FHU ELZAP

Kraków

Opinie o FHU ELZAP

Geo

Bardzo dobra atmosfera, pracodawca otwarty i przyjazny

gosc

Stanowczo nie polecam do współpracy.

jacek
@gosc 21.07.2017 19:52

Dziękujemy za opinię. Myślę że jest ona mocno krzywdząca, szkoda że anonimowa.

obojetny

Pracownicy mają pracować, a nie integrować się. Brak integracji nie ma nic wspólnego z dobrymi stosunkami międzyludzkimi w zakładzie pracy. Ponadto firma pracuje nad przejrzystością dodatków do płacy. Czy jeden miesiąc na to nie wystarczy? Dziwny ten zarząd.

jacek
@obojetny 01.05.2017 17:07

Niestety nie wystarczy bo wiąże się to z wyborem systemu informatycznego do procesów w firmie. Koszt jego z wdrożeniem to ponad 150.000 zł. Dlatego musimy to zrobić roztropnie.

jacek@elzap.eu

Dziękujemy za opinie. Nasza firma nie oferuje umów na najniższą krajową, ale zawsze to można zweryfikować przy podpisywaniu umowy. Wysiłek nasz, jako osób zarządzających skierowany jest na współpracę i wzajemną pomoc oraz życzliwość między pracownikami, co rzeczywiście na podstawie sond odbierane jest przez niewielką część osób jako kolesiostwo i układy. Postrzegamy to jako nasze niedociągnięcie i nieustannie pracujemy nad tym.

tomaszg

Fajna firma z dobrą atmosferą pracy.

Zostaw opinię o FHU ELZAP - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU ELZAP