zwolnienia to pewne tak ptaszki cwierkają.

@Bolec

Jak konkretnie należy rozumieć to, że dla 50ściu osób nie ma pracy? o jakich stanowiskach mowa i co robią po przyjściu? Czym się zajmują? Jeśli już decydują się na redukcję pracowników to na jakiej podstawie pada wybór?

Produjcja

Hej czy nie wielki czas aby zacząć mówić głośno o podwyżkach

Produkcja 2
@Produjcja

Racja tylko niech podwyżki będą normalne a nie to co było ostatnio śmiech 3 procent przy tak wielkiej inflacji ,ciągłym skracaniu minut i innych niedogodnościach .10 procent to minimum co powinni dać po tym ostatnim wyczynie co każdy się śmiał .

Produ

To jest pewna informacja że odchodzą czy plotka jak często bywa w naszej firmie ktoś plotkę walnie wędruje po działach i później wychodzi niewiadomo co .

Produ

Jeśli zabiorą Quiltona to reszta też poleci stopniowo ,piszesz jeśli nie znajdą oszczędności żeby było taniej morał z tego taki że te wszystkie meble w całej firmie są drogie Amerykanie za dużo chcą a pazerność gubi co widać po zamówieniach .

Cześć, są teraz nabory czy jednak nie? teraz dosłownie niedawno ktoś podkreślił, że ludzie stąd jakoś uciekają czy coś, a mnie bieżące ogłoszenia się nie wyświetlają. Gdzie są dodawane? chce spojrzeć czy cokolwiek zmieniło się w warunkach teraz już po nowym roku

Jakie narzędzia pracy zapewnia Trio Line Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kamil

Dzień dobry, co prawda pracowałem w Trio Line jedynie przez dwa tygodnie, ale czułem się tam dobrze. Komunikacja między pracownikami bardzo koleżeńska, a i koordynator i projekt menadżer bardzo mili w trakcie rozmów. Polecam pracę w tej firmie. Jedna zmiana, przerwa na stołówce, na hali dość ciepło.

@sofa

Kontrakty coraz słabsze do tego co było lata temu , niema i nie będzie więcej pracy bo jakość idzie w dół kosztem uciętych minut. Co bystrzejrzy się spakował reszta liczy na CUD . Przykra prawda

Człowiek

Dzień dobry, nie widzę by ostatnio ktoś tu pisał o dziale zakupów, a właśnie specjalisty do niego szukają. Od jakiegoś tygodnia oferta wisi i się nad nią zastanawiam. Najbardziej nad zarobkami bo nie zostały wprost wskazane. Znacie chociaż widełki by moc mi je podać? oraz czy jest tu ktoś kto obecnie pracuje i mógłby opisać sytuacje na dziale? atmosfera?

inzynier
@Człowiek

Jest też ogłoszenia na stanowisko Inżynier/Konstruktor. Warto startować?

Zenon

Dzień dobry przyjmują obecnie do pracy jako Tapicer na jakie zarobki można liczyć są dodatkowe godziny do wyrobienia .

@Zenon

Predziej szykują się zwolnienia totalny brak pracy no chyba że chcesz pracować za najniższą krajową tooze się skuszą i cię zatrudnią ale jeśli jesteś ambitny daj sobie spokój pozdrawiam

@Tapicer

Cześć, gdzie wy te redukcje przewidujecie? Czy to potwierdzone informacje? pytam, bo na stronie z ofertami wpadło mi w oko ogłoszenie dla brygadzisty. Czy gdyby zespoły miały się pomniejszać to by kogoś w ogóle szukali? I jakie są widełki, bo nie podali?

Praca jako Tapicer aktualna ? Jest możliwość jakiś nadgodzin w tygodniu jak i weekendy .Myślę nad przeniesieniem się z firmy w Szamotułach bo u nas wielki kryzys kompletny brak pracy od dwóch lat .

sebix

Ciężkie czasy, wszędzie minuty optymalizowane a na AAC Rolling Up. Czynność której nie ma, ciekawe czy ktoś kiedyś za to beknie bo to jest niezły przekręt

@sebix

W tej firmie to są same przekręty minut,akordu, stałych pensji i dopiski minut nikt już nad tym nie panuje.Chyba jedna wielka pralnia bo inaczej tego nazwać nie idzie

@sebix

To dawaj na to AAC jak myślisz ze tak wesoło jest, zrobisz 500 minut i będziesz beczał jak każdy kto na chwile tu przychodził :)

@Aac

Sami dobrego doprowadziliscie jeden lepszy od drugiego byłem nie raz wiem jak jest.

