Opinie o Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia w Warszawa

Trr

Najgorsza w tej pseudo firmie jest koordynatorka fałszywa i zakłamana jak złożysz skargę to pi kilku dniach dostajesz wypowiedzenie funkcjonariusze robią z pracownikami pseudo firmy co chcą poniżają i wyśmiewają a koordynatorka nic z tym nie zrobi totalna kpina za marne 2000 tys zapierniczasz święta niedzielę

Śmierć
@Trr

Bo to jest szczera prawda. Doświadczyłem na własnej skórze.

Zastanawiam się jakby mogło być możliwe to, że faktycznie osoby z tym samych stanowisk zarabiałyby inaczej tak jak kiedyś tu wskazano, możliwe ze o premie chodzi? wcześniej jak wyświetlała mi się dawniejsza oferta dla specjalisty ds. personalnych to nie było o niej mowy więc zastanawiam się czy niedawno ja wprowadzono

Życzliwy Nowy wpis

Nie polecam. Układy ukladziki. Kazdy na tym samym stanowisku zarabia inne pieniadze.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia?

Trr

.....

W której kantynie ?

Czarna
@.....

Grudziądz

Hshshskaoaosj
@Czarna

Mozemy się skontaktować jakos ?

Śmierć
@Trr

Bo to jest szczera prawda. Doświadczyłem na własnej skórze.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia na stanowisko Poszukuję pani do pomocy przy sprzątaniu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Iwona

Widziałam ogłoszenie o pracę na stanowisku sprzedawca i mają zaznaczone, że praca również w niedzielę według grafiku. Pisaliscie tutaj, ze pracownicy muszą przychodzić do pracy w niedziele i święta. Możecie nakreślić jak jest ustalany ten grafik na niedzielę? I czy w święta nadal się pracuje, bo nie ma tego w ogłoszeniu?

Oksana
@Iwona

Tak, w niedziele się pracuje ze względu na widzenia w zakładach karnych, często zakłady karne również w święta mają godziny widzeń i wtedy kantyna jest otwarta. Jeśli chodzi o grafik - każda kantyna ma trochę inaczej, to zależy od ilości pracowników i od zakładu karnego - jak tam organizowane są widzenia, wypiski i tym podobne. Pozdrawiam.

Agnieszka Nowy wpis
@Iwona

Jeśli przychodzisz w niedzielę i święto to masz za to dzień wolny w tygodniu. Nie masz płacona 100% za te dni tylko odbierasz w inny.

Kintek

Mazovia.... Legenda o tym jak rozwalić firmę w rok. Jak na szczycie przedsiębiorstwa posadzić były zarząd CZSW. Reszta jest milczeniem...

Alicja
@Kintek

Skąd taki pogląd? Tak się zastanawiam, co było przed rokiem i co się popsuło, to ma jakiś związek z pandemią? W tym czasie wiele firm musiało podjąć różne działania, które odbijały się na kondycji przedsiębiorstwa. Zastanawiam się, czy te zmiany w zarządzie mają z tym jakiś związek. Będę wdzięczna za wyjaśnienie.

Ikt
@Alicja

Nie

@Ikt

Skoro nie z pandemią to w czym tu problem w takim razie? Chyba, że nie jest jednak tak źle jak opisywaliście? Jak bieżąca sytuacja się do tego odnosi?

Czy pracownicy Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ikt

Praca po godzinach za darmo. Nie wolno odzywać się do współpracowników bo będzie to uznane za mobbing

@Ikt

Uznane za niego? to jak tu się przepraszam ludzie wcześniej do siebie odzywali, że padło takie stwierdzenie? były kiedyś jakieś konflikty? jak je rozwiązywali?

