Opinie o Oristo Sp. z o.o. w Stare Montowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Oristo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Oristo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oristo Sp. z o.o. w Stare Montowo

Student

Witam serdecznie! Mam pytanie do pracowników Oristo! Chciałbym tam podjąc prace między semestrami zeby zarobić parę groszy. Ale kumpla ojciec który tam pracował mi odradza, bo mial tam duze problemy z kontrolą jakości konkretnie na stolarni (usunięte przez administratora) Proszę o pilna odpowiedź. Pozdrawiam!

To rzeczywiście atmosfera mało ciekawa, jeżeli sprawdzają pracownika na każdym kroku, to trzeba mieć całkiem dużo cierpliwości do tego typu zachowań ;/ ale tak się zastanawiam, czy chociaż zarobki to w pewien sposób rekompensowały? Wcześniej ktoś pisał, że dają premie, niby nie za wiele bo 100 złotych, ale może sama podstawa u nich jest całkiem spoko?

yo Nowy wpis

Widziałem ze szukają operatorów z mile widzianym orzeczeniem. Przyjmą mnie bez niego, skoro to nie wymóg konieczny, czy szkoda czasu na wysyłanie cv?

ORiSTO Nowy wpis
@yo

Witamy, zachęcamy do złożenia CV w siedzibie firmy lub mailowo na adres praca@oristo.pl. Oczywiście przyjmujemy osoby bez orzeczenia o niepełnosprawności. Nie jest ono wymagane, natomiast jeżeli ktoś takie posiada ma również możliwość znalezienia zatrudnienia w naszej firmie.

Administrator Nowy wpis

Oristo Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Montażysta. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Handel Nowy wpis

Czy potrzebują w tej firmie handlowców?

Student

Juri
@Student

Niestety pracuje

Zespół ORiSTO
@Student

Witam, Jak najbardziej zachęcamy do składania CV do pracy w ORiSTO na okres wakacyjny. Mamy bardzo dużo zgłoszeń i na ten czas wolne miejsca pracy dla Uczniów i Studentów zostały uzupełnione- jednak być może zaistnieje jeszcze potrzeba uzupełnienia etatów. Jeśli chodzi o dział Kontroli Jakości to żaden ze stałych Pracowników naszej firmy ani Pracownik sezonowy (Uczeń/Student) nie zgłaszał jakichkolwiek zastrzeżeń co do współpracy z tym działem - przeprowadzamy takie rozmowy z Pracownikami jeśli chodzi o komfort pracy i atmosferę, są to więc wiarygodne informacje. Wszyscy Pracownicy w ORiSTO są pomocni -zwłaszcza dla nowych pracowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i często na początku są troszkę zagubieni. Cieszy nas to, że tak wielu naszych Pracowników jest zadowolonych z miejsca pracy. Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić do aplikowania na jedno ze stanowisk, aby przekonać się samemu, że dobrze jest tu pracować. Przypominamy, że istnieje możliwość kontaktu z Działem HR, który chętnie odpowie na pytania. Pozdrawiamy, Zespół ORiSTO

Juri
@Zespół ORiSTO

Jakie rozmowy przeprowadzacie z pracownikami? Nigdy o tym nie słyszałem nie znam też nikogo z kim byście rozmawiali a trochę czasu już w oristo pracuję. Bajki.

Zespół ORiSTO
@Juri

Drogi Pracowniku, taką formę pozyskiwania opinii wprowadziliśmy stosunkowo niedawno - nie zapytał Pan najwidoczniej właściwych osób. Zapraszam na spotkanie- wytłumaczymy Panu w jaki sposób i na jakich zasadach odbywają się takie rozmowy z Pracownikami. Chętnie też wysłuchamy Pana opinii. Pozdrawiam, Dział HR

