Opinie o Marek Liberacki Libro w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marek Liberacki Libro. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Liberacki Libro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Liberacki Libro w Lubawa

A ja w sieci widziałam, że dosłownie przed chwilą szukali osoby jako szwaczka. Oferują umowę na czas określony, ale nie napisali, jaka jest pensja. Czy wiecie, ile płaca na tym początkowym czasie, jak osoba ma doświadczenie jako szwaczka maszynowa 3 lata? Będzie chociaż z 4500 zł netto?

Irena Nowy wpis

Moja znajoma kupiła narożnik. Czy to prawda że mebel na gwarancji to mówią żeby naprawić to samemu szukać firmy. Porażka

Pracownik do 26 roku życia Nowy wpis

Zmieńcie księgowa. Nie wiem co ta kobieta bierze, ale nie ogarnia, że pracownikowi czy to na umowie o prace, czy na umowie zlecenie do 26 roku życia, podatku się nie zabiera. Robicie sobie z młodych ludzi żarty. Gdzie to wkładacie, do kieszeni?

@Pracownik do 26 roku życia

Pisząc krótko robisz tu na zleceniu? jako kto? Pytam, bo podobnie jak jedna Pani widziałem tamtą ofertę dla speca od eksportu, jednak jak widać się spóźniłem. Pisali w niej o uop. wszyscy w biurze na niej są?

Marek Liberacki Libro poszukuje pracownika na szwaczka. Czy stanowisko szwaczka wymaga nadgodzin?

Firma Marek Liberacki Libro prowadziła rekrutację na stanowisko MONTAŻYSTA. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Anula

Czy starszy specjalista ds. eksportu ma płacone dodatkowe premie od pozyskanych klientów, bo widziałam w starym ogłoszeniu, że to było akurat wypisane w obowiązkach? Sprawdzacie ten niemiecki, na ile ktoś go zna czy są jakieś zadania do ogarnięcia po niemiecku?

Piotr Truszczyński

Art. 212. [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

Dymek

Praca w Libro w roli kierowcy to masakra!!!Co z z tego,że auta nowe gdy zarobki nędzne. Do tego jeszcze przekretas kierownik transportu Fonderski.Kretacz,kopertfield i szuja.Ale karma wkrótce wróci do niego niebawem.Ogolnie (usunięte przez administratora) jak wiele innych!

@Dymek

Bo taka prawda

Jaśnie Pan kierowca

Witam szanowne grono :) początkowo obiecywane złote góry przez Pana zarządzającego transportem ... Ale na tym się kończy wszystko w sekundzie pryska , praca jak zapowiadał Pan "F" poniedziałek-piątek w rzeczywistości niedziela piątek bądź poniedziałek sobota do tego dochodzi ręczny rozładunek mebli za co nie jest płacona żadna złotówka:( płacą nie adekwatna do tego co się wykonuje . Odradzam , nie polecam

Kierowca

Zgadzam się z poprzednikiem. Praca na stanowisku kierowcy słabo płatna, ręczny rozładunek mebli, chore awizacje przez co nie rzadko wyjeżdża się w niedzielę oraz spędza niektóre święta w trasie. Z urlopem też różnie bywa. Nie polecam

Wanda
@Kierowca

a chociaż jakieś dodatki za weekendy, święta masz? czy nie ma szans?

Kierowca
@Wanda

Jako dodatek można usłyszeć: " Nie narzekajcie, gdzie będziecie mieli lepiej?" Firma była porządna ale parę lat temu. Teraz zeby mieć taką wypłatę nie trzeba jeździć po Niemczech i denerwowac się na źle poukładaną pracę .

Putin

A kto ma mieć ułożona pracę , przez kierownika transportu to ma , reszta to pionki odstawione daleko , daleko .

Dorota
@Putin

to znaczy? Pracownicy nie są traktowani na równi? Co sprawia że ktoś jest kwalifikowany do tych "pionków" jak to ująłeś?

Putin

Nie polecam na stanowisku kierowcy , nędzne zarobki, praca nie ułożona !! Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Liberacki Libro - Lubawa

• Jak się pracuje w Marek Liberacki Libro?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Liberacki Libro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Liberacki Libro?

Marek Liberacki Libro
  • Grunwaldzka 22C