Pracował ktoś z Was jako Sprzedawca w firmie Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Nikt

Nie polecam przygotuj się na ciągły , długotrwały (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)pracę również w niedzielę i święta

śmieć

Wstyd i hańba. Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) Zmuszani do handlu w kantynach w niedziele i wszystkie święta nawet te najważniejsze że szkodą dla ich rodzin. Pozbawieni są życia osobistego.Musza pracować ponad siły bo na 5 etatów zatrudnia się 3osoby. Nie mają czasu w pracy ani warunków na zjedzenie choćby jednego posiłku w ciągu 10 godzin pracy i wypiciu czegoś kawy czy herbaty. Nawet wyjście do toalety jest problemem. Cały czas jest obserwowany . Gdy prosi koordynatora czy kierownika o pomoc oczywiście drogą elektroniczną bo telefonów nie odbierają nigdy nie ma odpowiedzi. Jeśli już łaskawie przyjadą i się poskarżysz to usłyszysz odpowiedz ,,droga wolna nikt Cię tu siłą nie trzyma. Nie znamy dnia ani godziny kiedy nas wezwią do pracy w godzinach nadliczbowych za które nie zapłacą ani nie dadzą dnia wolnego. Najlepiej (usunięte przez administratora) pracownika z urlopu zaliczając urlop zaległy na poczet urlopu bieżącego. Lista nieprawości w tej firmie jest długa nie sposób wszystkiego wyszczególnić. Ta firma powinna nazywać się wielkie oszustwo.Pracownik to śmieć i klient też śmieć. Cały zarząd tej firmy to są prawdziwi przestępcy.

Bibliotekarka

Witam. Prosze o pomoc gdzie moge zgłosić skarge na pracownice kantyny w A.Ś. w Poznaniu? Chodzi mi o panią ktora jest odpowiedzialna za przelewy na paczki i ich realizacje. Ta firma to jakas kpina, nikt nic nie wie i nie moze udzielic mi informacji kto ukradl moje pieniądze. Warszawa odsyla do Poznania..Czy wie ktos do kogo skierowac oficjalną skarge na dzialalnosc kantyny Poznan ul.Młyñska

Zofia
@Bibliotekarka

A w jakich okolicznościach zostały skradzione pieniądze ? Czy zgłaszałaś sprawę na policję ?

Barbara
@Bibliotekarka

Sprawa wyjasniona. Dzialalnosc IGB Mazovia oceniam na najwyzszym poziomie, dbają o kazdego klienta i tego małego i wiekszego zleceniodawce tak samo profesjonalnie . Dziekuje za pomoc

Anakr

Do Warszawy.

@Anakr

Rozumiem, a jeśli chodzi o te paczki to w tym roku też będą? Bo to chodziło chyba o świąteczne, nie?

Blady

Wynagrodzenie w kantynie minimalne, nie proporcjonalne do wykonywanych obowiązków.

Krystyna
@Blady

Nie ma możliwości pójść do szefostwa i poprosić o podwyżkę? Jeśli jest dużo obowiązków to chyba to dobry argument żeby mieć więcej na koncie?

Byly pracownik
@Krystyna

Ty masz pojęcie co piszesz, przecież w tej firmie nikt cię nie słucha tym bardziej jak chodzi o pieniądze. Widać że nie pracujesz na kantynie .

Dorota
@Byly pracownik

w jakim sensie nie słucha? o co chodzi poza tą kasą?

Ktoś
@Dorota

Chodzi o to że w mazovi każdy każdego zna i albo siedzisz cicho i pracujesz albo nie ma dla ciebie miejsca.. Jeśli masz swoje zdanie i chcesz walczyć o swoje to jesteś usuwana z tego grona a każdy pretekst jest dobry :) tule ciepło koleżankę z kantyny

Damian
@Ktoś

I jaki niby oficjalny powód podają jak już kogoś "usuwają"?

Pracownica
@Damian

Powody są banalne i pracownicy wygrywają w sądach a oni płacą odszkodowania.