Regularnie
@Zespół ORiSTO

Nie polecam pracy w tym zakładzie tym bardziej jako student jest jeden brygadzista który śpiewa pogrzebowe piosenki beka jak krowa nie szanuje ludzi zachowuje się jak by go z zoo wypuścili. Trzeba dobrze d..e lizać żeby mieć dobrze lub być w ich ,,klice,,. Każdy na każdego patrzy jak wróg znam osobę która nabawiła się choroby emocjonalnej. Wszech obecny (usunięte przez administratora)trzeba robić dobrą minę do złej gry a jak coś powiesz komuś z przełożonych to wielka obraza majestatu bo paluszek w (usunięte przez administratora) się skrzywił. Wieczna kontrola pracowników, ocenianie pracowników, kamery, wszechobecni podpierdalacze. Kasa mała, wymagania oraz napięcie emocjonalne i presja nie polecam tej pracy

Jerzy
@Regularnie

Podasz jakieś przykłady tych zachowań brygadzisty? I ta kontrola pracowników brzmi tak, że muszę zadać pytanie w jaki sposób jesteście kontrolowani? Kasa mała tzn. ile? Trochę pytań ale wiesz postaw się na moim miejscu, jak szukam pracy to fajnie wszystko wiedzieć.

Odpowiedź odpowiedź Jerzy
@Jerzy

Zdarzało się że gościu rzucał elementami produkcyjnymi krzyczał lub chodził po innych pracownikach i obrabiał (usunięte przez administratora) Przełożony potrafi się schować za maszyną lub wózkiem żeby podglądać co ludzie robią pod rzekomą jego nieobecność a jak coś wyczai to leci do kierownika. Lepiej nie składaj tam swojego CV szkoda nerwów na taką sagę głupców

@Odpowiedź odpowiedź Jerzy

Naprawdę. Takie zachowania? To chowanie się za maszyną ma pomóc w sprawdzeniu kto co robi? Nie łatwiej skontrolować na monitoringu? Czy tutaj nie ma kamer?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Oristo Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Stefan

Firma na stronie którą prowadzi napisała że obecnie nie rekrutują ale jak ktoś chce dołączyć do zespołu to żeby przesłał CV. Takie wysyłanie aplikacji na zapas ma sens? Odzywają się jak już pojawi się jakaś praca? Mnie intesuje na operatora CNC. Jak płacą? Wcześniej ktoś wspomniał ze coś dorzucają do premii jak roboty dużo. A teraz jak jest?

Operator

Witam chciał bym zapytać o pracę na cnc mam duże doświadczenie na cnc czy 5 tys miesięcznie bez nadgodzin da się zarobić w tej firmie

Mariusz zdradziecki

Jak to jest że na montażu jednego majstra trzeba błagać o urlop i tłumaczyć się po co potrzebne wolne a on sam ma wolne kiedy chce? Nie rozumiem tego mój urlop moja sprawa praca to nie całe życie.

@Mariusz zdradziecki

A to nie chodzi o to, żeby każdy nagle sobie nie wziął co by firma przestojów jakiś nie miała? Z tego wynika, że jesteś bardziej potrzebny niż on, zawsze jakiś plus? ;)

Mariusz zdradziecki
@Zofia

Ale za każdym razem jak chcesz urlop to słyszysz, no sam najlepiej zostanę i będę robił. Jakby łaske robił że da urlop. Kiedyś komuś nie chciał dać na pogrzeb rozumiesz?

Zs
@Mariusz zdradziecki

Miałam kilka razy "przyjemność" pracować u niego, brygadzista ok, a on ciągle naburmuszony. Cieszę się że to były pojedyńcze dni bo facet jest nie do zniesienia. Nie chciała bym pracować u niego na montażu.

@Mariusz zdradziecki

Ej no spokojnie, skąd ja takie szczegóły mogłam wiedzieć? :/ No wszystko pewnie zależy od sytuacji, z pogrzebem podajesz faktycznie skrajny przypadek. Aż ciekawa jestem argumentacji z jego strony odnośnie tego

Darjan

Stabilny pracodawca mimo że w okolicy w różnych zakładach jest ciężko z pracą my ciągle pracujemy normalnie. Ostatnio dorzucili nam po 100 zł do premii z powodu wysokiej inflacji. Polecam pracę tu.

Natalia
@Darjan

To ładnie, chociaż 100 przy tym galopującym wzroście to jak nic , ale najważniejsze ze w druga stronę nie odbija się. A co robisz tam?

