Opinie o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trio Line Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trio Line Polska Sp. z o.o. w Stęszew

Pracus

Dla mnie to jest dziwne jak w obecnej sytuacji można mieć stawkę godzinową 19,87 btutto czyli ok 12-13 zł na ręka skoro najniższą krajową wynosi jakieś 23 brutto jawnie nas (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) czas zgłosić to do PIP ludzie kiedy się ocknijcie

Linia
@Pracus

Dobrze piszesz to dzwoń do PIP nie daj się im załatw nam podwyżki bo z tego co widzę to nawet inflacyjnej podwyżki nie będzie w tym roku .

Szuwar

Proponuję wszystkim Szuwarom nie zejdą na produkcję i zaczną pracować przy stolach tapicerskich a nie brać wiecznie pracy zdalnej żeby unikać problemów i zostawiać sobie urlop zwykłego uczciwego pracownika jak nie ma pracy wysyłają na urlop a swoje urlopy zostawiają bo pracują zdalnie ponoć jeden z to co czwartek ma zdalne a okazuje się że siedzi na giełdzie samochodowej z laptopem żeby odpisać na 2 może 3 emilie i to się nazywa ciężka praca jak na zdalnym można walić prywate gdzie oni będą mieli lepiej

Montaż

Ciekawe jak to jest kto nadaje u kierownika czyżby szef linii bo znowu mają więcej skręcać montażyści .Na szczęście już nie pracuje w tej firmie wyzysk (usunięte przez administratora)na stałych pensjach masz robić jak na akord a zarabiasz trochę ponad 3 tys to jest śmiech a nawet jak już na siłę wyrzucą cię na akord to jest ciągle obcinanie minut ,teraz wymyślili szersze zszywki żeby szybciej praca szła a nie pójdzie bo to bzdura. Trzymajcie się ludzie z tego co widziałem przez ostatnie miesiące firma tonie ludzie są na śmiesznym postojowym jakby im zależało na ludziach płacili by 100 Procent i szukali nowych odbiorców mebli a nie czekali aż praca sama zapuka do drzwi zawsze można dać ludziom postojowe 60 procent a meble za grube miliony ,często jestem mebel to kilka wypłat a tam dają śmieszne postojowe .Żegnam i tak firma padnie .

Gen
@Montaż

Wyzysk to mlo powiedziane przy układaniu kostki człowiek mniej się narobi. Najlepsze jest to że każdy dział jest inaczej rozliczany i tak naprawdę nie widomo o co chodzi chyba wszystko zależy kto jaki ma układ z kierownikiem. Jeden zapierdziela bo ma słabe produkty i nie zarabia drugi nic nie robi i jest ok a trzeci jest pomiędzy i nikt nie umie tego uregulować żeby było dobrze więc zróbmy coś z tym może wyjdźmy na parking to się trochę ogarną tak jak kiedyś. Szuwar oganijcie się bo zachwile sm będziesz musiał iść na strzelnicę nie badzie cykorami tylko weźcie sprawy w swoje ręce wóz albo przewóz.

Mmm
@Gen

Dokładne niby jedna firma równe traktowanie a tego nie ma jedni mają lepiej drudzy gorzej tylko co muszą robić żeby tak mieć każdy wie o kogo chodzi i co robią śmiać się chce .O której i kiedy chcesz wyjść na ten parking bo ci co mają lepiej wiado o kogo chodzi na pewno nie wyjdą bo q tym czasie będą skarżyć na wszystkich i ustami pracować .

Trio line

Ha ha ha słyszeliście już o nowej metodzie trio pewnie tak bo wszysty już o tym gadaja ale wm przybliżę. Najpierw wysyłają na dział szpiega nie będę mowil kogo kto jest bystry sam się domyśli, bo to nie ponoć pierwsza taka sytuacja. Reszty się domyślcie więc uważajcie z kim i oczym rozmawiacie w grupie siła

Okręt tonie
@Trio line

Szpiega na dział jesteś anonimowy wal śmiało żeby każdy wiedział pogonimy go czego się boisz .

Operator Koparki

Rekrutacja przez znajomosci- pod firmę, lub bez znajomości przez agencję

Jeśli agencja - pytają o wszystko, jeśli przez znajomosci odrazu do firmy - nie pytają o nic

Kto ma wiedzieć to wie

Zwolnili mnie dzisiaj z pracy nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora) kompletny brak organizacji pracy więcej kierownikow niż pracowników ,zarobki małe a chcieliby cuda na kiju.

