Agencja Nieruchomości "DOMINIKA Nieruchomości"

Gliwice

Opinie o Agencja Nieruchomości "DOMINIKA Nieruchomości"

Piotrek

@husta fajnie, że firma jest dobra, w tym co robi. Mnie jednak bardziej ciekawi w tym momencie to, jakim Agencja Nieruchomości "DOMINIKA" jest pracodawcą :) Rozważam wysłanie cv. Mółby ktoś podpowiedzieć, czego się spodziewać?

lenka

Słowa kojarzące się z Agencja Nieruchomości "DOMINIKA Nieruchomości" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Agencja Nieruchomości "DOMINIKA Nieruchomości": Najbardziej nie podobało mi się w Agencja Nieruchomości "DOMINIKA Nieruchomości":

Zostaw opinię o Agencja Nieruchomości "DOMINIKA Nieruchomości" - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Nieruchomości "DOMINIKA Nieruchomości"