Opinie o FHU ELZAP w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy FHU ELZAP, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHU ELZAP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU ELZAP w Kraków

Aneta Nowy wpis

Jakie są obowiązki jako handlowiec ?

Ela Nowy wpis
@Aneta

Poszukiwać, zdobywać i utrzymać klientów.

Mati Nowy wpis

Czy w Krakowie są poszukiwani handlowcy? Jaki samochód (bo domyślam się, że jest zapewniany) jest oferowany?

Ela Nowy wpis
@Mati

Dobry handlowiec zawsze miłe widziany. Jeśli zechce mi Pan zaoferować współpracę, serdecznie zapraszam. A samochód cóż, do wykorzystania skoda fabia ????

Co teraz dzieje się teraz w FHU ELZAP? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

K.
@Administrator

Praca OK, ostatnio pojawia się dużo nowych ogłoszeń o pracę dla handlowców.

PT

Wszystko ok, atmosfera dobra, brak zaległości w płatnościach, praca stabilna

Specjalista Ds. Sprzedaży
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczna, spotkanie

Pytania

Atmosfera w pracy i doświadczenie

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Możecie opisać aktualną sytuację FHU ELZAP? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Geo

Bardzo dobra atmosfera, pracodawca otwarty i przyjazny

gosc

Stanowczo nie polecam do współpracy.

jacek
@gosc

Dziękujemy za opinię. Myślę że jest ona mocno krzywdząca, szkoda że anonimowa.

obojetny

Pracownicy mają pracować, a nie integrować się. Brak integracji nie ma nic wspólnego z dobrymi stosunkami międzyludzkimi w zakładzie pracy. Ponadto firma pracuje nad przejrzystością dodatków do płacy. Czy jeden miesiąc na to nie wystarczy? Dziwny ten zarząd.

jacek
@obojetny

Niestety nie wystarczy bo wiąże się to z wyborem systemu informatycznego do procesów w firmie. Koszt jego z wdrożeniem to ponad 150.000 zł. Dlatego musimy to zrobić roztropnie.

jacek@elzap.eu

Dziękujemy za opinie. Nasza firma nie oferuje umów na najniższą krajową, ale zawsze to można zweryfikować przy podpisywaniu umowy. Wysiłek nasz, jako osób zarządzających skierowany jest na współpracę i wzajemną pomoc oraz życzliwość między pracownikami, co rzeczywiście na podstawie sond odbierane jest przez niewielką część osób jako kolesiostwo i układy. Postrzegamy to jako nasze niedociągnięcie i nieustannie pracujemy nad tym.

tomaszg

Fajna firma z dobrą atmosferą pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU ELZAP - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FHU ELZAP
2/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Kozienicka 109a