Firma sama sobie winna zatrudniali na potęgę pomocników kierowników zastępców następców i Bóg wie jak to jeszcze można nazwać, bez żadnego doświadczenia byle angielski umieli. A teraz jak mniej pracy to problem bo trzeba ich wykarmić a skąd na to brać pomysł jest prosty uciąć pracownikowi produkcyjnemu bo najłatwiej ale zapominają ze jak ich zabraknie to nie będzie miał kto na nich pracować.typowe bambry które dostały si do koryta na czele z Tomusiem, Szuwarem i Dyrektorkiem od zanęty wędkarskiej. Zenada

Jarosław

Co to znaczy "uciąć"? Obniżono pensje? O ile?

Kadra kierownicza całkowicie nie zna się na zarządzaniu dużym kapitałem i dużą ilością pracowników. Bez żadnego ale można zarzucić niegospodarność oraz działanie na szkodę firmy i pracowników. Tną koszty zamiast generować zyski. Polegają tylko i wyłącznie na jednym kliencie, który nie potrafi zapewnić wystarczającej liczby zleceń aby zapewnić ciągłość pracy. Dyrektor oraz kierownik produkcji całkowicie nie wiedzą co tam robią. Chcieliby japońskiej jakości produkcji, a wychodzi tylko "jakotako".

Zaciekawiony

Aplikuj na ich miejsce . Skoro nie tylko wiesz czego chcą dyrektor i kierownik ale do tego jeszcze potrafisz zarządzać jak rozumiem to już na Ciebie głosuję. Hmm tylko jak wyślesz cv Skoro brak ci odwagi żeby nie chować się za pseudonimem Pracownik

Ziomek

Nie polecam nikomu ... po 2 latach mydlenia oczu o lepszych zarobkach poraz pierwszy w życiu dostałem to firma podziękowała mi a nie ja firmie kadra kierownicza nie zna się kompletnie na produkcji ludzie na stałych pensjach zostają masowo zwalniani atmosfera w pracy bardzo napięta wyszcy to widzą ...statek tonie ..ahoj i powodzenia dla tych co jeszcze są na pokładzie

Hej ludzie ocknijcie się albo jest praca albo jej nie ma bo to o się dzieje to jest jakieś nieporozumienie, nikt nic nie mówi,co będzie dalej czy będzie praca czy mamy szukać czegoś innego. No CHhyba że nas robią w (usunięte przez administratora) Niech zroba jakieś zebranie i przedstawia sytuację bo rachunki same się nie zapłacą.

Ghy

Nawet maszyny miały piątek na popołudniu wolne więc cos jest nie tak bo to byl zawsze ostatni dział bez pracy...

A
@Ghy

Dokładnie tak jest, wprowadzają róże metody rozliczeniowe pracowników produkcji jedni na akord drudzy a stałych jedni mogą dopisywać do średniej inni mają jakieś dziwne procenty, i jeszcze ci gadają ze jednego dnia zarobisz drugiego nie i do tego strasz zwolnieniami. Sądzimy ze jest to robione specjalnie ponieważ jak nie zarobisz to sam się zwolnisz i firma jest czysta i nie będzie musiała płacić odpraw czy tam odszkodowań za miany w umowach, zwolnić to powinni wszystkich tych którzy nie zarabiają dla firmy zaczynając od niektórych Ranerow którym się za dużo wydaje i nie których technologów którzy 2 lata poprawiają jeden szablon i nie tylko. Jeśli ktoś ma inne zdanie niech się wypowie bo może się mylę. A Tomek tylko nas czruje robisz meble za miljony a będziesz zarabia że nawet na rachunki nie starczy a co dalej a zapomniał bym o Szuwarze temu to już się całkiem w główce poprzewracało Pan karierowicz niech zmieni dilera. Więcej nie pisze bo szkoda mojego czasu bo tu by można było książkę napisać pozdrawiam

Pewne info

Dobrze kolego mówisz pracy nie ma i nie będzie luty zapowiada się tragicznie jeszcze trochę i będą zwalniać ludzi nawet tych którzy długo robią bo pracy nie ma .Firma liczy na to że ludzie sami odejdą wtedy lepiej dla nich a takie były plany linie i inne (usunięte przez administratora) a pracy nie ma nawet linia nic nie pomoże i przymila nie się do dyrektora sam was zwolni jeszcze trochę .

