Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Jak szefostwo w Trio Line Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Asia

Słabo nie ogarniają kompletnie nic zero organizacji oraz planowania ,co chwilę braki wszystkiego.

Pasywny

Czy ktoś wie coś o zwolnieniach grupowych? Ludzie na hali gadają, ale czy to prawda?

Franciszek
@Pasywny

A niby z jakiego powodu? Interes się nie kręci?

@Pasywny

Tak mają zwalniać ludzi nie ma pracy i nie będzie kontrahenci mają problem z dostawami materiałów oraz komponentów z Rosji i Ukrainy do tego dochodzi brak zamówień zwolnione ma być nawet 1/2 firmy więcej nie powiem .

Arek
@:(

Bzdury na firmie nie ma i nie było nigdy komponentów z Rosji

Pele
@Arek

Jak to nie ty chyba w innej firmie robisz firma ma dużo podwykonawców i bierze od nich półprodukt a gdzie tamci kupują to nie wiesz jak widać nic .

Smażony

Czy to prawda że w Trio pojawił się pies na baby?

@Smażony

A co to ma do pracy w tej firmie? Przeszkadza to jakoś komus?

Bolec

Pracy brak niewiadomo kiedy będzie praca ludzie na urlopach i L4 brak organizacji kompletny haos.

@Bolec

Szkoda. Z czego wynika ten brak pracy? Na rynku źle sie dzieje?

Witek
@Edyta

Mało zamówień druga sprawa zerowe planowanie żadnej organizacji nik nie odpowiada za nic ogólnie bałagan zwalniam się firma tonie .

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

Tipi tipi

Czy ktoś słyszał o obowiązkowych sobotach? Bo ja jestem zaskoczony tym . Przy podpisaniu umowy nic o tym nie było mowy

Trio line

Hej ludzie czy Trio line to jedyna firma w której nie ma podwyżek no chyba że nie chcecie

@Trio line

Tak brak podwyżek pensja stała stoi w miejscu pomimo wielkiej inflacji .

A
@Piotr

Jeśli nie będziemy się odzywać to pomyślą że tak jest dobrze. Musimy zacząć działać

Ika
@Piotr

Koleżanka pracuje tam jako szwaczka i zarabia 4700-5200(tak opowiada)

Ala
@Ika

Zarabia brutto i podatek

@Ika

Dokładnie brutto i żeby to mieć to kosmiczne wymogi trzeba spełnić .

Pppp
@Asia

Trzeba mieć fach w ręku, by zarobić tyle netto, a ofermy mają tyle brutto.

@Pppp

Czyli co, u was pensja zależy od zaangażowania?

Słabo nie polecam pracy totalny bałagan firma nie potrafi załatwić pracy ani materiałów aby były cały czas ludzie wędrują po innych działach bez stałego miejsca pracy bo nic nie potrafią załatwić jedyne co to do pracowników się wylądować i obwiniać bo coś nie idzie albo ktoś nie ogarnia zamówień żeby były to pracownik winien masakra dobrze że już tam nie pracuje .

Robert
@Marcin

Czyli organizacja pracy kuleje? Wyczytałem też, że nie było nic ekstra jeśli chodzi o pieniądze na Święta? I, że w ogóle z pieniędzmi słabo, choć ktoś tam pisał o zarobku 4700 - 5200 zł, chyba brutto? Czy to mało wtedy?

@Robert

Tak brutto na dzisiejsze czasy mali paliwo po 7 a gdzie reszta życie utrzymanie itd ,już tam nie pracuje zarabiam więcej .

@Robert

Dokładnie jak kolega pisał wszystko brutto i żeby to mieć to z nadgodzinami jeszcze bardzo duże wymogi jak i na montażu i innych pracach na montażu bardzo duże ilości a wypłata taka sobie .

kandydat

Na pracuj.pl wisi ogłoszenie na stanowisko "młodszy specjalista ds jakości". Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat tego stanowiska? :) Warto, czy to jak porwanie się z motyką na słońce?

Julia
@kandydat

Nadal szukają? Pewnie jest jak wszędzie w jakości?? Z doświadczenia wiem że tam cudów jakichś nie wymagają, ale nie mówię o tej firmie tylko ogólnie o tego typu stanowiskach, niech ktoś jeszcze powie, bo ja niestety jeszcze nie wiem

@kandydat

Nie polecam słabo ze wszystkich ciągle braki wszystkiego jakość to cudy chcą a płacić to już nie .