Darjan
@Natalia

Jestę operatorę.

@Darjan

No i jak wgl., wygląda praca na tym stanowisku tutaj? Pracowałeś jako operator już w innej firmie może?

Jakie są warunki zatrudnienia w Oristo Sp. z o.o.?

Dżek

Warunkiem zatrudnienia jest przede wszystkim chęć do pracy potencjalnego pracownika.

Jak się pracuje z ludźmi z Oristo Sp. z o.o.?

Xd

Nikt tobie nie pomoże ani nie powie jak masz robić tylko chodzą i obgadują

Stefan
@Xd

Masz na myśli że plotkują? Tak jest w każdej firmie. Nie pomagają nawet nowym pracownikom żeby się wdrożyli? Pytam bo nie mam doświadczenia a chciałem się zatrudnić.

qqq

Jeżeli praca na krótko, na wakacje lub żeby mieć czas, aby poszukać czegoś innego, to tak. W innym wypadku odradzam. Znam ludzi, którzy od prawie 10 lat nie mieli podwyżki. Płace nie są stabilne, dużo zależy od humoru szefa. Bywa tak, że więcej się zarabia w ciągu miesiąca, który ma 19 dni roboczych, niż takiego który ma 23 takie dni. Premie są, to trzeba przyznać, ale małe. Bywa tak, ze gdyby nie premia, pracownik nie miałby najniższej krajowej. Atmosfera też średnia, grupy, grupki, towarzystwa wzajemnej adoracji. Nie będę wymieniał personalnie, ale bywa GRUBO.

hmm
@qqq

praca na umowę zlecenie oczywiście według firmy oristo praca w soboty obowiązkowa jeśli się nie zgadza ktoś przyjść to jest zaraz wołany na dywanik do kierownika potem zastraszany, że nie podpiszą z nim umowy na czas okreslony albo nie przedłużą umowy zlecenie. mistrz który kiedyś był kontrolerem jakości chodzi jak hitler naburmuszony trzeba mu palec w dupsku trzymać prosto żeby do Ciebie odezwał się jak do człowieka ... masakra jakaś w oristo kierownik i mistrz to bogowie przed którymi trzeba się bać taka właśnie jest relacja w pracy łącząca kierownictwo mistrzostwo i pracowników. pracownik traktowany jak śmieć. w pracy ciagłe darcie japy brygadzisty "nie słyszę sprzęgieł" gdzie każdy głuchy by usłyszał ... problem ze sprzętem masz coś wkręcić a nie masz czym bo wkrętarki są tylko dla ludzi z umową o pracę a tak musisz chodzić i łamzać zeby ktoś ci pożyczył. pan ornow. dostaje różne nagrody ale nie wiem czy zdaję sobie sprawę że w firmie panuje mobbing gnojenie ludzi... za to żadna nagroda się nie nalezy gdyby nie pracownicy firma by nie istniała bo kto by za nich pracował??? tu nie szanuje się ludzi !!! nie polecam pracy ale wiem że trzeba gdzies pracować nawet za marne grosze bo trzeba z czegos sie utrzymać

Gen
@qqq

Zgadza się znajomości koledzy mistrzowie. Co niektórzy ok. Ale są tacy że nie mają pojęcia ale głęboko palec trzymają i ksywę czopek mają :)

xd
@hmm

tam jest jedna osoba a dokładnie pani która jest pracownikiem a robi co chce ani majster ani brygadzista jej nic nie powie bo chyba się jej boją

Grażyna
@xd

A skąd ona taka się wzięła? Może trzeba jak ona się zachowywać i Was będą się bali i nie będzie krzyku.

@xd

Kogo masz na myśli?

Od czego uzależniona jest premia w firmie Oristo Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 30 maja na Praca.gov.pl ogłoszenie na stanowisko Operator.