Taśma
@Pewne info

Masz rację wszystkie linie produkcyjne i wymysły które zaczęły się za czasów Pana Auto busa to wielki nie wypal a Szuwr próbuje na siłę to kontynuować i wychodzi z tego jedna wielka porażka. Doświadczenia i umiejętności Tapicera, Szwaczki, klej czego nie zastąpi żadna linia robot itp. To prowadzi do upadku firmy

Ghy
@A

Pomijając fakt że jeden dzial może sobie wyjść po 2 godzinach pracy i ma zaliczony cały dzień co w ogóle jest śmiechu warte, prawie cały dział FH wysyłany na inne działy bo nie mają co robić. Ciężko jest im zejść na ciepła hale i zrobić zebranie i szczerze powiedzieć co się dzieje, traktują nas przedmiotowo ważne że u nich się pieniądze zgadzają na koncie.

N-e
@Taśma

Te linie to (usunięte przez administratora) wielkie każdy powinien robić na siebie od zera a nie jest linia mają szykowane ,montowane a inni nie ,muszą robić więcej i ciężej na mniejszą wypłatę co to jest mobbing lepsze traktowanie jednych kosztem drugich dlaczego ktoś ma przywileje ma wszystko podawane szykowane pod linie bo linia ważna a drugi stoi bo linia ważna dlaczego jedni mają lepiej a inni nie . Ktoś może dopisać minuty a ktoś nie to wszystko podchodzi pod mobbing to nie jest równe traktowanie ludzi ,jedno jest pewne linia pomysł z (usunięte przez administratora)

Nieważne

Wszystko to prawda firma poprzez akord przerzuca ryzyko na ludzi mało pracy to ci nie płacą to jest zwykłe (usunięte przez administratora) niech dadzą wszystkim normalne stałe i będzie ok

@Nieważne

A co w przypadku osób, które na akordzie lepiej by robiły niż na uop? Jak taką sytuację wtedy rozwiązać?

Hah
@Danuta

Zmniejszyć minuty :) robicie 2 razy więcej niż macie przypisane i ciągle płaczecie.

Prege
@Hah

Minut nie zmniejszysz bo są w firmie tzw (usunięte przez administratora) lizi (usunięte przez administratora)ślizgacze nie zrobisz mniej druga sprawa dlaczego jedni mają szykujących montażystów a inni nie w firmie nie ma równego traktowania.

@Prege

a napiszesz coś więcej o tym szykowaniu? dużo osób ma takie udogodnienie? i ogólnie co inni na to mówią, w sensie na głos ktoś się skarży czy tylko przez forum tak? jak się problemy tu u was rozwiązuje tego typu?

Taśma
@Nieważne

A może sami zrobimy zebranie na trawniczku, a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby wyjść jak będzie ktoś z Legeta

N-e
@Taśma

Jestem jak najbardziej za lecz wiem z doświadczenia że ci wszyscy ulubieńcy nie wyjdą wiadomo o kogo chodzi to samo ludzie z kredytami ale na strajk jest najlepszy moment żeby coś ugrać jak jest praca wtedy można się targować teraz jak jest taka słabo z pracą a nie będzie lepiej na pewno zwolnią kilka osób bo i tak pracy nie ma a za chwilę będą dzwonić jak się ruszy .

Tapicer

Witam, jak nazywa się taka nowa pracownica młoda czarne włosy często rano na papierosie jest. Miło by bylo gdyby ktoś podał

@Tapicer

Taka czarne włosy i leginsy? To nie wiem ale podpinam

Tapi tapi
@Tapicer

Teraz pewnie wszyscy się na nią grzeją haha

Netus
@Tapicer

Nie masz jaj, żeby osobiście (usunięte przez administratora) koleżankę? Wiedziała by komu podziękować.

Robert
@Netus

Może mniej by się krępował na jakimś firmowym spotkaniu po robocie, przy grillu lub w lecie nad jeziorem? Firma stara się ekipę zintegrować jakoś, czy tylko praca i jeszcze raz praca?