AC
@Aac

Dobrze tutaj ludzie piszą sami sobie ludzie dołki kopią po co pokazujecie że idzie wyścig szczurów jak tu przypodobać się kierownikowi a on jak osła po plecach poklepuje sam podwyżkę na tym zgarnie od wyników a ludziom się pogorszy .Teraz pretensje to tylko i wyłącznie do siebie.

Usuń

Sabina oburzona, że zabrano ją ze szwalni a teraz niby narzekanie, że na akordzie się nie zarabia. Tak czy inaczej nic nie zarobicie. Ta firma swoje świetlne czasy miała „x” lat temu.

Asia

Aferki aferki to wszystko niepotrzebne wy lepiej napiszcie czy macie pracę na swoich działach co dalej z firmą,ludzi coraz więcej pracy coraz mniej nerwowa atmosfera w całej firmie co tu dalej będzie.Ludzie mają rachunki do opłacenia .

Ta
@Asia

Ludzi coraz więcej? Bo wracają z urlopów? Ludzie odchodzą, bo pracy nie ma, a i tak nie staje się tej pracy więcej.

Zdrowy

Nie ma i nie będzie rynek jest przesycony tymi meblami coraz to gorszej jakości. To ze pracownicy są jeszcze na urlopach jest firmie bardzo na rękę. Niestety jak ktoś wyżej napisał „trawa malowana na zielono” widać jak firma traci na rynku. Lubimy zamiatać problemy pod dywan a do tego ładnie nazwać. Pracownicy coraz to gorsi i nie chodzi o stanowiska produkcyjne. Miejmy nadzieje że w najbliższym czasie coś zmieni się na lepsze, bo okręt tonie.

Tapicer

Brak pracy ratuje nas to że wiarą jes jeszcze na urlopach i L4 gdyby wszyscy byli to pracy jest ba 3moze 4 godziny dziennie

Uczciwy

Sądy sądami a sprawiedliwość i tak po naszej stronie. A wiesz dlaczego na stałych pensjach nie przechodzą na Akord bo prawo jest po stronie pracownika bo tak już by wszyscy byli na akordzie i tu mają problem

Danuta

To o czym piszesz jest niepokojące. Czy możesz napisać więcej o sytuacji w firmie? Na jakie dolegliwości leczą się ci pracownicy? Czy praca stwarza bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia? Czy zdarzenia potencjalnie wypadkowe są zgłaszane?

Hahah
@Danuta

Czy w biurze pracują osoby z orzeczeniem?

Adolf

Bardzo trafne wypowiedzi ludzie z produkcji razem nie kłóćmy się biuro nas nie skłóci otwórzcie oczy niby piszą bzdury o małpach a ile taką małpa zarabia dla firmą są to setki tysięcy jak nie miliony rocznie .Niektórzy koledzy koleżanki tak ciężko pracowali że plecy siadły czy tam inne problemy zdrowotne od ciężkiej pracy nik się nie oszczędza na produkcji .To jest racja że nieważne gdzie robisz robisz za dwóch czasy tak małe że i tak nie zarobisz choćby nie wiem jakbyś się starał. Następna sprawa firma wyrzuca na akord a pracy nie ma,to jest nic innego jak przeniesienie prowadzenia biznesu na pracownika niech on się martwi ,idzie leczyć aktualne choroby bo naprawdę ludzie zdrowie tutaj tracą.

Racja
@Adolf

Może o to chodzi górze. Fakt faktem, ludzie strzykawy dostają domięśniowo a i tak wracają i robią. Bo nie mają wyboru. Rodziny to tamto na utrzymaniu.

Produkcja

Pracy na 2-3 godziny dziennie zero informacji zerobdzacunku dla pracowników produkcji kierownicy nic nie robią wysługują się ranerami .jeśli chodzi podwyżki średnio 100 zł brutto co 2 lata bo ciągle coś albo brak pracy albo przeprowadzka albo covid albo Ameryka.nie daje zgody A jak już dostaniemy ochlapy to po miesiącu obcinka czasów ogólnie to akordowcy są ciągle (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 288.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 266, z czego 28 to opinie pozytywne, 167 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.