Oristo

Witam, Dziękujemy za zainteresowanie i spieszymy z odpowiedzią. System wynagradzania pracowników w naszej firmie jest przejrzysty i usystematyzowany. Dbamy o to, aby był to system sprawiedliwy i aktualny- w ślad za tym raz do roku dokonujemy przeglądu wynagrodzeń wszystkich stanowisk pracy. Jeśli chodzi o premie- to są one przypisane do stanowisk. Im wymagany poziom m.in. kwalifikacji, doświadczenia oraz samodzielności jest wyższy na stanowisku – tym wyższe są progi premiowe. Szczegółowe informacje nt. m.in. systemu wynagradzania Pracowników ORiSTO udzielane są podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zapraszamy do aplikowania na jedno z przedstawionych w ofercie pracy stanowisk. Zachęcamy także do kontaktu z Działem HR, który jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie oraz rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości ???? Z pozdrowieniami, Zespół ORiSTO

Tragedia
@Oristo

Premia będzie taka na ile dobrze z majstrem gadasz, wszyscy to wiedzą, a kadra oristowska jak zwykle próbuje wybielić sie, odradzam pracę tam, pozdrawiam ¯\_(ツ)_/¯

Heja

Od tego czy się starasz :D.Ale ci co się starali to już dawno odeszli starając się o lepszą pracę :)

Xd
@Tragedia

Witam to szczera prawda atmosfera w pracy do bani tam rządzi kto chce odradzam pracę tam

Stenia Benia

Z okazji nadchodzących świąt i nowego roku życzę szefostwu kierownictwu i wszystkim osobą za to odpowiedzialnym żeby przez cały rok używali tego papieru toaletowego który jest rozkładany w toaletach. Zwykły pracownik to też człowiek! Zwłaszcza kobiety mogą się tym papierem zarysować.

Czarnecha
@Stenia Benia

Masz rację to powiini zmienić.

Grażyna
@Czarnecha

Pewnie najtańszy z przemiału kładą :3 A wypłaty choć dobre? Wtedy mogłabym sobie sama przynosić jakiś velvet czy inne białe XD

fan Shreka

Kochani mam pytanko czy to prawda że kierownik odchodzi z nowym rokiem?

Leń

Super praca kurczę!

nigdy

Jeżeli się zastanawiasz nad pracą tutaj, to się nie zastanawiaj już

Dzon
@nigdy

Popieram produkcyjny bałagan zero organizacji l(usunięte przez administratora) Atmosfera tak jak powietrze w zakopanym w zimę.

Albercik
@Dzon

Ale to są dzieci właścicieli. Mieliby szlifować z tobą? ;)

@Dzon

Jedyne co musisz zrobic to podlizywać się osobom funkcyjnym (usunięte przez administratora)

Hhh
@Grafi

Kto do osoby funkcyjne?

Grafi

Dziwię się wam że dalej tam pracujecie za te grosze gdzie pracownik z 15 letnim stażem w firmie ma stawkę taką samą jak osoba która jest po okresie próbnym . Ja nie dawno się zwolniłem stamtąd i jestem bardzo zadowolony bo mam lżejsza pracę za lepsze pieniądze w którą się (usunięte przez administratora) Myślą że dali trochę podwyżki to mogą zajechać pracownika. Żeby czasami się nie obudzili jak ludzie zaczną się zwalniać przez te wywieranie presji. Niech przyjmą więcej tych Ukraińców na pewno zrobią więcej od nas.

Halina
@Grafi

A czy w Oristo wynagrodzenie jest od czegoś uzależnione? Może po prostu ta nowa osoba posiadała już jakieś doświadczenie i umiejętności i dlatego dostała taką samą stawkę jak pracownicy pracujący już w firmie?

Czy można liczyć w Oristo Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Grafi

Tak jak znajdziesz cokolwiek w apteczce.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Oristo Sp. z o.o.?

Rychu

Małe ale całe

Cześć. Ile można zarobić na montażu lub na CNC? Czy zakład zapewnia szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Genek
@Nowy

Zero szkoleń jesteś zdany na siebie bądź na innych pracowników zarobki marne

Elo
@Genek

Marne zarobki czyli jakie? Może powiesz na co może liczyć operator CNC?

Genek
@Elo

2 tys to max

Zostaw merytoryczną opinię o Oristo Sp. z o.o. - Stare Montowo

• Jak się pracuje w Oristo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oristo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oristo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oristo Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 59
    13-324 Stare Montowo