Witam dlaczego wszyscy pracownicy którzy pracują w Trio na Akord są robieni w ciula w stosunku do pracowników na stałych pensji skoro wykonujemy te same czynności. A dokładnie stała pensja 50 % normy i wszystko gra Pracownik na akordzie np ponad 100% normy i dużo więcej i jest źle. Przy stawce która mają akordowi przy 100% normy to z dodatkami i starzem wieloletnim to wychodzi 2500 zł przy 20ndniach pracy. Czy w dzisiejszych czasach jest to normalne robiąc meble za grube siano. Bo jeśli chodzi o stele pensje to czy się stoi czy się leży 3,5 tys na rękę się należy. Wypowiedzcie się co o tym sądzicie pozdrawiam

Pracownik2

Kolego gdzie te 2.5 na rękę ?

Xxx
@Pracownik2

Przy 100%noemy czyli 480 min więc jak Znasz stawki to sobie Oblic pozse9

Tele

Dobrze mówisz robią ludzi w(usunięte przez administratora)z tym akordem pracy mało nie zarabiasz a na stałych pensjach siedzą nic nie robią i zarobią i to ile nawet jak jest praca ty robisz on nie musi i prawie mamy to samo ,pracy nie ma nie zarabiamy a na stałej pensja pewna .

Czy firma Trio Line Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Telek

Wiadomo wszystkim tak samo slabo placa

Kamil

Witam wszystkich macie pracę chcę złożyć papiery jako tapicer jest co robić .

@Kamil

A to tak spontanicznie słać cv można? Ktoś się już tak dostał czy i tak na nabór należy czekać?

Danuta

Pisaliście, że podobno produkcja ma być mniejsza i nikt nic ostatecznie nie mówił. Dalej cisza odnośnie tego czy macie już jakieś wstępne informacje?

Asia
@Danuta

Pracy brak zlikwidowali jeden dział .

Ela
@Asia

Jaki?

@Asia

Czemu pracy coraz mniej jest? Firma ma problem z kontrahentami czy z czegoś innego to wynika? Należy się spodziewać pogorszenia sytuacji?

Pedro

Pracy nie ma i nie będzie taka lipa będzie do końca roku specjalnie nic nie mówią mają nas gdzieś pokazują to każdego dnia ludzie co robimy nie pytam tych wiecie kogo co d545pe do białej kości liżą.

Pepe

Bardzo słabo z pracą ma to się ruszyć czy dopadł nas kryzys jak inne firmy w Polsce ktoś coś wie niech powiedzą na czym stroimy.

Produkcja
@Pepe

Dokładni totalny olew mają nas głęboko (usunięte przez administratora)

@Produkcja

Kompletna olewka niech powiedzą czy są zamówienia czy nie ludzie będą wiedzieć na czym stoją bo to co jest płakać się chce.

jass1

Witam Jak wygląda praca na składowej na produkcji? Czy soboty obowiązkowe i nadgodziny?Jak płaca przez biuro? Z góry dziękuje za odpowiedz

@jass1

Pracy nie ma i nie będzie mają zwalniać ludzi grupowo .

Franciszek
@:(

To pewne info? Skąd masz takie informacje?

Timon
@jass1

Hehe dobry jesteś soboty nie na czegoś takiego od dawna obecnie w całej firmie nie ma pracy w tygodniu dla wszystkich a co dopiero nadgodziny i soboty .

Julia
@Timon

Jak to w tygodniu pracy nie ma, to jak ten zakład działa?

Pppp
@Julia

Działa tak że idziesz na wolne mówią idź do domu

Iza
@Pppp

bezpłatne to wolne, czy biorą z urlopu jak ktoś jeszcze ma ?

Kabib
@Iza

Wybierasz urlop a jak już nie ma to postojowe .

Edyta
@Kabib

Często są takie sytuacje że pracy nie ma czy dopiero teraz się tak zrobiło?

Brajant

Czy ktoś może wreszcie naprawić(usunięte przez administratora)klapy od kibla które są od 3 miesięcy ? Toaleta męska- 2 klapy zniszczone gdzie nie idzie usiąść dodatkowo w ostatniej toalecie dla kierowców pika cały czas alarm oraz nie idzie usiąść na kiblu Piękna wizytówka! To jest od 3/4 miesięcy i nikt z tym nic nie robi

Zostaw merytoryczną opinię o Trio Line Polska Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trio Line Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 285.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 263, z czego 28 to opinie pozytywne, 165 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trio Line Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trio Line Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trio Line Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Składowa 5
    62-064 Stęszew

Trio Line Polska Sp. z o.o.