@Pracownica

Za samo zwolnienie kogoś? To jak tu formułowane są umowy w takim razie, bo pierwszy raz widzę, żeby za rozwiązanie stosunku pracy odszkodowanie płacić

Zła firma

Krystyna

Dlaczego taka zła?

daria

Jestem sprzedawczynią w kantynie tylko i wyłącznie dzięki części etatu, co w mojej sytuacji osobistej jest jedynym plusem. Zarobki - minimalne, a wymagania ogromne. Zamówienie towaru na twojej głowie, odpowiedzialność finansowa i towarowa pomimo najniższej krajowej, praca z ryzykiem (nigdy nie wiesz z jakim osadzonym będziesz mieć do czynienia), robisz za sprzedawcę, fakturzystę, logistyka i organizatora dostawców jeśli ktoś nagle zrezygnuje z dostarczania towaru do miejsca w którym pracujesz (i nie jest związany umową przetargową). Dużo obowiązków wykonuje się również poza miejscem pracy - kupowanie m.in prasy, elektroniki, odzieży czy zamawianie towaru do kantyny z domu, bo zdarza się, że nie masz możliwości zadzwonienia z miejsca pracy do dostawcy, bo telefon akurat odmówił posłuszeństwa. Podwyżki? Ciągle słyszymy, że one będą, a ich nie ma. Dodatek na poziome 100-150zł zależny od stanu magazynowego i sprzedaży, który możesz dostać, ale właściwie zawsze może pojawić się pretekst, że Ci go zabiorą - np. wróci Covid, albo ceny pójdą jeszcze wyżej i sprzedaż się zmniejszy, to co? Po dodatku. Ogólnie, jest kiepsko. W kilku miejscach pracują na prawdę bardzo dobrze wykonujący swoje obowiązki ludzie, ale ryba psuje się od głowy... Większość z góry nigdy nie pracowała na kantynie i nie wiedzą jak ta praca wygląda i z czym faktycznie się wiąże. Co do pracy - będziesz umieć to, czego nauczą Cię koleżanki na miejscu (jeśli oczywiście zechcą poświęcić Ci czas), gdy co chwilę ktoś się zwalnia - chęci do szkoleń nowych uciekają, tym bardziej, że nie ma za coś takiego jakiegoś grantu finansowego, a i nie masz tego w umowie :). Multisport? hahahaha... Luxmed? W marzeniach. Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz mieć możliwość awansu i nie studiujesz (by jedynie na chwilę się zatrzymać), to nie polecam.

Agnieszka
@daria

Na jakiej kantynie robisz ?

@Agnieszka

To wszystko co napisała to prawda?

Wańka wstańka
@daria

To się zwolnij, pracy jest mnóstwo i pracowników też.

Jak długo trwa proces awansu w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia?

Byly pracownik

Zależy jakie nasz układy i znajomosci.

Damian
@Byly pracownik

Sugerujesz że bez znajomości ciężko jest o awans w tej firmie? To nie brzmi dobrze... ;/

James
@Damian

No prawda boli niestety.....

Janusz
@James

Czekam ale chyba się nie doczekam hahaha

@James

No dobra, to mów, kogo w ministerstwie sprawiedliwości trzeba poznać, bo szukam pracy jako szkoleniowiec osadzonych :D

Rozbawiona

Awans!!!!! A co to awans?????najniższa krajowa goni wypłaty jak gepard!!!

@Rozbawiona

Też mnie rozbawiłaś tym gepardem. Czyli bez szans na awans i pensja też niewielka. Ta najniższa krajowa to przez całe zatrudnienie, nawet dla bardziej doświadczonych pracowników, czy tylko na początek?

????
@Maciej

Ciut ciut wyższe od najniższej.Zero podwyżek, zero premii bo wiecznie im mało o mało.

@????

To bardzo smutna rzeczywistość widzę. A na święta też nic nie dadzą? Jakieś benefity w postaci paczek, bonów albo premii świątecznej???

Junior
@Maciej

Jedni dostają, inni nie I nie jest to adekwatne do pracy tylko do sam sobie odpowiedź.

@Junior

Czytam Was, bo na moje pytanie nikt nie odpowiedział. Fakt, że żartobliwe. Mam wrażenie, że piszecie o pracy w kantynie, ale przecież są chyba koordynatorzy, jest wiele innych stanowisk. No nie wierzę, że wszyscy macie najniższą krajową.

nick
@Maciej

Nie wiadomo, jak ktoś dostanie to się pewnie nie będzie chwalił.

