Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Django

Ktoś może dojeżdża ze Skoków i ma wolne miejsce w samochodzie?

Kaban
@Django

Nikt firma nie zatrudnia już nowych ludzi tym bardziej ze Skoków

@Kaban

ja cie wezme tez jestem (usunięte przez administratora) pobawimy sie i zrobie zdjecia na pamiatke pojedziemy dluzsza droga na skok w bok

Rozmowa.

Rozmowa rekrutacyjna z Dyrektorem Generalnym na stanowisko kierownika produkcji. Zero informacji zwrotnej. Widać jak szanują i jakie podejście mają do ludzi. Jak to się mówi, przykład idzie z góry. Panie dyrektorze proszę robić tak dalej a napewno będziecie dobrze. Miłego.

Biuro

Hej powiem wam jaki firma ma szacunek dla pracowników którzy pracują tu już 10lat i więcej, którzy zarobiaja na dla tej firmy,lub zarabiali przez swój staż pracy ale ok wyjaśniam. Ania kierowniczka czy jak tam się oni nazywa pracowała w Trio ok3-4 lat i się zwalnia w nagrodę dostal fotel ale wszyscy się zastanawiają za co skoro nic nie wniosła do firmy przez tam okres moim zdaniem powinna dostać maszeczke ochronna i okulary.A pracownik który się zwolnią po 14 latach krory pracował na produkcji i swoimi rękoma dał bardzo dużo firmie wiecie co dostał... Najprawdopodobnie nawet mu nie podziękowali.

Kto?

Czy w Trio Line Polska Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ppp

Nie to nie praca na budowie na zaliczkach

Koronawirus Triovid-19

nie ma szans na to

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

Panas

Jakie są zarobki na stanowisku koordynator produkcji? Na początku i w późniejszej współpracy?

Nieważne

Dostałem propozycję pracy za najniższą krajową śmiech na sali (usunięte przez administratora) nie propozycja idę dalej chyba ich (usunięte przez administratora) hehe.

Brryy

Twoja stara to gitara a mój stary na niej gra nie polecam pracy zarobki przez firme ledwo 4000 brutto na akordzie ludzie uciekać to się wali.

Ppp

Pracy coraz mniej ludzie z różnych działów nie mają co robić ludzi wysyłają do domów zamiast postarać się o nowe zlecenia żeby pracy było jak najwięcej to nic nie potrafią załatwić tylko chodzą srają się do ludzi bo pracy mało szukają tylko ofiar.

Ppp

Nie polecam pracy zarobki groszowe obowiązki mega duże .

klej

Na klejowce mieliśmy dzisiaj ponad 32 stopni !!!! Czy ktoś się tym wogole interesuje ?!

Tapicer
@klej

Ni tylko na klejów e na innych działach było podobni mają nas e (usunięte przez administratora) Najważniejsze są wykresy reszta się nie liczy. A najmądrzejsza jaet Ania która nie ma pojęcia o pracy w tej branży. I do tego jeszcze maski niby ochronne całe gęby mokre ciekawe co przez nie wdychamy prędzej czy później wyjdzie ale kogo to interesuje pozdrawiam

bhp
@Tapicer

To do inspekcji pracy to zgloscie niech przyjada i sprawdzą. Mocne argumenty i jakie sa zasady BHP. Juz jest jedna sprawa w toku, jak to na katerach deska z wygwizdywanym przyczyniali i naklaniali do tego by nie przestrzegac 11 godzinnej przerwy miedzy zmianami, nie odbijac karty pracowniczej w weekendy, a takze zmuszac do nadgodzin w tym samym dniu. Wystarcza zeznania kilku aktywnych pracownikow i zakladaja sprawe. Wiec zacznijcie dzialac po prostu.

Rekrutzzz
@Tapicer

W końcu jakie są tam zarobki? Tutaj niczego nie można się dowiedzieć, a w biurze sami nie wiedzą ile zarabia się po przejściu bezpośrednio do firmy.

Nnnnn
@Rekrutzzz

Słabo firma Proponowała 3000 brutto śmiech na sali

wyzysk

firma zaczyna upadać robi się coraz większy (usunięte przez administratora). z każdym nowym dyrektorem coraz gorzej co oni wymyślają to się w głowie nie mieści

?

Co zrobił?

@?

