Oristo Sp. z o.o.

Montowo

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Oristo Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oristo Sp. z o.o.

qqq

Jeżeli praca na krótko, na wakacje lub żeby mieć czas, aby poszukać czegoś innego, to tak. W innym wypadku odradzam. Znam ludzi, którzy od prawie 10 lat nie mieli podwyżki. Płace nie są stabilne, dużo zależy od humoru szefa. Bywa tak, że więcej się zarabia w ciągu miesiąca, który ma 19 dni roboczych, niż takiego który ma 23 takie dni. Premie są, to trzeba przyznać, ale małe. Bywa tak, ze gdyby nie premia, pracownik nie miałby najniższej krajowej. Atmosfera też średnia, grupy, grupki, towarzystwa wzajemnej adoracji. Nie będę wymieniał personalnie, ale bywa GRUBO.

hmm
@qqq 08.11.2014 14:17
Jeżeli praca na krótko, na wakacje lub żeby mieć czas, aby poszukać czegoś innego, to tak. W innym wypadku odradzam. Znam ludzi...

praca na umowę zlecenie oczywiście według firmy oristo praca w soboty obowiązkowa jeśli się nie zgadza ktoś przyjść to jest zaraz wołany na dywanik do kierownika potem zastraszany, że nie podpiszą z nim umowy na czas okreslony albo nie przedłużą umowy zlecenie. mistrz który kiedyś był kontrolerem jakości chodzi jak hitler naburmuszony trzeba mu palec w dupsku trzymać prosto żeby do Ciebie odezwał się jak do człowieka ... masakra jakaś w oristo kierownik i mistrz to bogowie przed którymi trzeba się bać taka właśnie jest relacja w pracy łącząca kierownictwo mistrzostwo i pracowników. pracownik traktowany jak śmieć. w pracy ciagłe darcie japy brygadzisty "nie słyszę sprzęgieł" gdzie każdy głuchy by usłyszał ... problem ze sprzętem masz coś wkręcić a nie masz czym bo wkrętarki są tylko dla ludzi z umową o pracę a tak musisz chodzić i łamzać zeby ktoś ci pożyczył. pan ornow. dostaje różne nagrody ale nie wiem czy zdaję sobie sprawę że w firmie panuje mobbing gnojenie ludzi... za to żadna nagroda się nie nalezy gdyby nie pracownicy firma by nie istniała bo kto by za nich pracował??? tu nie szanuje się ludzi !!! nie polecam pracy ale wiem że trzeba gdzies pracować nawet za marne grosze bo trzeba z czegos sie utrzymać

Zostaw opinię o Oristo Sp. z o.o. - Montowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oristo Sp. z o.o.