Kierownik tej firmy poprostu się nie nadaje ciągle braki wszystkiego co potrafi to czepiać cię do pracowników na najniższym szczeblu jak mu góra za mocno w kość da. Możnaby jeszcze wiele pisać o tej firmie ale na co szczepić język szkoda słów .

Jakie są warunki zatrudnienia w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Lider

Skromne :D

Bardzo słabo rozdzielone minuty na poszczególne etapy firma dąży do tego żeby ludzie pracowali za jak najmniej i jak. najwięcej brak dodatków na święta w kwietniu,firma wszystko tnie aby płacić jak najmniej.Koledzy i koleżanki uciekajcie z tej firmy tak jak inni tutaj już coraz gorzej i tylko gorzej.

Bardzo słabe nie radzę aplikować bardzo skromne warunki aż nędza zagląda w oczy .

Ewaaa

Kobiety tez są przyjmowane na produkcje??

Ela
@Ewaaa

Tak :-)

trans we styci

jak tam fuujary w solarisie udane strajki a wy nadal robieni w konia buhehehe l g b t trans westyci was robia jak chca boicie siee jak (usunięte przez administratora)

A
@trans we styci

Taka prawda ludzie powinni zastrajkować bo podwyżki się należą a tu cisza nikt nic nie wie może jak wyjdziemy na parking to się czegoś dowiemy kto jest za

Ciekawski

Co to za nowa gwiazda z transportu?

@Ciekawski

Najjaśniejsza :)

Hm

Nie polecam firmy, generalnie male zarobi, tu zabiorą tu dodadzą, i jest git, nowy pracownik popracuje około mc i się zwalnia, premia zabierana nawet za uż

Hej czy nie sadzicie ze wielki czas zacząć rozmawiać o normalnych podwyżkach od nowego roku przecież wszystko idzie do góry a u nas cisza na ten temat.Bo jak tak dalej będzie to nawet nie będzie nas stać żeby dojechać do pracy co wy o tym sądzicie w grupie siła już raz pokazaliśmy wychodzić na trawniczek pozdrawiam

Pedro

Dokładnie wszyscy w firmie powinni dostać co są na stałych umowach bo pensja stoi w miejscu a wszystko codziennie drożeje.

Tapicer
@Pedro

Taka jest prawda podwyżki to jes ok 3% czyli oj 50 zł brutto a zaraz po tym czasy urojone ok 20do 40 % więc podwyzka wynosi ok minus 30 % ale w łeb i taka jes polityka trio w poprzednich latach. Zobaczymy co zaproponują w ty roku

Pedro
@Tapicer

Naprawdę śmieszne pieniądze się zarabia na dodatek bony na święta tylko raz w roku a co to ludzie w kwietniu świat nie obchodzą tak się ludzi szanuje .

Gheh
@Pedro

W innych firmach tez są tylko bony na Boże Narodzenie, może jeszcze na dzień dziecka chciałbyś dostać 500?

Ppo
@Gheh

Chłopcze co ty wiesz robiłeś gdzieś indziej niektóre firmy dają 2 razy w roku na święta u grusze wiesz co to takiego raczej nie

Maja
@Tapicer

To po nowym roku wciąż nie wiecie czy będą podwyżki? Myślałam, że wejdą od 01.01.2022

Yyy
@Maja

Marne zarobki na stałych pensjach ledwo 3 tys to śmiech na sali

@Yyy

o kurcze, Ty piszesz na serio??

AK

Jeśli jutro pojawi się taka sama sytuacja jak wczoraj i dzisiaj że wasza FIRMA z jakimiś chorymi zasadami będzie blokowała połowę Plewisk i my nie będziemy mogli dojechać dojechać do naszych FIRM sprawa zostanie zgłoszona na Policje

Ak
@AK

Zablokowaną to ty masz głowę że niby ktoś specjalnie coś blokował ładnie jedyne co potrafisz to straszyć policją niewiadomo za co i kogo masz jakieś dowody bo to są zwykle pomówienia oczernianie ludzi za to też można mieć .