Traktuje swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) próbuje ulepszać za co bierze kasę a produkcja cierpi bo on ma jakieś dziwne wizję które się nie sprawdzają. Giertych robił tak samo

Szycie

Co piąta ossoba jest wporzo reszta to rodziny kable i takie co zmieniły plec fatalne zarządzanie taka jak kabelka z aparatem

Kandydat pracy w syfylizmie

2500 za prace na produkcji w firmie gdzie mebla kosztuja tyle siana co za zenaaaaaada robienie z polakow oslow

Renata
@Kandydat pracy w syfylizmie

Cześć, może taka wysokość pensji obowiązuje tylko na początku zatrudnienia a później rośnie? Czy dowiadywałeś się jak wygląda kwestia podwyżek tutaj? Może ktoś z pracowników wypowie się na ten temat? Ile wynosi wynagrodzenie po np. roku od zatrudnienia, czy podwyżki są możliwe? ;-)

Pela
@Renata

Nic nie rośnie cały czas masz robić za jak najmniej

Nie polecam wyzysk na maksa pracownicy z agencji pracujący na liniach we dwoje na skręcaniu mają do skręcenia przy nowej normie 36 sztuk gdzie tapicerów jest trzech sprawanych na stawkach akordowych na dwóch skręcających gdzie jest to ilość nie do zrobienia zarabiają 2700 z premią za frekwencje gdzie praca dla skręcających jest naprawdę akordowa bez chwili odpoczynku a pieniądze śmieszne ,nikomu nie polecam pracy w tej firmie tylko uciekać firma lubi pracowników agencyjnych bo mało im się płaci i można szybko się pozbyć .

Budowlanka

Czy ktoś wie co za firma buduje się za płotem ?

OneDolarPlease

Zapraszam wszystkich kandydatów do pracy zacznijcie od zwiedzania kibla męskiego w dwóch jest (usunięte przez administratora) klapa w 5 innych na taśmę klejąca podajnik do papieru w ostatnim kiblu nawet klapy nie ma od 2-3 msc Jak chcecie przemyć twarz to musicie twarz pod suszarkę podłożyć lub czekac aż ktoś wyjdzie z kibla żeby użyć szarego papieru Firma ktora zarabia miJlony..

Gruby

Na miescie mowia, ze cale Trio smialo sie na Kac Wawie, a weekendami baluje w HAHu. Dajcie znaka czy to prawda. Z gory dzieki! :)

Tecza lgbt trio
@Gruby

No jest kilka lgbtowcow tez widzialam w hahu jedna za faceta mowila ze bedzie robic a ja za kobiete

widziałam
@Tecza lgbt trio

kto dobrze trafi jakie 3 osoby widzialam w hahu to stawiam dobra gorzołke :)

@widziałam

Pracujesz w Trio Line? Ciekawi mnie kwestia zarobków w tej firmie, orientujesz się ile tu dają na start i czy są też jakieś premie i dodatki? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

pawel k
@Franciszek

czesc pracuje tu kilka dobrych lat i zarobki nawet nie zle mozemy z toba umuwic sie w hahu ja ci dam podwyszke w kiblu.

?
@pawel k

Niezła ortografia lata pracy w biurze?

Tapicer

Dzień dobry jakie są zarobki jako tapicer?? Pracuje jako tapicer prawie 9 lat. Pozdrawiam i dziękuję zaodpowiedzi.

Balbina
@Tapicer

Ostatnio coś wspomniałeś że Trio będzie w Grodzisku wiesz coś więcej?

Perez
@Tapicer

Od 2700 netto do 3200 netto i duza norma cały czas praca .

Buba
@Perez

Dodaj proszę ile musisz się tam narobić na normie, bo tylko głupi uwierzy, macie raj na ziemi, wystarczy się po hali przejść.

bartus
@Buba

przeciez raj jest nie gadaj glupot jak cos zawalisz to sciema ze zle uszyte albo wyciete a naiwniacy poprawiaja buhehe

@Tapicer

Na start 2700 na więcej nie licz .

@Piotr B

To sama podstawa, tak? A czy w Trio Line można też się załapać na premie? Jeśli tak, to ile dodatkowo można zarobić w ciągu miesiąca? I jakie są warunki premii? Daj znać co wiesz na ten temat.

Grooodzi
@Franciszek

Warunki premii 20 nadgodzin na kraterach do nocy biurowi kablowanie a akordowi od ilości zrobionych foteli nawet jak rozwalimy wykrój to i tak pełna premia bo się boją że odejdziemy

@Franciszek

To już jest wszystko z premią firma nowym tak daje z obietnicą że może coś kiedyś dołoży nie ma możliwości pracy na akord w firmie bo już tego nie dają.

@Piotr B

A co jaki czas można się starać o podwyżkę w Trio Line? Ile można zarobić np po 2-3 latach pracy, sporo więcej niż na początku? I czy są tu też jakieś premie czy tylko podstawa? Daj znać koniecznie :D

Tapi
@Franciszek

Podwyzki sa regularnie co rok. I to nie jakies smieszne jak w innych firmach tylko najczesciej w przedziale 10-15%. Jak sobie zatem policzysz, po 3 latach bedziesz zarabial minimum 30% wiecej. Oczywiscie ze sa premie. Premia do 40 % takze najlepsi moga sporo zarobic. Jest tylko jedno ale... za kazdym razem gdy ten scenariusz sobie przypomne to budze sie zlany potem... bo to tylko sen :( Rzeczywistosc jest inna.

@Franciszek

Hehe co jaka czas dobre starać się możesz ile chcesz ale nie dostaniesz .

Krysz

Chodźcie na krysztalki dużo jest zapraszam szatnia o 10

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 263, z czego 28 to opinie pozytywne, 165 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.