Mezo
@Damian

Przecież bez znajomości w tej firmie nie masz co w niej szukać. Awans zapomnij .

Obserwator

Masz rację bo ta blondyna jest beznadiejna całe szczęście,że często jej nie ma w pracy.

A w której bo jest ich 133 w Polsce.

@Michał

as Wrocław

oserwator

Zastanawiam się dlaczego pani wypisuje takie rzeczy ,,a potem zgania na innych pracowników,że to one dokonują takich wpisów.Jeżeli ma pani choć odrobinę HONORU I ODWAGI to proszę zgłosić swoje zastrzeżenia koordynatorowi..Wiem ,a nawet jestem pewny ,że nic pani takiego nie zrobi bo lepiej pisać kłamstwa i oczerniać koleżanki z pracy z którymi jutro pewnie będzie pani piła kawę i miło się uśmiechała udając życzliwą osobę.Miej odwagę i zgłoś swoje uwagi no chyba,że dalej wolisz pisać te swoje bzdury którymi się chyba dowartościowujesz.Pozdrawiam .

@oserwator

Cenne uwagi hmm ciekawe z ta kawa naprawdę

Podstarzała szanynka

Kadra kantyny AŚ Wrocław jest bardzo zgrana i lubiana. Rozumiemy się bez słów i chyba to kogoś bardz boli. Nie będę się zniżać do poziomu panującego w tych wypocinach, ale zastanawiam się ile trzeba mieć jadu aby pisać takie obrzydliwe słowa i do tego wciągając kierowniczkę z resztą najlepszą jaką miałam. Zawiść, nienawiść i wrogość przemawia przez Ciebie, ale pamiętaj że karma wraca i Ciebie też ktoś tak potraktuje dla kaprysu. Nie bierzesz pod uwagę konsekwencji, uczuć osób które pomawiasz tak łatwo. Przez takie zachowanie możesz komuś zniszczyć życie. Używasz bardz mocnych i obraźliwych słów. Bardzo łatwo i pewnie z uśmiechem pogardliwie piszesz o ludziach którzy ciężko pracują. Nie uda się Tobie rozbić zgranej grupy i oczernić firmy Mazovia tylko dlatego, że tak chcesz. Tak to nie działa . Podobnych Tobie było już wielu, ale prawda zawsze zwycięża. Jeśli ten obrazliwy komentarz , który oczernia całą grupę nie zostanie usunięty lub sprostowany będę zmuszona zgłosić sprawę na policję. Jeżeli użytkownik za pośrednictwem Internetu pomówił inną osobę lub grupę o takie postępowanie które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania do danego stanowiska lub zawodu to czyn ten jest zagrożony karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Proszę o właściwe i dojrzałe ustosunkowanie się do tekstu.

@Podstarzała szanynka

Masz racje. Pisanie pogardliwe o innych ludziach i ocenianie ich przez pryzmat wyglądu nie powinno mieć miejsca. Takie słowa mogą kogoś bardzo zaboleć. Napisz więcej o pracy w waszym zgranym zespole. Poza pracą też się spotykacie na wyjściach integracyjnych?

@Maciej

Przychodzę do pracy, żeby pracować, ale mogę liczyć na zrozumienie, zainteresowanie i akceptację. W każdej innej pracy byłam tylko pracownikiem, a tu jestem też człowiekiem... Każdy z nas jest kształtowany przez życiowe problemy i może mieć gorszy dzień i kazda z nas to bardzo dobrze rozumie. Pomagamy sobie wzajemnie, wspieramy się , lubimy i jesteśmy zespołem bardzo zcalonym.

Ona i on
@Podstarzała szanynka

Płacą Ci, za pisanie takich głupot i to jeszcze o 4.49 rano?