Ak
@Ak

Mało inteligentny jesteś żal pisać.Ale jestem ciekaw jak by Ci ktoś zablokował wjazd do firmy(zakładu pracy) bo ciężko wpuścić waszych pracowników na parking i zablokować drogę prawie do ronda

Ppo
@Ak

Mało inteligentny to ty jesteś (usunięte przez administratora)pisałeś że zablokowana była połowa Plewisk i że idziesz na policję a tymczasem piszesz że korek był do ronda a to już Komorniki jesteś taki inteligentny że nawet nie wiesz gdzie jesteś więc kto jest mało inteligentny hehehe

Lolorozpruwacz

Cześć czy to prawda że w Trio pracuje osadzony? Podibno jakiś recydywista. Jak wygląda kwestia egzaminów wewnętrznych na tapicera i klejczego?

Poczęstowany
@Lolorozpruwacz

Tak to prawda. Jeden gość jest z multirecydywy..., zwiedził wszystkie zakłady karne w Polsce. Można się wiele od niego dowiedzieć na temat grypsery. Wie jak uciec szybciej na przerwę (nie w odbywaniu kary) . Pierwsze wrażenie robi bardzo pozytywne jednakże potem objawia swe oblicze...

Lolorozpruwacz
@Poczęstowany

A co z egzaminami? Trudne? Da sie jakos zagadac z egzaminatorem czy nie bardzi

lolo
@Lolorozpruwacz

ogolnie egzaminy wewnetrzne wygladaja tak ze musisz przyjsc na rozmowe jak widza ze masz 2 rece to wystarczy zadanie polega na tym ze babka pokazuje dlugopis jak powiesz ze to dlugopis to kolejnego dnia do pracy jak powiesz ze to ołówek to idziesz na katery na tydzień próbny

@Lolorozpruwacz

To nie prawda głupoty każdy w firmie ma niekaralność

Monia

Hej :-) Piszecie, że tapicer od 2700 na start, a później? I jak długo do tego "później" ? Pozdrawiam

Perez
@Monia

Ile się da firma ukierunkowana jest na to aby płacić jak najmniej

ciekawski pracownik
@Perez

co mam zrobic z faktem jak widzialem 2 osoby co wciagaly i wyszly z bialymi nosami z lazienki ?? zostawic to dla siebie zakablowac i zyskac wsrod kabla ktory sam tak awansowal zagadac do nich skad biora i za ile

@ciekawski pracownik

Zgłosić gdzie trzeba. Na co jeszcze czekasz? Chyba są kamery na zakładzie?

@Perez

I co, zamierzasz tak pracować kolejne lata? Jeśli Twoja postawa jest taka "Nie będę pytał o podwyżkę, bo i tak nie dadzą" to powodzenia.

@ciekawski pracownik

Zapytać co to było jeśli to co myślisz dajesz ostrzeżenie że było to ostatni raz za drugim razem będzie gorzej tyle nie potrafisz sam załatwić sprawy kolego , naprawdę to widziałeś to nie żart byli w jednej kabinie to białe może co innego tam robili kto wie.

@perez
@Ewa

Już tam nie pracuję

konstruktor

witam, od dłuższego czasu wisi ogłoszenie na stanowisko Inżynier - Konstruktor CAD czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć moje pytanie: dlaczego nie mogą tak długo nikogo kompetentnego znaleźć? ile proponują na dane stanowisko? jaka jest sytuacja w firmie ? czy warto aplikować na to stanowisko z odpowiednią wiedzą ? pozdrawiam

@konstruktor

Sytuacja w firmie jest chora i napięta dużo ludzi odchodzi zaraz po zatrudnieniu poprzez spięcie z przełożonymi ,firma ogłasza się z bonami na święta są tylko w grudniu,zarobki małe .

Hej czy nie sadzicie ze wielki czas zna jakieś podwyżki bo jak na razie to były cały czas cięcia. Z tego co słychać to w Biorach same premie i nagrody na koniec roku a my jak zwykle nic to my przecież na to wszystko pracujemy,a biuro zgarnia premie naszym kosztem. Wypowiedzcie się co sądzicie na ten temat. Pozdrawiam

Xc

Jakie nagrody w biurach kto niby dostał i ile?

nepo
@Xc

biurowi 1000zl brutto na swieta

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 263, z czego 28 to opinie pozytywne, 165 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.