@Ona i on

Jak masz jakiś osobisty problem urojony do mnie to możemy się spotkać, a nie będziesz caly czas strofować i zmieniać pseudonimy. Jaka szczegółowa jesteś, że nawet na godzinę patrzysz. Znam taka jedną. Tym razem nie ma przebacz, a karma wróci.

@Podstarzała szanynka

Daj sobie spokój. Ludzie są różni. Co niektórzy wytkną ci nawet, że za wcześnie wstajesz. A wracając do pracy to można tam dobrze zarobić? Wypłaty są na dobrym poziomie, czy raczej przeciętnym?

Agnieszka

A dlaczego? Wytłumaczysz co przyczyniło się do tego, że masz taką opinię odnośnie Mazovii? Nie podałeś zbyt wielu informacji.. Na jakim stanowisku pracowałeś/pracujesz tutaj? Jak długo?

Haha

Serio jeszcze ktoś chce w tej firmie pracować? Powodzenia

@Haha

Wstyd i (usunięte przez administratora) i wodorosty, mimo wiedzy i doświadczenia zostałem poniżony, pełna dyskryminacja, taka firma powinna być zaorana, nie ma większego bagna, zero dla wiedzy i wykształcenia, a dla układów, boją się prawdy i tego co się działo od Koszalina i Czarnego po Warszawę, prawda boli i za to się stałem politycznym dyskryminowanym człowiekiem, ale kto mieczem wojuje od tego miecza ginie, co ma wisieć nie utonie, karma wraca i będzie u władz przesiąkniętych złem płacz i zgrzytanie zębów, tego w miarę sprawiedliwości mogę życzyć i tego życzę i o tym myślę każdego dnia, niech ich zamkną bo to tylko wyłudzenia i marnotrawienie publicznych funduszy, zero kompetencji, zero zasad, totalne zero po całości.

Zła

Witam serdecznie czy pan ,pani pracował w Kantynie w czarnym??proszę o opinię hak atmosfera praca traktowanie drugiego człowieka?

Zła

Witam serdecznie jak praca w kantynie w czarnym atmosfera itp.

Zdziwiony

I ta firma jest przy ministerstwie sprawiedliwości? Ja pier...co za kraj? Co za Państwo W którym przy ministerstwie mogą funkcjonować takie firmy w których dzieją się takie rzeczy jak ww opisane i nikogo to nie interesuje. Nikt nie dba nawet o stwarzanie pozorów że firma funkcjonuje w majestacie prawa i poszanowania godności ludzkiej. Polityka prorodzinną, lamanie prawa pracy, xasad BHP uskutecznianie zachowań mobingowych . Osoby zarządzające muszą być dobrze osadzone w strukturach państwa ministerstwa .... . W normalnej firmie nikt by nie pozwolił na coś takiego, managerowie od najniższego szczebla po najwyższy zostali by zweryfikowani i poddani programowi naprawczymu, moze doszkoleni. Każdej normalnej firmie zależy na opini, na tym żeby tworzyć stale struktury organizacyjne. Więc w dobie dzisiejszej sytuacji na rynku pracy chyba nikomu nie należy polecić tego pracodawcy.

Dzidzia
@Zdziwiony

Ta firma nie dba o nic a osoby które są odpowiedzalne za różne sytuację w pracy oraz zespole to koleżeństwo które wszystkie rzeczy chowa pod dywan. Tylko zgłosić (usunięte przez administratora) Każdy kto pójdzie tam pracować po tygodniu odchodzi

Misiu
@Dzidzia

Po tygodniu? A ja znam przypadki, że po jednym, dwóch. Luzik w końcu p co chodzi? Zawsze można usłyszeć, że tam praca jest taka ciężka. Tylko, że tam chyba najcięższa bo w żadnej innej kanttnie nie ma takich ROTACJI(...:-( ) KADROWYCH ????

Misiu
@Misiu

Jednym, dwóch dniach !!!!!

Or
@Zdziwiony

Bo wszystko co państwowe to (usunięte przez administratora) Nie wiedziales

Ko

Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia?

Zobacz opinie na temat firmy Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia